Paieška rado 6 atitikmenis(ų)
- 2006 08 10 20:14
- Forumas: Hakerių diskusija
- Tema: RAT panaudojimo instrukcijos
- Atsakymai: 390
- Peržiūrėta: 105073
- 2006 08 08 23:01
- Forumas: Hakerių diskusija
- Tema: padekit apeit bana
- Atsakymai: 16
- Peržiūrėta: 3630
- 2006 08 08 18:48
- Forumas: Hakerių diskusija
- Tema: padekit apeit bana
- Atsakymai: 16
- Peržiūrėta: 3630
- 2006 08 08 18:10
- Forumas: Hakerių diskusija
- Tema: padekit apeit bana
- Atsakymai: 16
- Peržiūrėta: 3630
sitas nepadedaGODhack rašė: ***
A dar gali bandyt keist computername i kita:
va taip-
start -> run... -> ivedi cmd
Atsidariusiam lange:Kodas: Pasirinkti visus
set computername=Vardas
- 2006 08 08 18:07
- Forumas: Hakerių diskusija
- Tema: padekit apeit bana
- Atsakymai: 16
- Peržiūrėta: 3630
- 2006 08 08 17:35
- Forumas: Hakerių diskusija
- Tema: padekit apeit bana
- Atsakymai: 16
- Peržiūrėta: 3630
padekit apeit bana
vienam wow private mane uzbanino, bet ne ant IP nes pas mane dinaminis ir ne ant accaunto nes kiti gali su mano acc pasijungt. raso kad banned by comp ID. gal zinot kaip ta shuda pasikeist kad nebeatpazintu
jeigu imanoma 