Sportas

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 10 03 18:50

Nenugalimoji Gloria rašė:
+Ameno+ rašė:juk niekas nenori girtis kad ji sumuse mergina
Mergos irgi............(?) :lol:
nu nebent merginos bet irgi nesinori girtis kad gavai i kaulus nuo konors
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

Standartinė Justuxe » 2004 10 03 18:54

Pas mane klaseje buvo mustynes tai vienas trys dienas slubavo kitas fanara turejo.Na ir ikarstis buvo.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 10 03 19:45

Pas mane yra klasiokas ji antiek slabakas kad net penktokas sudubasino

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 10 03 20:29

Kicked_assman rašė:tu toks issisokelis tai ka tau blogai kad tapsi kieciausiu ir visu leaderiu
ir galesi sakyt ha die losers jus man niekada neprilygsit zemes kirmeles.
nu cia biski perdejau :lol:
Tai jau tikrai , :lol: thnx 8)
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 10 03 20:46

atsimenu kai viena merga primuse kita.
sausai gavo...
arba dar atsimenu kai kazka kniso prota viena tokia
tai kita susinervino , uzreke tylek kale ir dejo banke
tai visas veidas raudonas buvo ir pameles net kita diena :)
e nightcom ir ameno... pakeltumet ranka pries mergina? :P

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 10 04 10:28

na tu daugmash viska zinai tik tau dar nepasakiau kad 4 metus lankiau baseina turiu medaly... :wink: (baisu :shock: ...kokia ash pagirune :shock: )

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 10 04 15:11

aaaa tai vo ko sakei kad gerai nardaj ir plaukioji kazkada, nebuciau pagalvojes.. :?, hm o as sachmatus lankeu ilgai :P
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
+Ameno+
Chef
Chef
Pranešimai:4290
Užsiregistravo:2004 06 05 09:07
Miestas:Tenpenny Tower
Susisiekti:

Standartinė +Ameno+ » 2004 10 04 16:03

Mutant rašė:Pas mane yra klasiokas ji antiek slabakas kad net penktokas sudubasino
kelintokas tas tavo klasiokas???
pas mus tai 7toka sudubasino pirmokas

asmenai
jai neliktu kito pasirinkimo
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 10 04 16:10

Mano klasiokas yra irgi septintokas

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 10 04 16:28

pff, koks skirtumas kas ka sudubasino? jei nebuvo noro nesimuse, kaikurie tik y smurta nelinke
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
donce
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:223
Užsiregistravo:2004 06 09 10:10
Miestas:Panevezys

Standartinė donce » 2004 10 05 12:43

negi dabar ims septintokas must pirmoka, ka tu jam tokiam padarysi? iskar beks skustis mokytojai, pas mus taip nesenai buvo kai du antrokeliai sumuse astuntoka, maziukai spardesi, o jis gi neduos tokiem i galva :)

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 08 25 21:47

Man atrodo juokinga "Drakes" tokiuose metuse, kai vaikai susipesha kaip gaidzhiukai nezhinodami del ko,kas ir kaip.Ir neikiek nepagalvodami apie galimas pasekmes. :?
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 08 25 23:44

Nu nžn lankiau 3 metus krepšinio treniruotes ir šiaip kašiu nuo mažų dienų lošiu, db treniruočiu nelankau, nes jos vygdavo vos ne kiekviena dieną ir trugdavo net 5 valandas tai patikėkit nusikaldavau pzdc, taigi lb daug laiko užimdavo. Db turiu namie nusipirkes hantelius jiems nepagailiu ir pinigų, sportas yra lb geras nervų sutramdymas lb padeda! Namie tiek ir kačelinuos visus bicus su hanteliais, dar kartais i štangine nueinu pas draugų, vos ne kiekviena diena varau, seniau gerdavau proteina, bet nuo jo gan bere dėl per didelio baltimų kiekio tai db jokio sh negeriu varau natūraliai :) Db stengiuosi vis svorio priaukti, bl, o taip nedaug valgau, tai gaunu kartais per prievarta :] Reikia pastambėt, nes greit nebus ką treniruot. O šiaip peštukas neesu prie žmonių nesikabinėju, dažniau man patinka apginti silpnesnius, tada bent pasijauti ko nors vertas :] Vienas iš tokių nenusisekusių atvėju buvo kai laikinai turėjau gyventi Kaune, ten nei chebros ar draugų iš pat pradžių neturėjau, reikėjo laikinai keles dienas paeiti į svetimą šule. Nu ka ten susiradau bičiulių, bet toks čiūvas prisikabino, nu aš ji biški už gerklės pakėliau :lol: Ir sudaviau viena smugi į galva, žiūriu tas vos ne komoi guli nesikele, bl paskui kai aplink mane jo draugelių 12 sustojo, pamaniau, kad gal čia nereikėjo naujos šulėj bangas kelt, bet ne aš kaltas. Nu ir biški nuo tos jo chebros gavau, bet ten vieni gaidukai, bijojo eiti prie manęs visi 12, nors viena guza buvau gaves į kaktą :) Ir nieko daugiau. Nuo to laiko, vis galvoju, kad Kaunas yra kaimas (nepykit kas Kaune gyvena). Ir lb nemėgstu kai viena žmogų dubasina keli, tai jau lb nevyriška, pats šito niekados nesistengiu daryti. Nu esu aš kerštingas tik tiek, kas man buvo padaryta ilgi nepamirštu. Sportuoju dėl to, nes negalėčiau pakęsti kai negalėčiau apsiginti ir aiškų dėl merginų :) Sportas ir krepšinis yra mano gyvenimo dalis ir tiek :] Dar lb nepatinka kai silpnesnius skriaudže arba merginas, tai čia išvis nieko verti taip daro.

P.S Nu va primeskit http://www.metacafe.com/watch/177597/pu ... /R/ffd_201 Ma tai seile varva, ką jūs žadat su nudribusiais pilvais tokių rast? Mmmmmm... Bl vat prie kompo tik perilgai užsisėdžiu reik susiimti.
Get your ambition or die trying

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 08 25 23:52

Šiaip "Kachialindamasis" įgauni bendros jėgos, tačiau smūgis silpnėja.
Man šį dalyką sakė mano treneris kadaisė kai lankiau tokį dalyka kaip Muhaitai.LT Mojtai.
Tailandietishka boksą. 8) :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

MaksasMks
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:590
Užsiregistravo:2005 12 30 22:20

Standartinė MaksasMks » 2006 08 26 00:00

:lol: Smugis tikrai nesilpnėja reikia mokėt duoti, o ne kai dažniausiai žiopliai užsimoja belekiek su ranka ir kerta :lol: Priklauso, kokio ir sudėjimo esi, mano smugis tikrai dar nesilpnėje, nes aš pats dar esu visiškai nesuauges. Reikia žinot gerai kur kaip ir kada suduoti.

P.s nėr ko iš manęs norėt aš gimes 1991-02-28 vaikas dar esu :) Bet kai paaugsiu busiu stiprus :lol:
Get your ambition or die trying

Skelbti atsakymą

Grįžti į