Puslapis 1 iš 1
apie f&f
Parašytas: 2006 04 28 18:03
revenge
sweiki,reikia pagalbos. trumpiau sakant kas esat mate fast and furious (speju ne wienas) ir tam filme yra wieta kaj swatas i xata isirauna.ir tuo metu groja afigienas gabalas (bent jau man). tj wa... gal kas zinot kox to gabalo pawadinimas? aciu..

Parašytas: 2006 04 28 19:21
egliukas
o tu galvoji, mes taip ir atsimenam visus gabalus is visu filmu??? plius dar tokiu senu???
Parašytas: 2006 05 06 08:34
revenge
tj gal kas turi dar toki "sena" tavo nuomone bet man pvz klasika tapusi filma...
Parašytas: 2006 05 06 08:35
revenge
o tuo labiau, ash tik klausiu, tj nebutina gruzintis