Pilietinės demokratijos partija (PDP)

Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Administratorius
profesionalas
profesionalas
Pranešimai: 1481
Užsiregistravo: 2001 12 06 09:51

Pilietinės demokratijos partija (PDP)

#1 Standartinė Administratorius » 2006 05 14 23:04

Valdančiaisiais vėl siekiantys tapti buvę „darbiečiai" sekmadienį susibūrė į Pilietinės demokratijos partiją (PDP), o jos vadovu išrinko Seimo pirmininką Viktorą Muntianą. Ši centro politinę ideologiją išpažįstanti jėga susikūrė jau senokai veikiančios Piliečių sąjungos pagrindu.

Vartotojo avataras
Laurynas
administratorius
administratorius
Pranešimai: 2011
Užsiregistravo: 2001 12 06 09:51
Miestas: Vilnius

#2 Standartinė Laurynas » 2006 05 14 23:23

Topiniu komentaru paskaiciau vienoje svetaineje:

filosofe

Galvojau ir siaip ir taip. Uspaskicha jau pazystame, zinome kokias sunybes iskrecia, visus jo priciudus daugiau maziau galime nuspeti, o kaip gi bus su siuo kadru. Tiesa pasakius kiekvienas sveiko proto zmogus sunerimtu: graziai sneka, sudaro teisingo zmoaus ispudi, kilnus siekiai... bet ar gali butu kitoks jei priklause tokiai partijai, bendravo su siais zmonemis, o dabar juos pamete ir nusprende kurti savo partija. Jei karta isdave savus, tai ar nebus taip, kad viena ryta isduos ir mus - rinkejus. Deja, istorija parode, kad naujos partijos ne tik kad neipucia nauju veju, bet atvirksciai tik dar labiau smugdo salies politine galia. O sito mums dabar maziausiai reikia...

pensininkas

Puikiai prisimenu sovietų laikus. Tas kas norėjo prie sovietų prie lovio patekti tapdavo koloborantais, stodavo į KPSS. Koloborantai visame pasaulyje, geriausiu atveju nekenčiami, o paprastai dar teisiami(taip buvo po antrojo pasaulinio karo vakarų europoje). Naujai sukurtoje vienos nakties "partijoje" vien koloborantatai - tautos mėšlas.

Rims

Pavarė mundia...Gerą rinkimine kompaniją parengė. Matyt apie "aukščiau" galvoja.
O lietuviai (čia pagal pilietybę o ne tautybę) tikrai avinų banda (žinoma jei "reitingas" ne "iš anksto apmokėtas". Trūksta žodžių.
DIDŽIAUSI mundios NUOPELNAI (dar kartą kartoju kvaileliai):
1. Laiku pamatė kas "pakils" kaip š... ant šakių ir pasižadėjes vadui(agurkui) prisiplakė prie vado ramsčių hebrytės.
2. Uoliai laižė subinę vadui kol irgi iškilo kaip š...ant šakių.
3. "Pasikėles" parodė "f*ck yuo" vadui ir jį išdaves pradėjo kurti savo ramsčių hebrytę.
4. Tautos kvaileliams dėl šio žingsnio pakabino makaronus kad nori padaryti kaką "blogiukui" vadui...
Ir, kaip rodo reitingai avinų banda patikėjo....
Man asmeniškai išdavikas, kad ir išdaves mano priešą, niekada netaps mano draugu ar nebus priimtas "į kompaniją". Išdavikas visur išdavikas. Šiandien išdavė priešus, ryt draugus, jam jokio skirtumo.
Ir nekabinkit makaronų apie tai kad jis tai padarė "iš meilės tautai" ir tt, kad blogajam vadui "įkąst". Ėjo jis į vado parteiką tam kad vadą paremt, kadangi parteika tamir buvo vado kurta kad "jį paremt". Tegul nesako kad buvo visiškas kvailys ir to nesuprato. Iš tik "užlipes ant š... krūvos" "pragydo" gaidžio balsu vištų pulko ieškodamas.


