Religija

Skelbti atsakymą

As...

Tikiu i Dieva teva, jo sunu ir sventaja dvasia...
15
47%
Tikiu tik savimi, nes as - savo paties seimininkas!
7
22%
Nezinau... o_O
4
13%
Niekuo netikiu. :{
1
3%
Kita (placiau parasysiu apacioje)
5
16%
 
Viso balsų: 32

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 01 10 17:56

dievo nera bet kazkas yra, ce as taip manau o del to tikejimo tai Dievas yra prieglauda begantiems nuo saves.
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Alastor
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:374
Užsiregistravo:2004 07 28 12:00
Miestas:Vilnius

Standartinė Alastor » 2005 01 10 18:02

pk10 rašė:dievo nera bet kazkas yra, ce as taip manau o del to tikejimo tai Dievas yra prieglauda begantiems nuo saves.
Nesupratau as taves dievo nera, bet kazkas yra tai tas kazkas ir yra dievas, tai tu taip iseina pats save paneigi. Nes zodis dievas nereiskia butent kataliku dievybes.
“The Lord of Murder shall perish, but in his doom he shall spawn a score of mortal progeny.
Chaos shall be sown from their passage…”
- So sayeth the wise Alaundo

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 01 10 18:05

tai ne dievas tai kazkas daugiau tai kazkas virs jo tai kazkas ka isivaizduoti ne musu jegoms tai tiesiog kazkas. nekreipk demesio jeigu ka nes as vis dar ieskau savu vertybiu


tai va ka tik suformulavau kodel neverta tiketi: bet koks tikejimas yra jau paruosta gyvenimo filosofija, o tai kas paruosta jau savaime yra netinkama ir varzo gyvenima, taigi darome isvada, kad vienintele gera religija yra pacio sukurta ir kintanti paties gyvenimo tempu, tai kas nekinta yra pasmerkta zlugti.
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

Standartinė Kyborgas » 2005 01 26 12:02

Religija buvo sukurta tam, kad galėtų valdyti tamsius žmones, dar prieš tai juos pavertus tamsuoliais. Nuo pat senųjų amžių religija nedavė jokios naudos, nes visi aukštieji bažnyčios pareigūnai siekė tik asmeninės naudos, o žmonių gelbėjimas buvo tik priemonė akims dumti ir užmaskuoti savo bjaurius darbus. Dabar jau bažnyčia nebeturi tiek galios kaip anksčiau, bet vis dar mulkina žmones, prašo aukoti jiems pinigus, taipogi prisidengdami visokiomis labdaros akcijomis, nusigęžia sau memažą kąsnį.
Taigi aš niekada gyvenime negarbinsiu dievo pagal visus bažnyčios nurodymus, nes tai yra visiška nesamonė. Aš jau geriau garbinsiu pekūniją, kaip mūsų protėviai, ji nors egzistuoja.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
SleepyHead
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:368
Užsiregistravo:2004 04 16 19:59
Miestas:Sala

Standartinė SleepyHead » 2005 01 26 13:41

"Dievas" yra masines baimes padarinys. Zmonems reikia tiketi kad yra kazkas kas apgins ir saugos juos kai jau niekas kitas nepades.

Vartotojo avataras
misty fi
Runescape master
Pranešimai:1177
Užsiregistravo:2004 09 22 10:06
Miestas:Camelot

Standartinė misty fi » 2005 01 26 14:25

Tikiu i Dieva teva, jo sunu ir sventaja dvasia nes jei jou netykeciau tai sawo buwusiose gyvenimo situacijose buciau prazuves tai as tikiu dieva nes jis man labai daug padeda
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 01 26 18:31

dievas- prieglauda begantiems nuo saves
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2005 01 26 20:40

dievas reikalingas tiems, kurie del savo nesekmiu kaltina likima, o del sekmiu dieva.

manau kad zmogus pats sau laimes kalvis.niekas tavim nepasirupins jeigu pats tik klupinesi priesais altoriu.
man asmeniskai baznycios (lietuvoj) apeigos misiu metu atrodo beprasmiskos.
juk tiki savo protu, siela, mintimis, tai kox rysis 10 kartu klauptis, stotis sestis....
man tai kelius skauda kai klupiu ir net negaliu susikaupt, galvoju tik kaip greiciau atsikelt, ka jau kalbet apie atgaila ar dvasine malda?
80% zmoniu baznycioj kaip pastebejau ateje del to, kad ateit, o ne del to, kad jie patys to noretu. jie ateje bando neissiskirt is kitu, klaupiesi, kai visi klaupiasi, stojasi kai visi stojasi.
ir is viso, kox rysis is to klaupimosi?tipo kad parodai savo nolankuma?koki tu ten nuolankuma gali rodyt?ir ar svarbu ta fizini nuolankuma rodyt?juk tas, kam svarbu, kad tu jaustum misiu prasme, tikrai ne is to, klupi tu ar stovi, ta mato. o siti fiziniai veixmai man atrodo, kad svarbus yra tik babanem, kurios diena nakti is baznycios neiseina.

