sugar.lt - realiai saldus gyvenimas

Diskusijos apie lietuviškus tinklapius. Aptarimas ir kritika.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
woo
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2006 06 06 23:26
Susisiekti:

sugar.lt - realiai saldus gyvenimas

#1 Standartinė woo » 2008 07 05 17:25

APIE MUS

„SUGAR LT – Realiai saldus gyvenimas“ – tai jūsų laisvojo laiko dievaitis, suteikiantis jums progas nemokamai apsilankyti įvairiausiuose renginiuose bei laimėti begales įspūdingiausių prizų. Tai pirmas toks dosnus projektas, siekiantis paįvairinti savo gerbėjų laisvalaikį. Nieko nereikia pirkti, nieko nereikia aukoti – viskas, ko reikia, tai sudalyvauti! Nesidrovėkite ir bandykite laimę, pasitelkite savo kūrybiškumą ir fantazijas, o mes pralošime jums krūvas prizų. Prisijunkite prie mūsų klubo, stebėkite mūsų rengiamas akcijas ir vis dažniau lankykites populiariausiuose renginiuose nemokamai!

KUO MES UŽSIIMAME

„SUGAR LT – Realiai saldus gyvenimas“ – šio nežemiškai saldaus projekto siekis yra įgyvendinti jūsų dar neišsipildžiusias svajones. Tai smagiau nei labdara, nes kartu su dalinamais prizais žmonėms suteikiama proga pasireikšti ir pademonstruoti, ką jie sugeba ir kuo jie pasižymi. Dalyvaudami, galite atskleisti savo sugebėjimus, apie kuriuos galbūt patys nežinojote, o mes, atsidėkodami už jūsų aktyvumą, reguliariai rengsime vis daugiau konkursų, kurių metu sumokėsime jums puikiausiais prizais. Jūsų iniciatyva – mūsų apdovanojimai!

KAIP LAIMĖTI

„SUGAR LT – Realiai saldus gyvenimas“ – čia galėsite patenkinti savo norus. Jeigu jau nusprendėte prisijungti prie mūsų, tuomet nedelsdami skubėkite nemokamai užsiregistruoti. Tai padaryti galite paspaudę viršuje esantį žodį „Užsiregistruoti“, po ko sekantis jūsų žingsnis turėtų būti šviežiausių konkursų - kurių mes pateikiame labai daug - medžioklė tinklalapio pagrindiniame puslapyje. Išsirinkę jums tinkamą akciją, nepatingėkite atidžiai perskaityti visą informaciją ir sutelkti dėmesį ties jūsų norimu prizu. Kitas žingsnis – dalyvavimas. Jūsų sugebėjimai, fantazija, kurybiškumas, talentai – pasinaudokite viskuo ir mes pažadame jūsų neapvilti.

http://www.sugar.lt
http://www.ezaidimai.com - didžiausia flash žaidimų zona Lietuvoje. ;-)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)