Pascal

Kompiuteriai, Internetas, Komunikacijos, Mobilūs telefonai, Programinė įranga, Kompiuterinė įranga, Programavimas, Svetainių kūrimas, Interneto technologijos, Kompiuteriniai žaidimai
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Administratorius
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1481
Užsiregistravo:2001 12 06 09:51
Pascal

#1 Standartinė Administratorius » 2004 04 22 20:33

Pascal

Angel-Soft
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:81
Užsiregistravo:2004 05 04 12:23

Pascal -- pradžia į sudėtinga programavimo pasauį

#2 Standartinė Angel-Soft » 2004 05 04 15:28

Daugelis turbūt jau keikiat paskalį kai reik per informatika ne po Inet'a naršyt o Pascal'iuotis... tai va vaikai žinokit, kad čia gan neblogas dalykas, aišku C kalba geriau..Tik pagalvokit, galit realizuoti save, galite sugriauti kokio serverio admin'o gyvenimą :) (juokauju - nedarykit šito)...beje programerriai kuriantis C++ ar Visual Basic'u - Lietuvoje taip pat turi didelių galimybių - Sukūrei app - neši į firmas ir siųlai, papygeją...
Na aš programuoju Delphi'u ir ubagas esu :) bet gal kadanors...:) ai Svajūno dramblionės :) Sėkmės vaikai jums programavime ir kai mokytojas(a) aiškiną apie Pascal'į - paklausykit ir pažiūrėkit ką jus galite padaryti, na DOS'iniai dalykai - tai man nelabai, dėlto ir mečiau pascal'i bet kam kaip...Jo....

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
sinex
Pranešimai:9
Užsiregistravo:2005 05 06 19:18
Miestas:Panevezys

pascal- kelias i programavima...

#3 Standartinė sinex » 2005 02 01 16:17

Sutinku su ankstesne nuomone tik turiu pridurti, kad pramokus pascal'i neverta apsistoti ties juo ilgiau. T.y. verta programuoti juo tik tiek kiek reikia mokslams. Pramokus programuoti pascal'iu reiketu pereiti prie profesionalesniu programavimo kalbu: C, Java, etc... :!:
Paveikslėlis
Moviemakers team: www.nubcrew.tk

Xgreem
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:522
Užsiregistravo:2006 02 25 20:00

#4 Standartinė Xgreem » 2006 04 28 22:58

Namanau kad paskaliu galima ka nors naudingo nuveijkti...jei rimtai pradet tai pradet c/c++,o asm iswis butu sustrai....aisq dar lieka ir php-web scriptu kalba :roll:

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#5 Standartinė oxigen » 2006 09 20 18:48

Ištikrųjų ir aš maniau, kad su PASCAL nieko naudingo nenuveiksi ir maniau kad C/C++ geriau. Tačiau pradedančiąjam siūlau tik Pascal, čia įgauni pagrindus tolimesniam programavimui ir kitomsi programavimo kalbomis, pradedi suprasti, susiorentuoti. Pgaliau žinai kas yra algoritmas ir t.t. :) Tad Pascal nebereikalo visi laiko Informacinių technlogijų sričiai įstoti.
Mokausi ir noriu išmokti
-
Veni, vidi, vici
Multa paucis
Errare humanum est
Divide et impera!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)