Lietuva - KGB šalis

Jei tik turi sąsajų su KGB, gali pretenduoti būti seimo pirmininku, kurti partiją ir pan. Kas remia lėšomis? Aiškiai matosi KGB ir Putino ranka, remia ir Lietuvoje seniau įsitvirtinę kėgėbistai.
Tolesnis tikslas tiek Uspaskicho, tiek Muntiano, tiek Baranausko, Matulevičiaus, Žukausko - atvesti Lietuvą į Rusijos glėbį.
Lenkai visus komunistus jau nuiminėja nuo postų, o pas mus, jei nesi komunistas, jei nebuvai KGB, egeresnė tarnyba tau nepriklauso


LIETUVIS

Lietuvoje yra tik trys partijos: kaire, centras ir desine.
Kaire - Socdemai su priedais: Naujoji Sajunga, Uzpiskichas, Prunskiene, Paksas ir Muntianas.
Centras - Liberalai, centristai ir pan.
Desine - Konservatoriai su priedais: Krikdemai, Tautininkai ir pan.


Byla

Prisitaikėliai, perbėgeliai ir visoks kitoks "zbrodas" net nesiteikė nors kiek pagalvoti ir normalų pavadinimą nors ir suknistai partijai duoti. Dabar gi svietas sviestuotas... Demokratija - reikškia liaudis valdo, o kaip ta pilietinė liaudis valdo suprasti?..


Nuomonė

Protingi žmonės nesiblaško, jie žino už ką balsuoja, jei kvailiai ir pasimetėliai rinksis šią partiją - jų reikalas.

Viva

Tegyvuoja tikrai raudonu ir tikrai komunistu ;Baranovskij,Matulevic,Matutian senu raudonskuriu bolsevikine pirdupartija!Slavsia navekij vekov.Paklonimse iljiciu,paklonimse josifu,paklonimse i adolfu ,paklonimse vse kotoryje za nasu,monolitnuju ,za nasu partiju:PDP(period debili period).Ar ir tai "partijai"atsiras lietuviu be smegenu,kurie pakels ranka uz ja.Gaila Lietuveles gaila.

jojo

Tai partijukė 2008m rinkimams į Seimą ir nieko daugiau.Tai to paties veikimo ketvirtas variantas kai prieš rinkimus sukuriama "gelbėtojų" partija. Paulausko, Pakso, Uspaskich, dabar Muntianas! Tai tie patys žmonės, kas gali būti naujo jų galvose? Tai baguškos, ramonai, orechovai,žukauskai, lionginai, muntianai. Kas čia naujo? Ką jie gali pakeisti, jei ir į koaliciją puolė pirmą dieną dar nė neužsiregistravę. Veidmainiai profesionalai po tris -penkias partijas ir frakcijas pakeitę dėl posto ar Seimo nario vietos. Politiniai valkatos be įdėjų ir principų. Bet lietuviai jau ne tie, ketvrtą kartą nebeišdursi.

Am Muntianas - geras stribas

Aleksandras Muntianas buvo geras stribas, jis šaudė kitus stribus, partizanų nelietė. Į Sibirą vežamus žmones gelbėjo, traukdamas juos iš gyvulinių vagonų, savo namuose juos valgydino, gydė. Žmonių gyvų nedegino, o kai kiti stribai juos degino, traukė iš ugnies, slėpė ir gabeno namo, taip ištraukė kelias dešimtos moterų ir vaikų. Deja, dalis buvo per daug apdegę, mirė. Bendradarbiavo su partizanais, per ryšininkus perduodavo laiką, kada atvyks stribai. Iš vis, jis buvo labai geras stribas, vienintelis toks iš visų žinomų. Jo sūnus, manoma, tinkamai įvertins savo tėvo atmintį, pasinaudodamas galimybe paskatinti gerai besielgiančius, kad ateities kartos norėtų sekti jų pavyzdžiu

Neapsigaukit!

1. Tai ne nauja partija, o DP klonas.
2. Joje praktiskai nera nauju partijos nariu (idomu kiek is ju is viso pirma karta istojo i partija?), visi is kur nors atbege.
3. Partijoje net neslepiama, kad ji sudaryta del postu issaugojimo arba nauju uzemimo. Jie gali prisijungti prie bet ko, bet kada ir bet kur, kad tik duotu posta ir parodytu per TV.
4. Koks cia centras, jei tai grynas POPSAS.

