GrandGfx || The Best Choise

Diskusijos apie lietuviškus tinklapius. Aptarimas ir kritika.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
deiviuxs
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2005 08 17 06:01
Miestas:Milwaukee
Susisiekti:
GrandGfx || The Best Choise

#1 Standartinė deiviuxs » 2006 09 20 05:50

GrandGfx || The Best Choise

www.grandgfx.com

GrandGfx - tinklapis apie Grand Theft Auto žaidimų seriją ir grafiką. Naujas, neseniai išvydęs interneto šviesą. Puslapis bus atnaujinamas kiekvieną dieną (bent jau stengsimės jį atnaujint).
Prašau įvertinti viską, o labiausiai turinį. Ko trūksta, o ko yra per daug. Mums svarbi kiekvieno žmogaus nuomonė. Negailėkite kritikos ir įvairių kometarų, nes tik iš klaidų žmogus mokosi. GrandGfx buvo kurtas 2 mėn. todėl į šį saitą aš įdėjau daug darbo. Nors jis sukurtas ne visiškai visas mano rankomis, bet aš į jį tikrai daug įdėjau darbo ir tikiuosi jis nedings už kelių savaičių. Neprašau aš Jūsų užsiregistruoti mano tinklapyje (žinoma, jei norit registruotis - registruokitės!), aš tik noriu išgirsti gerų patarimų iš Jūsų. Todėl skelkit viską ką manot apie GrandGfx!

Dėkui...
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

#2 Standartinė ZED » 2006 09 20 07:20

deiviuxs gal gali pasakyti kaip padariai ta permatomuma kur yra prei grandfx uzraso ir ar imanoma padaryti kad tik ta permatoma spalva butu viena
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#3 Standartinė DF » 2006 09 20 07:20

Na gal ir nieko viskas, tachiau:

1.Reikia spalvingesnes aplinkos, nes jis toks niurus.
2.Mazhai informacijos saite, visai neseniai acitiktinai buvau pamates kazhkokiu lietuviu projekta api GTA-tai jis man kurkas labiau patiko.

Nors chia mano nuomone...
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#4 Standartinė oxigen » 2006 09 20 15:41

Kažkaip viskas tuštoka ir dizainas matytas gal kokius 10 kartų kituose puslapiuose. Dizainas man asmeniškai nė vaienam iš matytų puslapių neaptinka (kai ir šitame). Informacijso stoka didelė ir naujienos kažkiap visos vos ne apie VIce city, toks jausmas, kad puslapis labai senas.

Vartotojo avataras
deiviuxs
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2005 08 17 06:01
Miestas:Milwaukee
Susisiekti:

#5 Standartinė deiviuxs » 2006 09 21 04:33

ZED rašė:deiviuxs gal gali pasakyti kaip padariai ta permatomuma kur yra prei grandfx uzraso ir ar imanoma padaryti kad tik ta permatoma spalva butu viena
Jeigu kalbi apie tą tipo lipnią juostą, tai sorry bet nebeprisimenu, nes šį logo daraiu prieš koius 2mėn. o .psd failo neturiu, bet pabandyk pažaisti su blending options...
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
deiviuxs
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2005 08 17 06:01
Miestas:Milwaukee
Susisiekti:

#6 Standartinė deiviuxs » 2006 09 21 04:35

Dar(k)Force rašė:Na gal ir nieko viskas, tachiau:

1.Reikia spalvingesnes aplinkos, nes jis toks niurus.
2.Mazhai informacijos saite, visai neseniai acitiktinai buvau pamates kazhkokiu lietuviu projekta api GTA-tai jis man kurkas labiau patiko.

Nors chia mano nuomone...
1. Asmeniškai man dizainas patinka, todėl jo keisti nenorėčiau, bet pabandysiu spalvas spalvingesnes padaryti. Gal patartumėt kokios spalvos tiktų šiam saitui?
2. Gal gali duoti to prohekto adresą, nes aš manau, kad info kaip naujam saitui nelabai jau taip ir mažai, bet prižadu jos bus daugiau, bet tam reikia laiko...

P.S. dėkui už kritiką, tikiuosi jos sulaukti daugiau :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#7 Standartinė DF » 2006 09 21 07:16

deiviuxs rašė:
Dar(k)Force rašė:Na gal ir nieko viskas, tachiau:

1.Reikia spalvingesnes aplinkos, nes jis toks niurus.
2.Mazhai informacijos saite, visai neseniai acitiktinai buvau pamates kazhkokiu lietuviu projekta api GTA-tai jis man kurkas labiau patiko.

