[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Mėgstamiausia muzikos grupė
Puslapis 14

Mėgstamiausia muzikos grupė

Parašytas: 2004 04 23 00:38
Administratorius
Mėgstamiausia muzikos grupė

Parašytas: 2004 04 23 07:45
Zalias
East seventeen, o jai lietuvisku, tai zas, mango, kucinskas, starosaite, zvagulis :)

Parašytas: 2004 04 30 18:41
mergicka
siap neturiu tokios patinka daug. O is lietuviu pripazistu tik Mamontova, Skamp, Reberheart, mikutaviciu ir dar zas nieko...

Parašytas: 2004 05 03 15:05
Sweet...
:P

Parašytas: 2004 05 04 13:18
SafyrA*
ash tai megstamos grupes neturiu man tik kai kurios dainos buna grazios tai va bet labiau siai tai patinka sugar babes(kazkas tolio )nemoku net pav.rashyt :cry:

Parašytas: 2004 05 04 14:37
Kovotojas
man tai ir bet kokios, svarbu garsei nerekia... ir negejiska tokia... kazkaip senas popsas ar rokas patinka, gal kokie ase of bace ar AC/DC

Parašytas: 2004 05 05 08:40
SafyrA*
wa dar viena dainininke atsiminau kuri y mane panashi tai Nely Furtado va dar jos kaikurios dainos geros (try)ir dar viena...

Parašytas: 2004 05 05 09:03
Sioma
Nu mano megstamiausia... grupe.... Marilyn Menson... as ji dievinu visas dainas turiu...

Parašytas: 2004 05 05 10:38
Fantasy
Daug grupiu man patinka.... daug stiliu as klausau tik va arciausiai prie sirdies linkin park'ai :?

Parašytas: 2004 05 05 15:31
Ashitaka

Parašytas: 2004 05 05 15:34
Ashitaka
chia irgi DEFTONES tik priesh 10 metu :wink:
http://www.dcfconcerts.com/bios/deftones.jpg

Parašytas: 2004 05 05 15:51
Ashitaka
o wat dar slipknotai patinka:
http://www.maggotcorpse.com/wallpaper1.gif

Parašytas: 2004 05 08 16:04
Hell Spawn
VIENINTELIAI KURIE NEPAKARTOJAMI:

"HATE" -----> http://www.hatesatanic.org/

Parašytas: 2004 05 11 20:40
DVD
Siaip grupes nezinau turbut Apocalyptika, The OFFSPRING, Limp Bizkit na o siaip tai patinka hard stilius tai kaip HardCore HardHouse

Parašytas: 2004 05 12 13:56
SafyrA*
man ir patinka Tehe offspring hit that daina gera labai