Isvada: gan slykstu, uz juos balsuos tik DP gerbejai ty runkeliai, nusivyle DP ir paxium.

Muntianas ne žydas

Muntianas ne žydas. Jo tėvas - tikras rusas vardu Aleksandras, kilęs iš Rusijos Krymo srities. Lietuvoje jis du metus tarnavo stribu Marijampolės srityje, aktyviai dalyvavo kovoje su partizanais, vėliau dirbo KGB, po to, manoma, buvo slaptas KGB agentas, kaip ir jo žmona, Viktoro motina, taip pat tris metus dirbusi KGB

cha

eilinis ruskių spec tarnybų viešųjų ryšių specialistų cirkas Lietuvos runkeliui.... pasižiūrėję, kaip susikūrė Liberalų sąjūdis, jie greit sumojo kaip pakeist "mesiją", tiksliau pinigai liks jojo kišenėj, tik oficialus tipo partijos valdymas pereiks kitam kartų patikrintam kgbistui... ruskis susikompromitavo, moldavanas sukūrė partiją į kurią iki kitų rinkimų pamažu perplauks visa dp. runkelijai įspūdis - lyg tai įvyko apsivalymas, o realybėje tas pats bys permestas į kitą klešnį... kacapas dabar galės tapt rėmėju ir jam nfig nereikalingas diplomas, nereikės landžiot po seimą (taip erzinant visuomenę) - duos klapčiukui muntianui zadačią ir lauks doklado apie įvykdymą..., šalavų galės turėt kiek tinkamas ir ministerijose jas darbins ne jis pats, o pagal jo nurodymą.... ir pabaigai - moldavanas ir kiti artistai pasakoja spaudai kaip uspispaskichas mokėjo semo nariams, koks jis autokratiškas ir t.t. .... smulkmenos kurios nieko nekeičia..... kodėl moldavanas nepasakoja apie tai kaip duvo sukama Jangilos afera? juk negalėjo nematyti.... ar ir pats nagus įkišęs? tuomet (po tokių aferų) išsiskirt NEĮMANOMA - tokius žmones išskirt gali tik mirtis..... tai dar kartą įrodo, kad maskva pastatė naują spektaklį Lietuvos runkeliams.... o šitė daba galvoja - "o gal šitas.....?"

Akis

Atsimerkite. Juk tai pats Agurkas suformavo šią partiją paerzinti litovcus. Juk tai jo partijos padalinys, apsimetantis savarankiška partija ir kuriam laikui atitraukiantis žmones nuo pasmerkimo. Spektaklis vyksta toliau; keičiami kostiumai, o vyrukai ir jų elgesys tas pats. Piliečiai dar vis bejėgiai sunaikinti socdemų mafijinį lizdą, dėliojantį šachmatų figūras ir mulkinantį žmones. Dar viena partija, tai reiškia dar daugumos pusmetis nieko neveikimo, išvogimo ir pasiteisinimo prieš žmones. Ir ši partija bus neįgali, nes nepajėgs ar nenorės sukurti sąlygas, kad dirbdami žmonės pajėgtų pavalgyti, susimokėti už butą, kokį vieną vaikelį išperėti ir užauginti ir t.t. Dar nei viena partija neįgali išspręsti tokių kasdieninių paprastų problemų. Visos partijos stumė žmones į vis gilesnę skurdo bedugnę, tik drąsesni išsikepurnėjo ir išskrido į šalis, kur jiems leidžiama išgyventi.
Atgimimo metu net tokios mintys nekilo, kad lietuviška valdžia taip žiauriai naikins, trems,... savus žmones. Net rusai leido lietuviams išgyventi. Todėl ir ši partija yra`dar vienas spektaklis, dar viena institucija naikinti lietuvius.

cnn

Tai eilinis komenternininkų triukas,siekiantis atitraukti tautos dėmesį nuo pragaištingų tautai reikalų.Savo prigimtimi tie veikėjai yra nomedai,/klajokliai,semitų genčių palikuonys/dideli sumaiščių sukėlimo specialistai ir meistriškai moka pasinaudoti tautų sumaiščių rezultatais.Tik pažiūrėkite kokios fizionomijos tiesia savo "išbadėjusias rankas" į ES milijardus."Tvarka ir Teisigumas",žinoma, bus prileisti prie valdžios,kai ES milijardai bus išpompuoti į reikiamas zonas.Ar to laukia krašto patriotai???

