[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •MSN, ICQ, Yahoo - messengers
Puslapis 12

MSN, ICQ, Yahoo - messengers

Parašytas: 2004 06 18 19:53
Laurynas
As naudojuosi tik MSN messenger. O jus?

Parašytas: 2004 06 18 19:55
Nightcom
ir ICQ ir MSM -nors jis pas mane streikuoja kazkuo paskutiniu metu reikai naujesni parsisiust

Parašytas: 2004 06 18 20:00
Laurynas
MSN 6.1 pas visus ant XP streikavo, atsisunciau 6.2 versija - jau stabiliau. taciau kai vidiniame tinkle ir ant mano ir ant servo kompo po ugniasiene idiegta, tai tas messenger'is kartais vistiek pastreikuoja. Cia serverio administratorius turi suteikti ugniasieneje leidima, kad stabiliai veiktu. Beje MSN'e yra nustatymai specialiai ugnesieniai, bei proksi numeriams.

Parašytas: 2004 06 18 20:08
DVD
Siap as naudoju mIRC, ICQ :)
bet MSN ne noreciau pabandyt pasiziuret kas tai per dalykas :)

P.S. Gal as zinot kaip siuntines SMS is PC ?

Parašytas: 2004 06 18 22:57
Meiles_Deive
As naudojuosi IRC ir ICQ...

Parašytas: 2004 06 18 23:03
Nightcom
galim man savo ICQ nr nusiust ! :oops: please

Parašytas: 2004 06 18 23:23
Meiles_Deive
Nightcom>cia man? :)

Parašytas: 2004 06 18 23:27
Nightcom
negi sau :oops:

Parašytas: 2004 06 19 13:15
Fantasy
ICQ sometimes naudojuosi... siaip ta adresa renku kai chat'a einu :) as tik ten ir sedziu (3 kambariuose)... kazkada turejau nr bet kazkur pameciau gal pinigineje guli bet tingiu eit ziuret :)

Parašytas: 2004 06 27 14:37
Xolen
As naudoju yahoo messenger tikrai fainas, ziaurei daug galimybiu, gali pavz. vienu metu zaist sakmatais, siust draugui kokia daina ir kalbetis.
Be to varysiu pirmadieny web kamera nusipirkt, pusbratkis (statuose) jau turi, tai darysim vaizdo konferencijas, jauciu visai faina bus.

Parašytas: 2004 06 27 14:47
Nightcom
ICQ viskas tas pats :)

Parašytas: 2004 06 27 22:11
Mutant
Nekenciu Mesengeriu negenciu mirck irc ar kitu situ sudu * tegul ju kurejams nukerta galva :evil: *146* *134*

Parašytas: 2004 06 27 22:12
Xolen
Nu ir ko tu ant ju taip supykes?

Parašytas: 2004 06 27 22:15
Mutant
As ju nekenciu *10* *57*

Parašytas: 2004 06 27 22:17
Xolen
Nu bet del ko :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: