soundmax
Parašytas: 2009 07 17 23:00
Sveiki,
Problema su SoundMax. Neveikia garsas. Irasiau naujus driverius. Bet kur taskbare iconos desinej apacioj ekrano , yra Soundmax icona ir ant jos uzdetas toks kaip mute zenklas, uzvedus ant jo pelyte raso:
No soundmax audiopresent
You cannot Use SOundmax Control Panel.
Ka daryti ?
Problema su SoundMax. Neveikia garsas. Irasiau naujus driverius. Bet kur taskbare iconos desinej apacioj ekrano , yra Soundmax icona ir ant jos uzdetas toks kaip mute zenklas, uzvedus ant jo pelyte raso:
No soundmax audiopresent
You cannot Use SOundmax Control Panel.
Ka daryti ?