[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Kiaušingalviai
Puslapis 12

Kiaušingalviai

Parašytas: 2006 01 30 23:08
DF
Ar kas nors žiūrite šią laidą per 5 kanalą?aš tai taip šiaip kartais gerų ir juokingų bajerių parodo. :) jai dar nematę tai pažiurėkite kad per 5 kanala. :)

Parašytas: 2006 01 30 23:32
SaZ
angliskos laidos > *

Parašytas: 2006 01 30 23:44
D12
kiausingalwiai?tipo kaip bus angliskai? nes as stupudowai
garantuoju kad is discovery paimta

Parašytas: 2006 01 31 07:26
DF
Kaip ten jie pala Brianiac ar kažkas tokio jo čiuju is discovery paimta kaip ir dauguma musu ziurimu laidu per 5kanala..bet siaip laida nebloga :)

Parašytas: 2006 01 31 08:57
misty fi
aga wakar ziurejau (sekmandieni per 5 kanala visai nieko juokingai pavaro)

Parašytas: 2006 01 31 10:37
egliukas
siaip visai nebloga laida :) kartais tikrai idomiu faktu parodo :)

Parašytas: 2006 01 31 12:17
SaZ
dabar praktiskai jei pamatau kad per penkta kanala rodo topgear, monster garage (na sitas nevisalaik), kiausingalviai, mythbusters tai galima sakyt joks filmas per kita kanala neprivers manes neziureti 5 kanalo :)

Parašytas: 2006 01 31 16:56
+Ameno+
siaip tai brainiacs ta laida vadinasi ir ji paimta is vivos kanalo labai faina laida ypac man patinka kai atidarinejo seifa ir naikino juodaja deze (kuri geltona :lol: :lol: :lol: ) per viva maciau

Parašytas: 2006 01 31 17:14
D12
taip ta pati laida...kartais kai galiu paziuriu per discovery 8)

Parašytas: 2006 01 31 17:32
DF
+Ameno+ rašė:siaip tai brainiacs ta laida vadinasi ir ji paimta is vivos kanalo labai faina laida ypac man patinka kai atidarinejo seifa ir naikino juodaja deze (kuri geltona :lol: :lol: :lol: ) per viva maciau
Galu gale jie ta seifa su tanku atidare :)

Parašytas: 2006 01 31 19:31
+Ameno+
jo atidare bet ir pinigai istaske :lol: :lol: :lol:

Parašytas: 2006 01 31 19:44
DF
+Ameno+ rašė:jo atidare bet ir pinigai istaske :lol: :lol: :lol:
jo tiksliai jau kaip atidare tai jau atidare :lol: :lol:

Parašytas: 2006 01 31 20:15
Afteris
kicked rašė:dabar praktiskai jei pamatau kad per penkta kanala rodo topgear, monster garage (na sitas nevisalaik), kiausingalviai, mythbusters tai galima sakyt joks filmas per kita kanala neprivers manes neziureti 5 kanalo :)
as pvz nematau kodel ten negali kazkas taip jau nebepatikti :D
tiesiog zmones prikolina (na beveik visose is tu laidu), o del to nereikia pykti is to reikia juoktis.

Parašytas: 2006 01 31 21:36
SaZ
AfterBurner rašė:
kicked rašė:dabar praktiskai jei pamatau kad per penkta kanala rodo topgear, monster garage (na sitas nevisalaik), kiausingalviai, mythbusters tai galima sakyt joks filmas per kita kanala neprivers manes neziureti 5 kanalo :)
as pvz nematau kodel ten negali kazkas taip jau nebepatikti :D
tiesiog zmones prikolina (na beveik visose is tu laidu), o del to nereikia pykti is to reikia juoktis.
hmmm nei tu mane supratai nei as tave.
good job :P

Parašytas: 2006 01 31 22:13
DF
AfterBurner rašė:
kicked rašė:dabar praktiskai jei pamatau kad per penkta kanala rodo topgear, monster garage (na sitas nevisalaik), kiausingalviai, mythbusters tai galima sakyt joks filmas per kita kanala neprivers manes neziureti 5 kanalo :)
as pvz nematau kodel ten negali kazkas taip jau nebepatikti :D
tiesiog zmones prikolina (na beveik visose is tu laidu), o del to nereikia pykti is to reikia juoktis.
turbut kicked ao posto nesupratai perskaityk ji dar syki. :)