[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Helloween tv programos
Puslapis 11

Helloween tv programos

Parašytas: 2005 10 30 12:18
egliukas
kaip jums musu kanalu siulomos sios amerikietiskos sventes programos???
ar verta ziureti tuos pacius filmus, kuriuos matem jau ne viena karta???

Parašytas: 2005 10 30 13:44
SaZ
va butent del sios priezasties ir neziuriu tv labai daznai.
viska ka noriu pamatau kompe be to man yra smagiau pvz praleisti viena kita valanda prie kokio online zaidimo negu prie eiliny kart rodomo gladiatoriaus ar kito filmo :)

Parašytas: 2005 10 30 16:10
+Ameno+
same here
bent jau galetu kokius siaubiakus rodyti o ne komedijas

Parašytas: 2005 10 30 16:55
eminem
atsibodo man televizija viską kartoja

Parašytas: 2005 10 30 17:09
GODhack
As irgi nezinau kiek laiko teliko neziurejes.

Parašytas: 2005 10 30 20:36
pk10
ka per telika reguleriai ziuriu tai snobo nakty, jei ka pasiulysiu pamegint, rode negarsius/garsius bet senus filmus ketvirtadieniais nuo 23.00

Parašytas: 2005 10 30 21:39
Afteris
seip tai taip per snobo nakti gerus filmus rodo kartais ir siaubo.
bet del snobo nakties laiko man nelabai iseina paziureti ja, nes poto reikia juk ir i mokykla.

Parašytas: 2005 10 30 23:01
pk10
px ta mokykla as jau pripratau per para miegot po 6-7 valandas, po atostogu reikes is naujo pratintis

Parašytas: 2005 10 31 15:25
egliukas
pk10 rašė:px ta mokykla as jau pripratau per para miegot po 6-7 valandas, po atostogu reikes is naujo pratintis
tai ir per atostogas miegok po 6-7 val :) ir nereikes pratintis is naujo
o siaip tai jo filmai kartais buna geri, bet dazniausiai buna taip, kad ziuriu, o paskui ziuriu, kad nebeziuriu :)