[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •apie f&f
Puslapis 11

apie f&f

Parašytas: 2006 04 28 18:03
revenge
sweiki,reikia pagalbos. trumpiau sakant kas esat mate fast and furious (speju ne wienas) ir tam filme yra wieta kaj swatas i xata isirauna.ir tuo metu groja afigienas gabalas (bent jau man). tj wa... gal kas zinot kox to gabalo pawadinimas? aciu.. :shock:

Parašytas: 2006 04 28 19:21
egliukas
o tu galvoji, mes taip ir atsimenam visus gabalus is visu filmu??? plius dar tokiu senu???

Parašytas: 2006 05 06 08:34
revenge
tj gal kas turi dar toki "sena" tavo nuomone bet man pvz klasika tapusi filma...

Parašytas: 2006 05 06 08:35
revenge
o tuo labiau, ash tik klausiu, tj nebutina gruzintis