Puslapis 1 iš 1
+Ameno+ forumas
Parašytas: 2004 12 11 21:51
+Ameno+
ziuriu jau mada tureti savo foruma tai ir as ji susikuriau dar nebaigtas bet greitai baigsiu
http://www.createforum.com/phpbb/index.php?mforum=ameno
prasau uzsiregistruoti

Re: Forumas
Parašytas: 2004 12 11 22:40
GOTEN
nepyk bet man nepatiko
Parašytas: 2004 12 11 23:31
+Ameno+
kas nepatiko rasyk ir istaisisiu
Parašytas: 2004 12 13 18:21
+Ameno+
idiegtas vienas modas kuris praverstu ir sitam forumui
Parašytas: 2004 12 13 20:04
Laurynas
Man tai patiko forumos stilius. Maloni svelniai pilka spalva.
Parašytas: 2004 12 13 20:34
+Ameno+
malonu girdeti
Parašytas: 2004 12 14 18:45
uncleD12
As jau ten sienai prisireginau bet kazkodel pranesimu nerasau nou kito menesio atakousiu Ameno foruma savo postais.

Parašytas: 2004 12 14 21:25
+Ameno+
kada nori tada atakuok svarbu kad atakuotum
Parašytas: 2004 12 15 16:32
uncleD12
Nebijok butinai.

Parašytas: 2004 12 17 19:59
+Ameno+
jai ka sudomins atsirado cash modas ir tuo paciu gfx shop kad galetumet nusipirkti parasu ir avataru
Parašytas: 2004 12 31 11:04
+Ameno+
nu jau dabar i foruma galima uzsukti ir situo adresu
www.ameno-kulinarija.ten.lt