Religija

Skelbti atsakymą

As...

Tikiu i Dieva teva, jo sunu ir sventaja dvasia...
15
47%
Tikiu tik savimi, nes as - savo paties seimininkas!
7
22%
Nezinau... o_O
4
13%
Niekuo netikiu. :{
1
3%
Kita (placiau parasysiu apacioje)
5
16%
 
Viso balsų: 32

Vartotojo avataras
egliukas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1835
Užsiregistravo:2004 09 09 18:16
Miestas:taskas
Susisiekti:

Standartinė egliukas » 2005 02 05 11:45

tie kurie nera savo religijos fanatikai, supranta, kad jos nesiskiria is esmes, skiriasi tik kai kurie dalykai, bet visi tiki viena ir ta pati dieva, tik kitaip ji pavadine
No smint - no kiss, no kiss - no sex, no sex - no baby, no baby - no problem. So no smint - no problem :)

anktan
naujokas
naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:2004 09 05 13:39
Miestas:Klaipėda

Standartinė anktan » 2005 02 05 23:56

Aš rinkausi pirmą atsakymą, nes esu „vidutiniškai“ tikintis...
egliukas rašė:va cia tai teisybe, man atrodo, kad visos religijos tai yra ta pati pagonybe tik kitu pavadinimu ir kitais dievais (Dievas, Kristus, Alachas, Jahve ar dar kas nors)
... ir nežinau kaip, bet manau kad šitaip palietei viso reikalo esmę... Religijos skiriasi tik išore, kosmetiškai, bet jokio esminio skirtumo tarp jų nėra.

Vartotojo avataras
Alastor
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:374
Užsiregistravo:2004 07 28 12:00
Miestas:Vilnius

Standartinė Alastor » 2005 02 07 20:48

Kyborgas rašė:
pk10 rašė:manau, kad is esmes nera skirtumu tarp tu religiju juk visos sako: nevok, nemeluok ect
Deja yra skirtumų ir gan nemažai. Tingiu aš dabar visus vardinti, patys pasidomėkit. Beja mane juokina vienas dalykas. Na dabar jis mažiau pasireiškia, bet senovėje būdavo labai išsikerojęs kitatikių persekiojimas. Na ko gero pirmoje vietoje, pagal persekiojimus būtų krikščionybė. Krikščionys skelbė, kad tik jų religija yra tikra, tik jų dievas yra tikras, o kitos visos religijos yra pramanai arba velnio garbinimas. Taigi jie visus stengėsi atversti į jų tikėjimą, aišku ugnimi ir kalaviju. Be pagonių, jie persekiojo ir musulmonus, senovės žydų tikėjimo žmones ir tt.. Ir žmones žiauriai kankindavo, jei jie nenorėdavo atsisakyti savo tikėjimo ir priimti jų. Bet gi jei žmogus giliai tikintis, tai ar jis krikščionis ar musulmonas ar induistas, jis yra įsitikinęs, savo religijos tikrumu ir jam taip paprastai neįdiegsi į smegenis, kad jo religija yra išgalvota ir jis turi priimti kaškokią kitą, kuri atseit yra tikra. Musulmonui pvz egzistuoja Alachas ir jis nieko daugiau nepripažysta, Krikščionims Dievas (Viešpats) ir niekas daugiau. Taigi visi mano kad tuo ką jie tiki yra tikra, o kitų tikėjimai pramanai. Na o man kaip kritiškam stebėtojui darosi juokinga ir aš manau, kad nėra nei vienos tikros religijos ir jos visos yra pramanai.
Visu didziuju religiju pagrindine mintis yr ta pati : Nesielk su kitu taip, kaip nenoretum, kad elgtusi su tavimi.
O skiriasi jos tik apeigomis ir zinoma interpretacija todel kad sventikai kiekviena simtmeti sava religija vis kitaip supranta ir vis kitaip pateikia, bet pagrindine mintis visur islieka ta pati(nekalbu apie mazasias religijas ir sekteles bei genciu religijeles)
“The Lord of Murder shall perish, but in his doom he shall spawn a score of mortal progeny.
Chaos shall be sown from their passage…”
- So sayeth the wise Alaundo

Vartotojo avataras
Cerber
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:110
Užsiregistravo:2004 04 06 13:44
Miestas:Panevėžys

Standartinė Cerber » 2005 02 11 12:13

As taip pat manau kad visos religijos ir panasios tik kitokie Dievu vardai.Juk desimt dievo isakymu sutampa su kaikureis arabu draudimais ar ydomis nezinau kaip pavadinti

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2005 02 11 14:14

realigija opjium dlia naroda
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

anktan
naujokas
naujokas
Pranešimai:18
Užsiregistravo:2004 09 05 13:39
Miestas:Klaipėda

Standartinė anktan » 2005 02 11 16:30

komunizmas ne ką mažesnis "opijus"

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 02 14 19:12

apskritai manau sita tema issemta, ir pats ce rasau tik atm kad rasyt... ironiska
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2005 02 15 10:04

Na o kaip tavo parasas?
Panasu, kad apie religija ar bent jau apie demonologija galetum kalbet nesustodamas.
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 02 15 18:15

taip ir yra bet reiketu kad kitu postai butu labiau argumentuoti daugiau pasakantys nes dabar susidaro ispudis kad visi sako aksijomas apie religija nors ju negali but ir juo labiau kad jos priestarauja vienos kitoms vel gi ironiska nes as savo postu nelaikau gerais ir argumentuotais taigi jei jiems kazko truksta tai ir rasykit, mekstu zmones kurie sako tiesa tau o ne per pletkus ir pan ir dar karta ironiska nes ta tiesa man dazniausiai nepatinka
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2005 04 22 14:46

Tau turbut viskas labai ironiska :)
O kartais juk reikia ir surimtet, ypac kai snekama tokiomis temomis.
Ironizuoti gali viska, bet kurkas sunkiau i viska ziureti rimciau...
Kiekvienas pasirenka kuo tiketi. Didzioji dalis pasirinkimu sutampa su ju tevu tikejimais ir tai visiskai suprantama, kad ir kaip gali pasirodyti keista, taciau tevai dazniausiai ir beveik visada siais klausimais yra teisus, nes butent jie ir sukuria bendraji tikejimo suvokima. Taciau ir si taisykle nera tobula, nes pries akis apstu isimciu. O tos isimtis ir padaro sia diskusija neissenkancia. Stai kodel verta i tai gilintis.
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 04 22 22:44

del ironijos... o kas belieka?
del tikejimo, tai as dar pats nezinau kuo tiket, zinau tik kad zmogus turi kazkuo tiket, kitaip neimanoma
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2005 04 25 10:17

Ar tikite , kad zmones kile is bezdziones?
as tai netikiu...
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2005 04 25 15:59

aisku tikiu.
evoliucija egzistuoja...
net ir siais laikais...
kaip pavizdy galima paimt kaip nuo naujoviu(visu naujoviu turiu galvoj) keicias zmogaus genetika...

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2005 04 25 18:24

tai kodel dabar neatsiranda zmogus is bezdziones?a
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2005 04 25 19:14

neatsiranda nes dabartines bezdziones pasuko kitu evoliucijos keliu, be to ka gali zinot gal po milijono metu ir is ju kazkas isauks
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Skelbti atsakymą

Grįžti į