naujas geras servas brocman.sytes.net +csdm

Viskas apie Counter-strike. Patirtis, kodai, nuomonės ir t.t
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
kertas
Pranešimai:2
Užsiregistravo:2007 02 09 11:16
naujas geras servas brocman.sytes.net +csdm

#1 Standartinė kertas » 2007 02 09 11:22

vsi i nauja mano serva , gal net istikimiaui gaus uzsus .. amx mod x nu tiesiog ateik p.s servas kiekviena diena atnaujinimas idedama pluginu . aciu :) :) :)

papiskMUSE
naujokas
naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:2007 01 04 00:13
Miestas:Peterborough (anglija)

Re: naujas geras servas brocman.sytes.net +csdm

#2 Standartinė papiskMUSE » 2007 02 11 15:02

kertas rašė:vsi i nauja mano serva , gal net istikimiaui gaus uzsus .. amx mod x nu tiesiog ateik p.s servas kiekviena diena atnaujinimas idedama pluginu . aciu :) :) :)
Geras servas Buna 7/24 o jei nera tai ten paukstis! tavo servas manes nei kiek nedomina geriau imsiu sau susikursiu serva ir su botais nors jie necytins!

Kaip lietuviams ir kitiems budinga! Mane labiausiai uzpisa tokie kurie mano kad kiti chytai sako " aj che visi chytina imsiu ir ash chytinsiu" tokius mazus reikia suspardyti nu bet ka padarysi jej ju tox likimas buti lamomis !!! Geru servu nebuna buna tik geri zaidejiai o geri zaidejiai tie kurie gyvenime nelose su chytais! ash buvau noobas ant cs ash ir chytinau bet daugiau kai susipratau kame duchai tie chytai emiau loshti normaliai dbr wartau visus ir ant manes sako chytas ! nors ash chytu nebepripazystu zaiskit be chytu bus normaliai! ir kitiems nuotaikos negadinsit :x

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių