Psichiatrija

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Miegale
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2004 08 25 19:21
Miestas: Vilnius

#16 Standartinė Miegale » 2005 09 19 17:08

oi, atleiskite man uz abejinguma, taciau ne visi tokie altruistai. beto jeigu tema tokia rimta ir aktuali, tai gal nereikejo jos pradeti tokiom frazem kaip 'jie naikinami'.
You ask me how to cure your headache, use a gun

Welcome to the jungle

gulbiukas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2005 09 16 02:33

baudžiamoji psichiatrija, neviltis ir plasnojimas

#17 Standartinė gulbiukas » 2005 09 20 12:16

Mes dar gyvi, mes plasnojam, mes nenurašyti! Mes ruošiamės sukurti nors ir nedidelę, bet visuomeninę organizaciją visuomenės skauduliams gydyti, ruošiame įstatus ir paskelbsime steigiamąjį susirinkimą! Tai bus viena iš humanistinių iniciatyvų Lietuvoje, padedanti atsikelti nurašytiems žmonėms, tikrai ne patiems prasčiausiems Lietuvos visuomenės atstovams, kuriems totalitarinis režimas skyrė išnykimą, tačiau sunakinti nespėjo - visi Lietuvos žmonės turi teisę gyventi ir būti laisvi, jei jie nenusikalto, tiesa?

gulbiukas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2005 09 16 02:33

žmogaus teisių pažeidimai psichiatrijoje

#18 Standartinė gulbiukas » 2005 09 21 02:28

Aš netikiu kad atsirastų nors vienas straipsniai.lt skaitytojas, kuris pritartų žmogaus rišimui prie gultų psichiatrijos ligoninėje tam, kad pririštas žmogus pasirašytų sutikimą gydytis, tai tokio lygio išsigimimas, kuriuo bjaurisi kiekvienas, o patyręs gali būti įbaugintas ir retai kuris prabyla, tačiau žmonėms, kurie to nepatyrė o turi begales savų rūpesčių, tai tolima ir mažai tikėtina., nors be abejo kliedinčio individo neriš tam, kad sutiktų gydytis, jam gydymas ir be sutikimo akivaizdžiai reikalingas.

Lietuva
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2005 09 07 11:36
Miestas: Lietuva

Zmogaus teisiu pazeidimai psichiatrijoje

#19 Standartinė Lietuva » 2005 09 21 10:38

Apie "sutikimus gydytis"pririsant prie lovu,apie kitus ivairiausius
zmogaus teisiu pazeidimus posovietineje Lietuvos psichiatrijos
sistemoje galima paskaityti ir Zmogaus teisiu stebejimo instituto
(ZTSI)tinklalapyje:zmogaus teisiu stebesena uzdarose psichikos
sveikatos prieziuros ir globos institucijose"projekto ataskaitoje.
Dekoju visiems atsiliepusiems "straipsniu.lt"skaitytojams.
Nuosirdziai laukiu tolesnes diskusijos.
ZTSI tinklalapis: www.hrmi.lt nuoroda:projektai.

Gulbė
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005 09 15 12:42
Miestas: Lietuvoje

#20 Standartinė Gulbė » 2005 09 22 09:30

Su tuo "naikinimu" tai iš tiesų kažkas panašaus, jei "naikinimo" nebūtų, vargu ar apskritai būtų kilusi diskusija. Matote, problema yra sekanti: naikino rusiškojo (skamba nelabai, bet tebūnie, toks žodis vartojamas kalbant apie komunizmą ir kitų šalių spaudoje, be abejo yra ir kiniečių kom. ir t.t,. bet mums teko ši garbė, pagaliau Berija pats išdūrė kankindamas akį rusui studentui ir kt.baisumai) komunizmo užkariautos šalies gyventojus kad visi būtų tarybiniai žmonės, nelabai buvo galima ištarti "lietuvis", "rusas" ir pan. Taigi nieks turbūt neprieštaraus kad buvo naikinami. Ištobulėjus sistemai gulagus pakeitė spec.psichiatrijos ligoninės, ne dešimtmetį kaip Vokietijoj, o žymiai ilgiau plėtėsi jų tinklas, visose buvo ta pati disciplina absoliučiai pažeidžianti uždarytų žmonių teises, visose dirbo viena ideologija ir vienu mokslu penimi specialistai ...

