as unikalus
del to kad hitleris sux tai ce ziurint ant kokio vokiecio uztaikysi
prancuzai nebuvo skystablauzdziai, tik ju kariavimo technika, taktika bei strategija buvo beviltiskai pasenusi, o patys prancuzai po to dar ilgai pogrindy kariavo partizaniny kara, be to vidurzemio juros prancuzu laivynas issilaike iki antros puses karo (tiksliai neatsimenu kas ir kaip) o pranc kolonijos taipogi nebuvo vokieciu zuimtos
amerikieciai y kara nestojo ilgai nes tai jiems nebuvo naudinga, jie kuo grangiausia pardavinejo europos salim karine trechnika bei visa kita, kai jiem patiem pradejo grest pavojus tada jie ir ysijunge y kara. Kogero dar reiketu paminet kad karo pradzioje hitleris tiekjosi kad amerika stos y jo puse
anglai su savo palygint menkom sausumos pajegom sugebejo stulbinamai gerai pasirodyt afrikos fronte (vokieciu generolas ten buvo Riommelis!). Anglu aviacija taip pat buvo auksto lygio ir ore nukonkuravo vokiecius. Jurose anglai pradzioje pralaiminejo del vokieciu padvotkiu, bet po to svarstykles perskikreipe y anglu puse
godhack jei tikrai tiki kad stalinas nezinojo apie hitlerio planus pulti tai esi labai naivus
o db gal jau galit gryzt prie temos ir pasakyt kiek manot kad jusu unikalumas yra svarbus gyvenime?
prancuzai nebuvo skystablauzdziai, tik ju kariavimo technika, taktika bei strategija buvo beviltiskai pasenusi, o patys prancuzai po to dar ilgai pogrindy kariavo partizaniny kara, be to vidurzemio juros prancuzu laivynas issilaike iki antros puses karo (tiksliai neatsimenu kas ir kaip) o pranc kolonijos taipogi nebuvo vokieciu zuimtos
amerikieciai y kara nestojo ilgai nes tai jiems nebuvo naudinga, jie kuo grangiausia pardavinejo europos salim karine trechnika bei visa kita, kai jiem patiem pradejo grest pavojus tada jie ir ysijunge y kara. Kogero dar reiketu paminet kad karo pradzioje hitleris tiekjosi kad amerika stos y jo puse
anglai su savo palygint menkom sausumos pajegom sugebejo stulbinamai gerai pasirodyt afrikos fronte (vokieciu generolas ten buvo Riommelis!). Anglu aviacija taip pat buvo auksto lygio ir ore nukonkuravo vokiecius. Jurose anglai pradzioje pralaiminejo del vokieciu padvotkiu, bet po to svarstykles perskikreipe y anglu puse
godhack jei tikrai tiki kad stalinas nezinojo apie hitlerio planus pulti tai esi labai naivus
o db gal jau galit gryzt prie temos ir pasakyt kiek manot kad jusu unikalumas yra svarbus gyvenime?
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.
Though it seems so real to me.
Britai Prancuzai nebijojo Hitlerio!!! Jiem pacioj pradzioj kai dar tik i Reino zona jis izengdinejo butu reikeje tik artilerijos pabuklam isakyt saudyt, pakelt aviacija ir visa Hitlerio "didybe" butu istaskyta ir suarta su duobem, net neivykus tiesioginam armiju susidurimui. 
Tiesiog i viska buvo ziurima skystai suvokiant jog bus daug lavonu, bet nesuvokiant kad toks nuolaidziavimas issauks dar desimtis kartu didesni kara.
Ir pk10 technika buvo daugiau nei pakankama
Uraganai - puikus naikintuvai, sugebeje nekliudomi nardyt reino zona ir numust neviena isgirtaji "Dorenier" ar "Henkel" bombonesi ir sukele visiska kinku drebinima Hitlerio bustineje, kai generolai beveik maldavo hitleri nutraukt ejima i prieki.
Per invazija i pracuzija simtai siu bombonesiu liko stovet ant zemes ir buvo paimti ir sudauzyti varmachto kareiveliu su sautuveliais. Tai viena is skystumo pasireiskimu.
Toliau pk10 buvo sudarita visi prancuzija kuri kaskaip patapo vokieciu sajungininke ir netgi vienu momentu jos kariai susireme su amerikieciais kurie tiesiog maldavo prancuzu atgaut sveika prota. Paryzius paimtas be suviu. Apie partizanus as pirma kart girdziu.
Velgi skystumas.
Jei Stalinas butu zinojes vokieciu planus jau Lvove visa operacija barbarosa butu istaskyta, faktai kalba uz save jokio naivumo cia nereikia.
Amerikieciai nestojo i kara nes ant karo jiem buvo nusisikt tikra to zodzio prasme ir jokios technikos jie nedalijo... iki perl harboro, va kaip perl harbore juos paauklejo jie istojo i kara ir pradejo dalint technika savo rusam. Bet velgi pabrestina kad Hitleris skelbe kara amerikai, o ne atvirksciai.
Vat pravedziau istorijos pamokele.
Tiesiog i viska buvo ziurima skystai suvokiant jog bus daug lavonu, bet nesuvokiant kad toks nuolaidziavimas issauks dar desimtis kartu didesni kara.
Ir pk10 technika buvo daugiau nei pakankama
Per invazija i pracuzija simtai siu bombonesiu liko stovet ant zemes ir buvo paimti ir sudauzyti varmachto kareiveliu su sautuveliais. Tai viena is skystumo pasireiskimu.