Pilipas

Kai tenka rinktis tik iš "šūdų", tai reikia rinktis tą, kuris mažiausiai smirda, juk kol kas Lietuvos politiniame horizonte nieko doresnio nesimato. Konservatorių valdymas parodė ,kad valstybę valdyti bet kas negali, prisminkime pichvatizavimą, "nemokamą" elektros energijos tiekimą Baltarusijai, Telekomo pardavimą, Mažeikių naftos dovanojimą Amerikos žydams ir kitus jų sprendimus labai panašius į aferas. Todėl dabar turime tik vieną galimybę rinktis iš "kuo nors buvusiu" bet turinčių valdymo patirtį, nes švarių ir sugebančių tai daryti kol kas Lietuvių tauta dar neturi.

Krokodilas Gena

Uspaskis verslo zmogus, puikus strategas. Puikiai jam padeda ir rinkimu konsultantai. Niekas nepaneigs, kad savo itaka per uspaski bando realizuoti ir rusu valdzia (tiksliau - Putino chebra). Suinteresuotu daug, reikia ir daug vietu seime. Del to ir atsirado nauja antra lojali Rusijai ir tam paciam Putinui partija Lietuvoje. Nejau uspaskis skirs seimo pirmininku zmogu su kuriuo "atseit" konfliktavo visai nesenai. Bredas!
Vargsu ruseliu valdzia taip ir nieko neismoko kurti naujo, vis kopijuoja, sekioja, snipineja kitus. Jei jie to nedarys - nieko nesukurs, reikes is pagrindu keisti Rusijoje valdzia arba dar labiau praskurs didziule valstybe. Nors zinant dabartines rusu valdzios "stiprybe" - panasu, kad gali issipildyti antroji pranasyste. Tegul tas didelis, kvailas DRAMBLYS gyvena pagal savo taisykles. I jo zaidima itraukta ne vien Lietuva, bet ir puse pasaulio. Tik kas siuo atveju bando isnesti sveika kaili, o kas tuo metu tobuleja..? Nera to blogo kas neiseitu i gera. Kuo maziau bijosime kitu itakos ir dirbsime sau - tuo daugiau pasieksime. Sekmes visiems!

Rusijos filialas Lietuvoje?

