jap mano awast antiwirus.. jap numanau kad linxma

kaip tik isjunxiu ta awasta tada junxiu kad siustu ta RAT tik nerejxe daryt nesamoniu turet saikas reikia..buna taip kad istrina ka nors ir pc pagadina.malonumas panerwint o nea trint

o su tuo keylockeriu tj ir

afigenaj jauciu