[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Filmai sukurti pagal knygas
Puslapis 12

Filmai sukurti pagal knygas

Parašytas: 2004 07 20 17:30
Nightcom
Kokius zinote?

Parašytas: 2004 07 21 11:08
Tigra
hohoho kokios permainos...filmas "the lord of the rings"

Parašytas: 2004 07 21 17:30
Nightcom
rikku rašė:hohoho kokios permainos..."Dina,gedytojos dukte"knyga ir filmas "Iskrype"
hmhm negirdeta visiskai ! gal galetum pasakyt apie ka ? :wink:

Parašytas: 2004 07 21 20:16
Tigra
ai tokia fantastine knyga.tavo amziaus zmones tokiom nesidomi :wink:

Parašytas: 2004 07 21 21:11
Nightcom
rikku rašė:ai tokia fantastine knyga.tavo amziaus zmones tokiom nesidomi :wink:
hmhm labai idomu kokio jau ce amziaus :lol: tu mane istatyneji ( i kokius remus ) :wink:

Parašytas: 2004 07 21 21:17
Tigra
juk tavo amziu zinau...heheheh

Parašytas: 2004 07 21 21:25
Nightcom
rikku rašė:juk tavo amziu zinau...heheheh
tai ka nepasakysi :wink: :D a man idomu kiek tu manai man .,....

Parašytas: 2004 07 21 21:27
Tigra
tau 17 ir tau nerupi tokios knygos...be to siais laikais knygos ne tokios svarbios kaip kompas...

Parašytas: 2004 07 21 21:35
Nightcom
rikku rašė:tau 17 ir tau nerupi tokios knygos...be to siais laikais knygos ne tokios svarbios kaip kompas...
klysti jei butu tema ..knygos as sumielu noriu pasidalinciau savo bagazu bet jos ner

Parašytas: 2004 07 21 21:38
Tigra
mano bagazas(-ai)tikrai dideli.as klaseje daugiausiai is visu perskaitau knygu.pagrinde siaubo,fantastikos bei skerdyniu arba juokingu,satyrisku.

Parašytas: 2004 07 21 21:54
Nightcom
rikku rašė:mano bagazas(-ai)tikrai dideli.as klaseje daugiausiai is visu perskaitau knygu.pagrinde siaubo,fantastikos bei skerdyniu arba juokingu,satyrisku.
musu skonei skiriasi man grozine lyteratura pagrinde tokio zanro ... Stendalis .Main Rydas, Konanas Doilis ,Diuma .Ziulis vernas (tau patinka ),,,,Arturas Heilis ,Marijo Puzo ziaurei ,,, poto dar Tvenas ,, ir Dzeimsas kuperis ,, poto inprovizacijos Hugo , Tostojus -bandziau ,, xe poto Bibilija , naujesis testamestas ,senasis . bla .. dar :P

Parašytas: 2004 07 22 09:53
Tigra
tu biblija skaitai?!

Parašytas: 2004 07 22 17:55
Nightcom
rikku rašė:tu biblija skaitai?!
gan keista klausimas --taip .mums mokykloje reikejo ..

Parašytas: 2004 07 22 19:29
Laurynas
Po velniais, cia apie video tema turi but. Apie knygas uzkurta tema asmeniskumuose.

Parašytas: 2004 07 22 19:40
Nightcom
Laurynas rašė:Po velniais, cia apie video tema turi but. Apie knygas uzkurta tema asmeniskumuose.
laurynai ! cia tema labai paprasta ,, ka nzn ,kad buna Filmu pastatytu pagal knygas !!!!!!!!! trumpai sakant cia tinka :wink: