[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •lengvosios atletikos cempionatas
Puslapis 11

lengvosios atletikos cempionatas

Parašytas: 2005 08 12 00:22
pk10
nu kaip ar ziurit? jei taip tai ar patinka?

Parašytas: 2005 08 12 11:00
egliukas
kai lietuviai dalyvavo taip ziurejau, taip pat ir atidaryma, o siaip nebent nera ka ziureti :)
bet nelabai patinka kaip rodo, tai kas idomu, tai nerodo, jiems svarbiau parodyti apsilimo vieta, laukiamaji, begima ar dar ka nors, o ne tas rungtis, kur viskas keiciasi po kiekvieno sportininko pasirodymo :evil:

Parašytas: 2005 08 12 11:45
SaZ
man labai patiko tokia vieta kai ten sokineja per karty ir komentatoriai sako na va padarysim reklamine pertraukele,duokim nusokti dar vienam sportininkui. na jie nutilo... o reklamos kaip nera taip nera :)
po kokiu 3-4 minuciu staiga vel pradeda komentuot :P

Parašytas: 2005 08 12 18:00
egliukas
tai gal ten buvo ne tiesiogine transliacija :) arba rezisieniai pamirso ijungti reklama :) taip jau ne viena karta buvo :)

Parašytas: 2005 08 12 18:04
SaZ
rezisieriai pamirso turbut :)