[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Ar teko melžti karvę?
Puslapis 11

Ar teko melžti karvę?

Parašytas: 2004 04 23 02:05
Administratorius
Ar teko melžti karvę?

Parašytas: 2004 04 30 01:17
Zalias
O tai teko, visai patiko.

Parašytas: 2004 04 30 18:06
mergicka
Man ne... :D

Parašytas: 2004 04 30 22:54
Zalias
Pabandyk, gal ir tau patiks.

Parašytas: 2004 05 01 16:04
mergicka
Kad as kaimo neturiu ir ne viena mociute karves neturi.

Parašytas: 2004 05 01 16:16
Zalias
aaaaaa.......... aisku tada, bet gali vasara laukuose kokia karve pasigaut ir pamelzt :lol:

Parašytas: 2004 05 01 16:17
mergicka
Jo, kad ta man su kanopa ispirtu... :)

Parašytas: 2004 05 01 16:29
Zalias
Na tai reik ait dviese tada viens paglostys palaikys ja o tu prie darbo :)