Puslapis 1 iš 1
lengvosios atletikos cempionatas
Parašytas: 2005 08 12 00:22
pk10
nu kaip ar ziurit? jei taip tai ar patinka?
Parašytas: 2005 08 12 11:00
egliukas
kai lietuviai dalyvavo taip ziurejau, taip pat ir atidaryma, o siaip nebent nera ka ziureti

bet nelabai patinka kaip rodo, tai kas idomu, tai nerodo, jiems svarbiau parodyti apsilimo vieta, laukiamaji, begima ar dar ka nors, o ne tas rungtis, kur viskas keiciasi po kiekvieno sportininko pasirodymo

Parašytas: 2005 08 12 11:45
SaZ
man labai patiko tokia vieta kai ten sokineja per karty ir komentatoriai sako na va padarysim reklamine pertraukele,duokim nusokti dar vienam sportininkui. na jie nutilo... o reklamos kaip nera taip nera

po kokiu 3-4 minuciu staiga vel pradeda komentuot

Parašytas: 2005 08 12 18:00
egliukas
tai gal ten buvo ne tiesiogine transliacija

arba rezisieniai pamirso ijungti reklama

taip jau ne viena karta buvo

Parašytas: 2005 08 12 18:04
SaZ
rezisieriai pamirso turbut
