Horoskopas

Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Sebestijonas
naujokas
naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2005 10 14 16:36
Miestas: Provincija
Susisiekti:

Horoskopas

#1 Standartinė Sebestijonas » 2005 10 14 17:00

2005 m. spalio 14 d., penktadienis
Horoskopai
Spalio keturioliktoji - 12-oji Mėnulio diena, jos simboliai - magiškoji taurė, širdis.

Šiandien galite susilaukti naudos iš jūsų ilgai kauptos informacijos. Nesunku bus sužavėti savo žiniomis ar idėjomis. Plėskite savo draugų ratą. Tai meilės, tik ne fizinės, bet viskam, kas jus supa, diena.Vadinasi, reikia susitaikyti su tais, su kuriais susipykote, atleisti, pagalvoti ir rasti kažką gera žmonėse, kurie jums nepatinka, pasistengti suprasti jų poziciją. Atvirai nekritikuokite kitų - taip tik sukelsite pyktį ir nukreipsite kitus prieš save. Astrologė Jevgenija Grand šiandien pataria atsisakyti rimtų darbų. Nepatartinos operacijos, negalima kirpti plaukų. Negalima įžeidinėti žemės, žudyti gyvūnų. Galima kloti pamatus.

Astrologinė prognozė šiai dienai:
AVINAS. Jausite keistą nepasitenkinimą, bus sunku bendrauti net su artimais ir mylimais žmonėmis. Galbūt ramybės neduos kokia nors nemaloni paslaptis ar apkalbos. Neeikvokite jėgų abejotiniems užsiėmimams.
JAUTIS. Neblogai seksis tiek profesiniai, tiek visuomeniniai reikalai, lengvai prisitaikysite įvairiose situacijose. Džiaugsmo suteiks flirtas, meilės nuotykis arba susitikimas su išsiilgtu bičiuliu, sena drauge. Tik neturėkite per didelių lūkesčių.
DVYNIAI. Galite nejuokais įklimpti dirbdami suplanuotus darbus. Galbūt susidursite su biurokratinėmis užkardomis, keistais draudimais. Mėginimas juos apeiti gali atnešti nemalonumų jums arba artimiems žmonėms.
VĖŽYS. Būsite nusiteikę filosofuoti, gvildenti globalines problemas, mokyti aplinkinius. Lengviau ištversite ir kitų moralus, noriai diskutuosite. Galite pakeisti nuomonę apie save, tiesa, nebūtinai į gerąją pusę.
LIŪTAS. Nedramatinkite kiekvienos menkos problemos, vadovaukitės blaiviu protu. Pasistenkite nesugadinti brangių jums santykių dėl niekų įsiplieskusiu beprasmiu ginču, pavydo scena.
MERGELĖ. Nors konkurencija visose srityse gali atrodyti didžiulė, bet jūs būsite gana patrauklūs publikai, kolektyvui. Svarbu nepasiduoti blogai įtakai, neįsivelti į avantiūras, dėl kurių vėliau tektų gailėtis, teisintis ar aiškintis.
SVARSTYKLĖS. Diena bus kupina rūpesčių. Kažkas gali sugadinti jūsų pasirengtą planą ir reikalai judės gana lėtai. Didesnį dėmesį skirkite sveikatos ir grožio profilaktikai. Turėtumėte intuityviai pajusti, ko reikia įvaizdžiui pagerinti.
SKORPIONAS. Šiandien netrūks darbo ir bendravimo, ir tuo labiau, kuo populiaresni esate. Labiau pasaugokite savo atžalas nuo įvairių galimų pavojų, o patys atsakingiau rinkitės laisvalaikio pramogas.
ŠAULYS. Tikriausiai nelengvai seksis įgyvendinti planus. Daug kas priklausys nuo tvirto pasiryžimo ir kitų žmonių palaikymo, pritarimo. Nebūkite nervingi namuose, nes bus tikrai nelinksma, jei artimuosius išvesite iš pusiausvyros.
OŽIARAGIS. Turėtų neblogai sektis darbai, susiję su reklama, prekyba, apdaila, mokslu. Jei susitiksite su įdomiais žmonėmis, paklauskite jų nuomonės jus dominančiu klausimu. Galbūt su kitų pagalba išplėsite savo suvokimo ribas.
VANDENIS. Galimas dalykas, kad teks grąžinti skolas arba dėl kažko derėtis, tarpininkauti. Galbūt įsigysite daiktą, kurį buvote iš anksto suplanavę, arba nuspręsite stipriai keisti išvaizdą, gyvenimo būdą.
ŽUVYS. Neapsidžiaugsite, jei labai daug tikitės iš kitų. Būsite tokie emocionalūs ir arogantiški, kad galite likti neišklausyti iki galo ir nesuprasti. Tikėtina kūrybinė krizė - nesinorės nieko daryti, nebesitikėsite norimų rezultatų.Paveikslėlis
LIŪTAS.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
gedis202
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2006 12 01 20:04
Miestas: kaunas

#2 Standartinė gedis202 » 2006 12 22 17:00

Netikiu as tais horoskopais.Tikras issigalvojimas.Del manes ju galetu ir nebuti :arrow:
jordon

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)