Goten forumas

Diskusijos apie lietuviškus tinklapius. Aptarimas ir kritika.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
GOTEN
naujokas
naujokas
Pranešimai:11
Užsiregistravo:2004 12 11 17:17
Miestas:Siauliai
Susisiekti:
Goten forumas

#1 Standartinė GOTEN » 2004 12 11 22:12

mano forumas http://frm.tai.lt
maan aptinak runescape

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

#2 Standartinė +Ameno+ » 2004 12 11 23:32

man tai nepatinka tavo del to kad nepervisa ekrana
o taip viskas oki
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#3 Standartinė SaZ » 2004 12 12 00:27

zmones ten nekokie
yskaitant ir gotena :)

Vartotojo avataras
uncleD12
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:626
Užsiregistravo:2004 07 18 16:43
Miestas:The Big Capital of Lithuania
Susisiekti:

#4 Standartinė uncleD12 » 2004 12 12 00:28

Gotenas turbut banu ten dauh turi :)
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)