pagal partijos vadovus taip teigti galima.
1. Viktoras Muntianas - ruso iš Krymo srities ir lietuvės sūnus. Prisiekdamas buvo nesąžiningas, melavo apie savo tėvų praeitį, sąmoningai ją nutylėjo. Tėvas 1949 - 51 m. tarnavo stribu Marijampolės apskrityje, o 1951 - 52 m. dirbo KGB. Motina 1986 - 89 m. tarnavo KGB. Kaip taisyklė, visi KGB dirbantys, nors ir pačias žemiausias pareigas užimtų, kartu buvo ir slapti KGB agentai. Ar galima tikėti, kad Viktoras, kuriam tėvui mirus jau buvo 46 metai, o tėvai nebuvo išsiskyrę, nežinojo šių faktų? Kad patys faktai tokie buvo, patvirtino ir VSD. Ar galima tikėti, kad Viktoras, abiems tėvams esant labai galimiems KGB agentams, pats juo netapo? Sunku patikėti, nes faktus slėpė, nors pats siekė karjeros komunistų partijos nomenklatūroje (įstojo ir baigė aukštąją komunistų partinę mokyklą).
Neatsakytas klausimas yra, kiek lietuvių ištrėmė į Sibirą, nukankino, nušovė, sudegino gyvų Aleksandras Muntianas, Viktoro tėvas. Nors yra likę šimtai gyvų liudininkų tai netiriama, bent visuomenė neinformuiojama. Pokario metais stribai pasižymėjo ypatingu žiaurumu, gyvai degino ištisas šeimas - moteris, vaikus - vien tik dėl to, kad kažkuriam apygorčiam stribui kildavo įtarimas, kad ši šeima prijaučia Lietuvos parizanams. Stribai taip ir vadinami buvo LIETUVIŲ ŽUDIKAI.
Todėl ne retoriška kelti klausimą - kiek nužudytų, nukankintų, gyvų sudegintų, ištremtų lietuvių guli ant seimo pirmininko Muntiano tėvo sąžinės?
Vaikai neatsako už tėvus. Bet Vokietijoje aukšto posto negalėtų užimti Hitlerio sūnus. Ir tai dėsninga, nes per daug blogio Hitleris padarė vokiečių tautai, nekalbant jau apie kitas tautas.
2. Naujai Muntiano frakcijai vadovauja net 15 metų prie sovietų dirbęs dviejų rajonų komunistų partijos I sekretorius Andrius Baranauskas (1974 - 81 m. Utenos, o 1981- 89m. Raseinių), kaip ir visi rajonų pirmieji komunistų partijos sekretoriai, glaudžiai bendradarbiavęs su KGB.
3. Kai tokie iki kaulų smegenų prisiekę komunistai, turintys galimų sąsajų su KGB, tampa pagrindiniais naujos partijos Lietuvoje kūrėjais, iškyla abejonės, ar ne Rusija kuria savo placdarmą Lietuvoje, ir ar tai nėra KGB slapta užduotis įsitvirtinti Lietuvoje.? Kokį tolesnį naujai partijai tikslą Rusija ir KGB gali iškelti?
4. Pabaigai - išėjusiems iš Darbo partijos. Ar nėra Lietuvoje kitų padorių partijų, į kurias galima pereiti? Ar būtina rinktis partiją, kurios vadovai galimai susieti su Rusija ir KGB, o jų tqamsiose biografijose daug neatsakytų klaustukų?

Arianas

Judo ikurta partija negali lietuva isvesti is siaubingo nuosmukio i kuri mus istume lianzbergu, komunisteliu, buvusiu komjaunimo sektetoriu KLANAS. Naujieji verslininkai isprihvatizave netik Lietuvos turta, bet ir zeme, miskus, ezerus, yra nupirke ziniasklaida kuri dabar uoliai pucia proamerikietiska propoganda kuria dauguma pilieciu tiki. Ju kelias veda mus i dar didesni skurda, i tautos sunaikinima. Jie pasirupino apsaugoti savo nesaziningai igytus turtus EU, Nato ir CZV rankomis.
Taciau ateis laikas, kada kris sis rezimas. Jei neuzteks tautai jegu nusimesti sia besote ERKE, ja sunaikins aukstesnes jegos. Blogis, belaukiantis Antichristo atejimo visvien bus sunaikintas! Nenusiminkite zmones, bukite drasus!

Julius R.

Tas pat š. tik su skirtingu padažu - taip atrodo politinė situacija Lietuvoje: partijų pavadinimai keičiasi, esmė išlieka ta pati: nėra jokios politinės platformos, tik smulkių žemvaldžių interesų susibūrimas (net ne ginimas!).

Nėra taip pat platau visuomeninio pasipriešinimo, nes nėra pilietinės visuomenės, kuri kiek žymiau pasipriešintų politinės visuomenės nebuvimui. Šiandienos Lietuvos jaunimas yra pasiryžęs drąsiai atakuoti užsienį, tad apie jokį situacijos pagerėjimą Lietuvoje net neverta kalbėti.

Senos partijos persigrupuoja į naujus pavadinimus ir tariamai naujus lozungus už kurių nieko, visiškai nieko naujo nėra. Vienintelis skirtingas mopmentas Lietuvoje: begalinis įvedimas direktyvų "iš viršaus": anksčiau tai buvo Maskvos, šiandien Briuselio, tiek diktatas, tiek ir pinigai.

Jei ko ir širdingai gaila, tai visų tų žmonių kurie, pasipriešindami prieš TSRS savivaldą pasiaukojo vardan "šviesios ateities", kuri, beje, taip niekad ir neįvyko. Ir nesimato kad įvyks.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)