Puslapis 1 iš 1
Ka manote apie gfxerius???
Parašytas: 2005 08 15 21:14
Ameno
nu tai ka galvojat apie juos???
Parašytas: 2005 08 15 21:19
pk10
o ka manai apie
zvejus
medziotojus
rasytojus
virejus
...
Parašytas: 2005 08 16 15:17
Tommix
kas cia yr?
Parašytas: 2005 08 16 18:05
Ameno
pk taves as nesupratau
o gfxeriai yra grafiniu vaizdu kurejai
jie kuria nuo paprastu avataru iki puslapiu dizaino.
Parašytas: 2005 08 16 18:58
Miegale
brrr... nemegstu gfxeriu. tai baisi zmoniu rusis kaip ir dailininkai. :))))
o jeigu rimtai tai koks sios temos pointas? gal as turejau prispazint kad juos myliu?
nu kuria zmones tegu kuria, grazu.
Parašytas: 2005 08 16 20:27
pk10
jo ameno miegale isdeste visa mano nuomone, ka zmogus daro jo reikalas, as ce tik pavardianu kitu pomegiu zmones ir tiek