Nors chia mano nuomone...
1. Asmeniškai man dizainas patinka, todėl jo keisti nenorėčiau, bet pabandysiu spalvas spalvingesnes padaryti. Gal patartumėt kokios spalvos tiktų šiam saitui?
2. Gal gali duoti to prohekto adresą, nes aš manau, kad info kaip naujam saitui nelabai jau taip ir mažai, bet prižadu jos bus daugiau, bet tam reikia laiko...

P.S. dėkui už kritiką, tikiuosi jos sulaukti daugiau :)
Daryk tokias spalvas, kad joje atsispindetu GTA.Na sunku paaishkinti, gal geriau paieshkok tu "temu" internete su GTA stilistika, bus papraschiau.

Linko neprisimenu.Zhinau tik kad zhodis eina per brukni ir .net
www.va-taipva.net :D
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
deiviuxs
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2005 08 17 06:01
Miestas:Milwaukee
Susisiekti:

#8 Standartinė deiviuxs » 2006 09 22 05:02

Nu nenorėčiau, kad dizainas būtų per daug GTA, nes puslapis ir apie GFX šiek tiek, o kokios slalvos manau tiktų GTA???
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

#9 Standartinė Šaras » 2006 09 22 14:14

Eilinis TVS saitas be turinio...
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
deiviuxs
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2005 08 17 06:01
Miestas:Milwaukee
Susisiekti:

#10 Standartinė deiviuxs » 2006 09 23 01:16

O kodėl be turinio ir kodėl eilinis??? Jeigu jau ką nors sakai, tai mokėk ir argumentuoti savo pasakymą...
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
oxigen
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:803
Užsiregistravo:2006 03 21 15:48
Miestas:Klaipėda
Susisiekti:

#11 Standartinė oxigen » 2006 09 23 08:23

Tai, kad ten nėra ką argumentuoti, nėra turinio, tai jau nėra tikrai... toliau eilinis, nes tokių pilna, kuriuose nieko naudingo ir nieko gero....

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#12 Standartinė DF » 2006 09 23 09:44

Na puslapis mano manymu dabar geriau atrodo, tachiau nera pakankamai info, siuntiniu naujienu ir viso kito. Na nzn...Darykit kazhka.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
deiviuxs
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2005 08 17 06:01
Miestas:Milwaukee
Susisiekti:

#13 Standartinė deiviuxs » 2006 09 24 00:38

NU tai bus visko su laiko, bet aš nemanau, kad info tikrai jau taip mažai. Mažau vien info apie GTA tikrai nėra jau taip ir mažai. Be to, viskas bus su laiku: ir naujienų, ir siuntinių ir viso kito. Juk aš neprigalvosiu naujienų, visos naujienos tikros, todėl jų ir nedaug, o dėl siuntinių, tai jų nedaug, nes užima nemažai laiko kol išverti siuntinius į lt kalbą ir kol visą kitą padarai. Žodžiu, būkite kantrūs ir viskas ateis su laiku..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

#14 Standartinė DF » 2006 09 24 12:23

deiviuxs rašė:NU tai bus visko su laiko, bet aš nemanau, kad info tikrai jau taip mažai. Mažau vien info apie GTA tikrai nėra jau taip ir mažai. Be to, viskas bus su laiku: ir naujienų, ir siuntinių ir viso kito. Juk aš neprigalvosiu naujienų, visos naujienos tikros, todėl jų ir nedaug, o dėl siuntinių, tai jų nedaug, nes užima nemažai laiko kol išverti siuntinius į lt kalbą ir kol visą kitą padarai. Žodžiu, būkite kantrūs ir viskas ateis su laiku..
Zhinai jog zhmones nemegsta laukti..Tai ir jus nemiegokit.

Na mano nuomone jog, saitas mirs ~ po 3 men.
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
deiviuxs
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:234
Užsiregistravo:2005 08 17 06:01
Miestas:Milwaukee
Susisiekti:

#15 Standartinė deiviuxs » 2006 09 24 19:18

Žinau, kadžmonės nenori laukti, bet visgi laukti šiek tiek reikia ir reikės visada. Niekas neatsiranda iš karto..
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių