[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Garfildas
Puslapis 13

Garfildas

Parašytas: 2004 09 16 14:39
egliukas
Kas matet si filma???? Kaip jis jums??? Man tai patiko :)

Parašytas: 2004 09 16 16:51
Justuxe
Dar tik ruosiuosi eiti i si filma :wink:

Parašytas: 2004 09 16 17:14
+Ameno+
as buvau atsisiuntes

Parašytas: 2004 09 16 21:41
Justuxe
As taip pat bandziau siustis bet nepavyko :?
Gal zinot gera svetaine is kur galima normaliai atsisiusti?

Parašytas: 2004 09 17 09:29
egliukas
man ir graziau multike atrodo, bet pats filmas tai neblogas :)

Parašytas: 2004 09 21 20:07
Gloria
Fainas filmas. Buvau vasaros pabaigoje. Patiko. :wink:

Parašytas: 2004 09 22 08:50
egliukas
as siunciausi is savo servo, tai net nezinau is kur gauti

Parašytas: 2004 09 22 13:46
Justuxe
Vis vien tuoj eisiu i si filma apie 15:40.Tikiuosi patiks :wink:

Parašytas: 2004 09 22 14:24
misty fi
Gana neblogas filmelis :roll:

Parašytas: 2004 09 22 18:48
Justuxe
Na, visai buvo nieko. Linksmas filmas.

Parašytas: 2004 09 22 18:52
Tigra
maciau.koks tas fainas ir juokingas garfildas :)

Parašytas: 2004 09 22 18:57
Justuxe
Ipac faina kai pabaigoje dainuoja (I feel good) :D

Parašytas: 2004 09 22 19:01
Gloria
Man tai tas katinas Garfildas laaabai fainas. Del jo ir ejau i filma.

Parašytas: 2004 09 22 19:01
SaZ
man filmukas tai ziauriai nepatiko... matyt del to levo ygarsinimo :?

Parašytas: 2004 09 22 19:03
Justuxe
As gerai neklausiau igarsinimo as skaiciau titrus