Ar dažnai geriate kavą?

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 18 19:25

As seniau rukydavau tai pat.Bet viena diena emiau ir meciau.Neriaik man nei cigaretes nei ash jos uzhsimanau.
Ir chia daugumas zmoniu sako kad jai galechiau mest rukyti tai meshiau bet db jau lb priprates ir neisheina...Ash pats taip sakydavau visad bet va valia uzhsiugdziau ir meciau ta zhalinga yproti..Ir tikrai dienos sviesesnes tapo,be to ir pinigu daug susitaupo. :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 02 18 20:09

nepasakok kad pinigu susitaupo. As va negeriu atrodo turetu susitaupyt ne velnio daugiau ju gaunu bet ju nera vistiek. Buvau metes kelis kartus. Ir va vasara meciau, nu nes negalejau rukyt ligoninej tada nesinorejo.
Pasveikau ir vel. Man patinka rukyt ir sakiau niekas neprivers mest.
Ryte neparukes nepaskrendu. Visa diena leva.
Man cigarete geriau nei kava.
One world, one future.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 18 21:44

Sioma rašė:nepasakok kad pinigu susitaupo. As va negeriu atrodo turetu susitaupyt ne velnio daugiau ju gaunu bet ju nera vistiek. Buvau metes kelis kartus. Ir va vasara meciau, nu nes negalejau rukyt ligoninej tada nesinorejo.
Pasveikau ir vel. Man patinka rukyt ir sakiau niekas neprivers mest.
Ryte neparukes nepaskrendu. Visa diena leva.
Man cigarete geriau nei kava.
Tu man pasakyk kiek reikia pinigu i savaite ant cizu man tai pvz 15lt tik uztekdavo savaitei ant cigareciu ,na aisku cia priklauso kokias rukai ir kokiais kiekiais ir pan. o geri tai ne kekviena diena ir nekekviena savaitgali .o rukit rukai kekviena diena ir mazdaug as i dvi dienas pacioka sutraukdavau :) Taip kad man tikrai susitaupo lt siek tiek.Jai esi netaupus tavo bedos nenorek kad tie pinigai taip ir atsirastu tavo kiseniai reikia siek tiek ir savo pastangu ideti :)
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 02 18 23:31

Pas mane pakelis ant dienos. winston tik rukau. 7*3.75=26 lt per savaite.
Gerdavau i savaite 2-3 kartus. neskaitant alaus bonkes ruosiant namu darbus. Ir pinigu budavo tiek pat kaip ir dabar. Sakai netaupus, nu gal ir netaupus. Isleidziu juos kas man teikia malonuma, kaip ir anksciau.
pradek taupyt kiekviena centa ir diena bus nemiela. :wink:
One world, one future.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 02 18 23:42

Sioma rašė:Pas mane pakelis ant dienos. winston tik rukau. 7*3.75=26 lt per savaite.
Gerdavau i savaite 2-3 kartus. neskaitant alaus bonkes ruosiant namu darbus. Ir pinigu budavo tiek pat kaip ir dabar. Sakai netaupus, nu gal ir netaupus. Isleidziu juos kas man teikia malonuma, kaip ir anksciau.
pradek taupyt kiekviena centa ir diena bus nemiela. :wink:
Na tai va viskas nu zhmogaus poreikiu priklauso kiek jis ishgere ar dar nori ir t.t
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Skelbti atsakymą

Grįžti į