gulbiukas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2005 09 16 02:33

žmonių naikinimas? sov.spec.psich.ligoninėse-spec.kalėjimuos

#21 Standartinė gulbiukas » 2005 09 22 18:16

Baisu! Taigi vyko genocidas ar nevyko? Politicidas? Jei sveikas (laikykime save visi sveikais, nors ir turime visi kokių nors trūkumėlių, taip sakant "tegul meta akmenį kas niekad nesnusidėjo") bet sistemai neįtinkantis žmogus daromas ligonių - ar jis naikinamas? Vėlgi, kalbant apie Lietuvos psichoneurologines įstaigas, jei kokiame nuošaliame pensionate yra kirpėjos, skalbėjos etatai (rajonuose bedarbystė) ir nereikia net, atleiskite, kelnaičių plautis, bet, kiap įprasta tokiose uždarose įstaigose, pavyzdžiui moterų palata "savanoriškai" vedama kuopti tbc sergančių vyrų su idiotijos, imbecilito diagnozėmis, na kad ir perrišinėti jiems varpas esant reikalui, nes sanitarių etatų nėra, gera direktorė padarė tik med.seserų etatus, o moterų palaton patekę tikimasi niekad iš ten nebeišeis nes pensionatuose, kaip visi supranta, nebepasveiks - tai naikinimas ar ne, jei Jūs, pvz., ten per klaidą (už pinigus) patekote?

gulbiukas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2005 09 16 02:33

apie ka cia kalbama -psichiatrijač patriotizmas ir liga

#22 Standartinė gulbiukas » 2005 09 26 23:52

"Nerašykit mano vardo, žmonės!
Parašykit, žmonės, L i e t u v a"
Ar patriotizmas psichinė liga?
Jei žinočiau atsakymą į šį klausimą, nesiūlyčiau rašyti tetralogiją pagal dr. A.Statkevičiaus 4 tomų KGB bylą Nr.83 (visų archyvinių numerių čia neminėsiu), oirmų tomų pavadinimus jau įvardijau, paskutinieji gal turėtų vadintis:
Alkohlis ir KGB arba "Celofaninis maišelis ir juoda gumelė" - atiduoti A.Stakevičiaus žmonai, 10 metų KGB seifuose uždarius A.Statkevičiaus užrašus apie ... alkohlizmą ir Lietuvos alkoholizaciją bei IV tomas:
Epilogas. Išnyko ne tik "ypatingai pavojingas" svarba, išnyko ir pats KGB, nes sugriuvo visa imperija,
o "diagnozavo" Dr.Algirdą Statkevičių 1980 m. už veiklą Helsinkio Lietuvos visuomeninėj grupėj. Galima klausimą formuluot ir įdomiau, pvz. pagal visų Lietuvos psichiatrijos šviesuolių, kurie išliko "šviesuoliais" ir šiandien, A.Statkevičiaus teismo psichiatrijos ekspertizės aktus - ten tokių "šedevrų" kad plunksna savaime rašo romaną, arba pagal tokį faktelį: Dr.A.Statkevičiaus laiškas alkoholizmo tema Sveikatos apsaugos ministerijai persiunčimas kažkodėl į ... KGB: nejau humaniškiausios žmogaus veiklos srities ministerija bendradarbiavo su represine struktūra? Tačiau dokumentai 4 tomų vertoje KGB byloje Nr. 83 tai rodo... Taigi patriotizmas - psichinė liga?

Gulbė
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005 09 15 12:42
Miestas: Lietuvoje

praeitis, ateitis ir dabartis

#23 Standartinė Gulbė » 2005 09 28 22:45

Parašyta šiek tiek metaforiškai, tačiau iššifruojamai: Vladimiras Bukovaskij dalyvauja Europos Tarybos Politinių reikalų komiteto darbe tiriant komunizmo nusikaltimus, kuriuos ruošiamasi paskelbti tokiais tarptautiniu mastu, o rusus demokratijos mokančioje Lietuvoje studentus ruošia psichiatrai, siuntę Lietuvos patriotus į ypatingos rūšies profesionaliai puikiai organizuotą pragarą, iš kurio jei kas ištrūko, tai tik ... pertvarkos dėka. Sovietinė psichiatrija Lietuvoje tarpsta, kas pajudins tą klaną? Sukaulėję biurokratinės insitucijos? Aš turiu viltį kad jaunimas - turėtų gi įnešti gaivaus oro, antraip Lietuva pasmerkta viską žlugdantiems kolaboravimo fenomenams, totalitariniams (tų laikų) žmogaus teisių pažeidimams. Tokių dalykų nėra Estijoje - joje liustracija įsiteisino.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)