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 01 27 10:35

Trolis gumis rašė:dievas reikalingas tiems, kurie del savo nesekmiu kaltina likima, o del sekmiu dieva.

manau kad zmogus pats sau laimes kalvis.niekas tavim nepasirupins jeigu pats tik klupinesi priesais altoriu.
man asmeniskai baznycios (lietuvoj) apeigos misiu metu atrodo beprasmiskos.
juk tiki savo protu, siela, mintimis, tai kox rysis 10 kartu klauptis, stotis sestis....
man tai kelius skauda kai klupiu ir net negaliu susikaupt, galvoju tik kaip greiciau atsikelt, ka jau kalbet apie atgaila ar dvasine malda?
80% zmoniu baznycioj kaip pastebejau ateje del to, kad ateit, o ne del to, kad jie patys to noretu. jie ateje bando neissiskirt is kitu, klaupiesi, kai visi klaupiasi, stojasi kai visi stojasi.
ir is viso, kox rysis is to klaupimosi?tipo kad parodai savo nolankuma?koki tu ten nuolankuma gali rodyt?ir ar svarbu ta fizini nuolankuma rodyt?juk tas, kam svarbu, kad tu jaustum misiu prasme, tikrai ne is to, klupi tu ar stovi, ta mato. o siti fiziniai veixmai man atrodo, kad svarbus yra tik babanem, kurios diena nakti is baznycios neiseina.
va cia tau tikrai pritariu. as ir nelabai suprantu to klaupimosi prasme, nemanau, kad ir patys kunigai ta supranta. As dziaugiuosi tik del vieno dalyko - as einu i baznycia tik 15 min ir tik viena karta per metus, nes ilgiau per misias negaliu isbuti, man darosi bloga. O siaip man patinka ateiti i baznycia kai nevyksta misios ir apsizvalgyti nes jose tikrai labai grazu.
O tu visu religiniu apeigu prasmes as tikrai nematau, nes puse ju sudaro pagoniu apeigu dalis.
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

Vartotojo avataras
~Nutrūktgalvė~
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:105
Užsiregistravo:2005 01 25 15:38
Miestas:~Mishkas~

Standartinė ~Nutrūktgalvė~ » 2005 01 27 20:18

aisku tikiu i Dieva.o kodel netureciau?vis tiek kazkas stipresnio uz mus yra.na as kaip krikscione ispazystu tik Dieva
Sakoma,už blogį reikia atsilyginti gėriu.O kaip tada reikia atsilyginti gėriui?Už gėrį reikia gėriu,o už blogį-pagal teisingumą.(Konfucijus)
don't click this link... muahahah

Vartotojo avataras
Alastor
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:374
Užsiregistravo:2004 07 28 12:00
Miestas:Vilnius

Standartinė Alastor » 2005 01 28 21:37

Kyborgas rašė:Religija buvo sukurta tam, kad galėtų valdyti tamsius žmones, dar prieš tai juos pavertus tamsuoliais. Nuo pat senųjų amžių religija nedavė jokios naudos, nes visi aukštieji bažnyčios pareigūnai siekė tik asmeninės naudos, o žmonių gelbėjimas buvo tik priemonė akims dumti ir užmaskuoti savo bjaurius darbus. Dabar jau bažnyčia nebeturi tiek galios kaip anksčiau, bet vis dar mulkina žmones, prašo aukoti jiems pinigus, taipogi prisidengdami visokiomis labdaros akcijomis, nusigęžia sau memažą kąsnį.
Taigi aš niekada gyvenime negarbinsiu dievo pagal visus bažnyčios nurodymus, nes tai yra visiška nesamonė. Aš jau geriau garbinsiu pekūniją, kaip mūsų protėviai, ji nors egzistuoja.
Drisciau nesutikt kad baznycia nieko gero nedave, juk jie buvo pagrindiniai svietejai viduramziais islaike knygas vienuolynuose ir panasiai. Aisku renesanso metu jie tik stabde progres, nes pasijuto visagaliai ir tokie norejo islikti.
“The Lord of Murder shall perish, but in his doom he shall spawn a score of mortal progeny.
Chaos shall be sown from their passage…”
- So sayeth the wise Alaundo

Vartotojo avataras
Kyborgas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:290
Užsiregistravo:2003 02 09 00:27

Standartinė Kyborgas » 2005 01 29 01:07

Jo jo - jie laikė knygas, kuriose daugumoj buvo surašytos visokios jų religinės kvailystės. Taipogi perrašyta melaginga istorija ir kitokie paistalai. Ir be jų žmonės būtų ištobulėję, nes kaip pats minėjai, jie vėliau stabdė visą mokslo vystymąsi. Blin kiek jie išradėjų ir mokslininkų ant laužo sudegino. Mat jų atradimai ar išradimai prieštaraudavo jų religinėms tiesoms. O dar visų inkvizicijos smulkmenų gal geriau nepasakosiu, nes vaikai prisiskaitę gali naktį neužmigti.
Trecdali gyvenimo zmogus praleidzia lovoje likusius su trecdalius jis bando i ta lova ka nors isitempti

Vartotojo avataras
Cerber
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:110
Užsiregistravo:2004 04 06 13:44
Miestas:Panevėžys

Standartinė Cerber » 2005 02 01 14:09

Tikiu Dievu ir jo sunum ir t.t. jei paklausit kodel tikiu ,tikiu todel kad nedraudziama.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 02 01 19:10

bet nieks nedraudzia ir netiket taigi pagal sia logika turetum neapsisprest tiket ar ne
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
karolix
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:364
Užsiregistravo:2005 01 15 19:22

Standartinė karolix » 2005 02 01 19:33

egzituoju as ir visi kiti salia manes bet egzistuoja ir dievas(is mazosios raides), juk yra cisa biblija parasyta :lol:

Skelbti atsakymą

Grįžti į