Kiaušingalviai
Parašytas: 2006 01 30 23:08
Ar kas nors žiūrite šią laidą per 5 kanalą?aš tai taip šiaip kartais gerų ir juokingų bajerių parodo.
jai dar nematę tai pažiurėkite kad per 5 kanala. 
Diskusijos įvairiomis temomis
https://diskusijos.straipsniai.lt/
https://diskusijos.straipsniai.lt/viewtopic.php?f=105&t=3220
Galu gale jie ta seifa su tanku atidare+Ameno+ rašė:siaip tai brainiacs ta laida vadinasi ir ji paimta is vivos kanalo labai faina laida ypac man patinka kai atidarinejo seifa ir naikino juodaja deze (kuri geltona![]()
![]()
) per viva maciau
jo tiksliai jau kaip atidare tai jau atidare+Ameno+ rašė:jo atidare bet ir pinigai istaske![]()
![]()
as pvz nematau kodel ten negali kazkas taip jau nebepatiktikicked rašė:dabar praktiskai jei pamatau kad per penkta kanala rodo topgear, monster garage (na sitas nevisalaik), kiausingalviai, mythbusters tai galima sakyt joks filmas per kita kanala neprivers manes neziureti 5 kanalo
hmmm nei tu mane supratai nei as tave.AfterBurner rašė:as pvz nematau kodel ten negali kazkas taip jau nebepatiktikicked rašė:dabar praktiskai jei pamatau kad per penkta kanala rodo topgear, monster garage (na sitas nevisalaik), kiausingalviai, mythbusters tai galima sakyt joks filmas per kita kanala neprivers manes neziureti 5 kanalo![]()
tiesiog zmones prikolina (na beveik visose is tu laidu), o del to nereikia pykti is to reikia juoktis.
turbut kicked ao posto nesupratai perskaityk ji dar syki.AfterBurner rašė:as pvz nematau kodel ten negali kazkas taip jau nebepatiktikicked rašė:dabar praktiskai jei pamatau kad per penkta kanala rodo topgear, monster garage (na sitas nevisalaik), kiausingalviai, mythbusters tai galima sakyt joks filmas per kita kanala neprivers manes neziureti 5 kanalo![]()
tiesiog zmones prikolina (na beveik visose is tu laidu), o del to nereikia pykti is to reikia juoktis.