MS access
Parašytas: 2004 04 27 14:48
jei ketinat mokytis programavimo, tai siulau daugiau pastudijuoti MS Access'a. Kolkas pati populelriausia programa, kuria naudojasi ne tik uzsenieciai... Beje si programa labai pigiai atsieina, nes ieina kartu i MSOffice paketa.
Beje, jei mokesit su ja programint, tai jus turesite daugiau sansu susirasti nebloga darba. Nors mano asmenine nuomone, tai ... Programuotojas nera pastovus... padaro programa ir keliauja toliau... Kitaip sakant, nemanau, kad bus lengva susirasti darboviente, kuri sutiktu pasirasyti ilgalaike darbo sutarti, nebent ka nors daugiau darytumet ( nu pvz tinklu administravimas, kompu prieziura ir pan..).
Beje, jei mokesit su ja programint, tai jus turesite daugiau sansu susirasti nebloga darba. Nors mano asmenine nuomone, tai ... Programuotojas nera pastovus... padaro programa ir keliauja toliau... Kitaip sakant, nemanau, kad bus lengva susirasti darboviente, kuri sutiktu pasirasyti ilgalaike darbo sutarti, nebent ka nors daugiau darytumet ( nu pvz tinklu administravimas, kompu prieziura ir pan..).