Turtinga, kerinti, pašėlusi dvidešimtmetė

Skelbti atsakymą
Administratorius
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1481
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Turtinga, kerinti, pašėlusi dvidešimtmetė

Standartinė Administratorius » 2004 05 06 20:06

Dvidešimtmetę Devon Aoki vaidina podiumo panke ir šiuolaikinės kartos veidu. Jos gyslomis teka japonų,vokiečių ir britų kraujas. Ji išaugo tarp Malibu, Niujorko ir Londono. Ji - pasaulinio restoranų tinklo Benihana paveldėtoja. Ji susitikinėjo su Leniu Kravicu, o supermodelis Keit Mos ir garsus reperis Ludakris - jos geri draugai. Ji kompanijų Baby Phat ir Chanel veidas, taip pat pasirašė ilgametę sutartį su Lincome. Neseniai Devon nusipirko namą Los Andžele ir ketina rimtai pradėti aktorės karjerą. Pirmąjį jos vaidmenį išvysime filme "Greiti ir įsiutę 2".

-Ką vaidinate filme Greiti ir įsiutę 2?
-Mano herojės vardas Suki. Ji-gatvių lenktynininkė ir herojaus, kurį vaidina reperis Ludakris, draugė.

-Ar vaidinti sunku?
-Buvo visiškai nepanašu į tai,ką veikiau iki šiol. Jaučiausi lyg kempinė, susiurbinti informaciją, labiau patyrusių kolegų patirtį. Su manimi, naujoke, filmavimo aikštelėje vis elgėsi puikiai. Visa filmavimo grupė tapo šaunia, vieninga komanda, todėl nuotaika buvo puiki.

-Tai pirmasis Jūsų aktorinis darbas?
-Taip. Ankščiau teko filmuotis reklamuose,muzikiniuose vaizdo klipuose."Greiti ir įsiutę 2" - mano pirmasis vaidybinis filmas. Įspūdžiai nepakartojimi, aš tiek daug išmokau. Be to, man velniškai pasisekė - vaidinau vieno mėgstamiausių režisierių Džono Singletono juostoje. Jo filmą Kvartalo vaikinai mačiau turbūt 50 kartų!

-Kaip manote,ar Jūsų pirmasis bandymas pavyko?
-Manau, taip. Padariau tai,ko,mano manymu,reikėjo šiam vaidmeniui. Tikiuosi, kad žmonės nesakys: Filmas geras, tačiau jos čia galėjo ir nebūti.

-Ar realybėje važinėjate taip pat pašėlusiai,kaip ir filme?
-Vairuoti išmokau filmavimo aikštelėje. Tiesą sakant, dar ir dabar neturiu vairuotojo pažymėjimo - tiesiog nerandu laiko išlaikyti egzaminų. Besiruošdama vaidmeniui mokiausi važinėti. Man buvo leista išsirinkti tokį automobilį, kokio noriu. Iš pradžių važinėjau automobiliu su automatine pavarų dėže, tačiau netrukus jie pareiškė, jog tai man - pernelyg lengva. Todėl giliausiai atsisėdau į sportinį Ford Mustang.

Vartotojo avataras
Sweet...
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:233
Užsiregistravo:2004 04 29 16:19
Susisiekti:

Re: Turtinga, kerinti, pašėlusi dvidešimtmetė

Standartinė Sweet... » 2004 10 29 19:35

Administratorius rašė:Dvidešimtmetę Devon Aoki vaidina podiumo panke ir šiuolaikinės kartos veidu.
Suintrigavo mane sitas Devon Aoki "aprasymukas", tai nusprendziau paziureti kas ji per panke...ir kas per veidas. :wink:
http://www.rychleazbesile.wz.cz/postavy ... F2F_26.jpg

Nu, maladiec mergyte
http://devonaoki.free.fr/fashion/ed/facebeauty.jpg

http://www.rychleazbesile.wz.cz/postavy ... aw032b.jpg
bet veidelis ne koks... :?
Have a bright and beautiful day!

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai:2011
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Miestas:Vilnius

Re: Turtinga, kerinti, pašėlusi dvidešimtmetė

Standartinė Laurynas » 2004 11 01 17:36

Sweet... rašė: Suintrigavo mane sitas Devon Aoki "aprasymukas", tai nusprendziau paziureti kas ji per panke...ir kas per veidas. :wink:
Na kai suaugo - tai ir strazdaneles isnyko. Sitoj nuotraukoj - ji visai faina.

Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į