Puslapis 1 iš 2
Pasiulyk roko metalo grupe kuria tau patinka ir mazai zinoma
Parašytas: 2005 06 07 22:08
Sioma
Tai vat pasiulykit geras grupers kurios patinka ir nera taip stipriai zinomos...
Mano pasiulymai
"Adema" manau zinoma bet nedaugeliui... tik ne naujausias ju albumas o pirmieji..
Pain irgi smagi grupe kuri tikrai verta demesio.
Parašytas: 2005 06 07 22:14
SaZ
galeciau vardint ir vardint
nu cia yvairiu tokiu geru pametysiu :
ladytron, miss kittin, jackie mittoo , skatalites , red snapper , cedric im brooks, andy c, kid koala , dj spooky.
na uzteks pradziai ir tiek

Parašytas: 2005 06 07 23:30
Sioma
kicked rašė:galeciau vardint ir vardint
nu cia yvairiu tokiu geru pametysiu :
ladytron, miss kittin, jackie mittoo , skatalites , red snapper , cedric im brooks, andy c, kid koala , dj spooky.
na uzteks pradziai ir tiek

Nu kad cia nei vienos nera rock ar metalo grupes
Vien tik elektronika su jazz ir techno elemantais nei vienos normalios...
kicked neisiskaitei i tema!
Parašytas: 2005 06 07 23:38
pk10
<stiltskin> pats negirdejau bet kiek skaiciau kazkas panasaus i nirvana (grunge)
Parašytas: 2005 06 07 23:43
Sioma
NU tikrai reta grupe groja alt roka...
Ir net nerandu is kur ja galeciau atsisiusti...
Parašytas: 2005 06 07 23:54
SaZ
ai lol tema levai perskaiciau.
o kad nei vienos normalios tai sioma matyt tavo muzikos skonis baigias popsu arba pop-rock.
ka zinau kokia cia rocko grupe pasiulyt...
nu pvz " the cure "
Parašytas: 2005 06 08 00:01
Sioma
Jo ten nei vienos normalios nebuvo as klausau tik roka arba matala alternative..
Nu ta grupe nieko man jinai patinka Cure ju albumas vadinasi the cure...
Gera grupe...
Laukiu daugiau pasiulymu...
Parašytas: 2005 06 08 14:28
SaZ
sonic youth , cannibal corps (sita turbut zinai

) , franz ferdinand .
bus ir daugiau jei reikia

Parašytas: 2005 06 08 14:48
Nightcom
Led Zeppelin

hrm tinks ?Cream hrm..CCR ?
Parašytas: 2005 06 08 16:05
Mutant
Coal Chamber , Korn Geros NuMetalo Grupes
Ir dar neseniai pradejau klausytis Slipknot irgi turbut niekas negirdejas

Parašytas: 2005 06 08 19:08
Miegale
Mutant rašė:Ir dar neseniai pradejau klausytis Slipknot irgi turbut niekas negirdejas

gal juokauji? slipknot mano megiamiausia grupe!
galeciau pasiulyt nebent mudvayne, static-x, machine head. dar pantera, godsmack, bet cia tubut zinomos.
lt tai siulyciau I.R. (buvau koncerte, tai labai patiko), saprophytes.
Parašytas: 2005 06 09 16:30
Filigree
xess. Man labai patinka, Industrial metal
bet tai jei tema skirta: sakykit grupes, aš parsisiųsiu ir būsiu kiec nu tai blogai;>
Parašytas: 2005 06 11 20:01
SaZ
the strokes (room on fire albumas man visai patinka) , fisherspoon (nezinau ar taip rasos is tikro).
Parašytas: 2005 06 13 22:16
Miegale
jei turi omeny Fischerspooner tai jie varo elektronine muzika
Parašytas: 2005 06 14 10:12
SaZ
bah tai tik yrodo kad reiktu persitvarkyt savo muzikos 'biblioteka' ...