Toliau pk10 buvo sudarita visi prancuzija kuri kaskaip patapo vokieciu sajungininke ir netgi vienu momentu jos kariai susireme su amerikieciais kurie tiesiog maldavo prancuzu atgaut sveika prota. Paryzius paimtas be suviu. Apie partizanus as pirma kart girdziu.
Jei Stalinas butu zinojes vokieciu planus jau Lvove visa operacija barbarosa butu istaskyta, faktai kalba uz save jokio naivumo cia nereikia.
Amerikieciai nestojo i kara nes ant karo jiem buvo nusisikt tikra to zodzio prasme ir jokios technikos jie nedalijo... iki perl harboro, va kaip perl harbore juos paauklejo jie istojo i kara ir pradejo dalint technika savo rusam. Bet velgi pabrestina kad Hitleris skelbe kara amerikai, o ne atvirksciai.
Vat pravedziau istorijos pamokele.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

Ir dar trumpas video, kad prisiminti tuos narsius pilotus kurie kovesi uz Europos dangu ir uz pasaulio laisve ir teise buti unikaliam 1943 metais:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 6657&q=ww2
Ir rytu frontas:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 7864&q=ww2
Teislieka prisiminimas ilgam prie ko visokie nyces ir Hitleriai priveda. ir tesusimasto tie kurie megina juos pateisint.
http://video.google.com/videoplay?docid ... 6657&q=ww2
Ir rytu frontas:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 7864&q=ww2
Teislieka prisiminimas ilgam prie ko visokie nyces ir Hitleriai priveda. ir tesusimasto tie kurie megina juos pateisint.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

1. manau hitlerio nebuvo bijoma o jis buvo nevertinamas, bet del to siulau nesigincyt nes gausis diskusija kas skanesni obuoliai ar apelsinaiGODhack rašė:Britai Prancuzai nebijojo Hitlerio!!! Jiem pacioj pradzioj kai dar tik i Reino zona jis izengdinejo butu reikeje tik artilerijos pabuklam isakyt saudyt, pakelt aviacija ir visa Hitlerio "didybe" butu istaskyta ir suarta su duobem, net neivykus tiesioginam armiju susidurimui.
Tiesiog i viska buvo ziurima skystai suvokiant jog bus daug lavonu, bet nesuvokiant kad toks nuolaidziavimas issauks dar desimtis kartu didesni kara.
Ir pk10 technika buvo daugiau nei pakankamaUraganai - puikus naikintuvai, sugebeje nekliudomi nardyt reino zona ir numust neviena isgirtaji "Dorenier" ar "Henkel" bombonesi ir sukele visiska kinku drebinima Hitlerio bustineje, kai generolai beveik maldavo hitleri nutraukt ejima i prieki.
Per invazija i pracuzija simtai siu bombonesiu liko stovet ant zemes ir buvo paimti ir sudauzyti varmachto kareiveliu su sautuveliais. Tai viena is skystumo pasireiskimu.
Toliau pk10 buvo sudarita visi prancuzija kuri kaskaip patapo vokieciu sajungininke ir netgi vienu momentu jos kariai susireme su amerikieciais kurie tiesiog maldavo prancuzu atgaut sveika prota. Paryzius paimtas be suviu. Apie partizanus as pirma kart girdziu.Velgi skystumas.
Jei Stalinas butu zinojes vokieciu planus jau Lvove visa operacija barbarosa butu istaskyta, faktai kalba uz save jokio naivumo cia nereikia.
Amerikieciai nestojo i kara nes ant karo jiem buvo nusisikt tikra to zodzio prasme ir jokios technikos jie nedalijo... iki perl harboro, va kaip perl harbore juos paauklejo jie istojo i kara ir pradejo dalint technika savo rusam. Bet velgi pabrestina kad Hitleris skelbe kara amerikai, o ne atvirksciai.
Vat pravedziau istorijos pamokele.
2. as gi sakaiu kad strategija atgyvenus, jie nepakiklo nes mane kad hitleris nesugebes pereit ardenu(kad hileris nepuls mazino linijos is vokietijos puses manau net nesigincysim), o jis sugebejo, ir labai greitai
3.prancuzija nebuvo visa uzimta, girdejai apie Visi vyriausybe? taip ji buvo dalinai priklausom anuo vokieciu, bet nevisai, vermachtas ten nekele kojos(visi, tuluza, marselis, lionas, tulonas). Vidurzemio juros prancuzu laivynas piratavo ir atsisake su bet kuo tartis, kadangi sajungininkam ten reikejo paramos jie ir melde jo vada kad jis prisidetu prie sajungininku. Jei negirdejai apie pasipriesinima prancuzijoje tai metas lopyt issilavinimo spragas
4. apie Richarda Zorge girdejai? jei ne tai manau tau bus naujiena kad jis pranese kad hitleris puls stalina bet tas nepatikejo
5.jie dalijo ne tik technika (aisku paskolos forma, po to europa dar ilgai mokejo jav)bet ir kitas gerybes (maistas ir tt) jeigu nezinai kiek didziosios britanijos prekybos laivu buvo nuskandinti vokieciu padvotkiu gabendami gerybes is jav tai nieko ir nesakyk
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.
Though it seems so real to me.
Pateisint nemėginu nieko. Hitlerio tikslai buvo blogi. Tačiau tikslo siekimas buvo pagirtinas(o gal, kaip jau anksčiau rašiau, tobulas). Amerikiečiai įrangos nedalino. Jie ją pardavinėjo. Apie prisijungimą prie karo, tai čia klysti. Matai, Perl Harboras buvo jau Hitleriui pralaimėjus. Tačiau Eizenhaueris kovojo pries Hitlerį.
GODhack, niekas nekaltas, jeigu tu nesugebi įžvelgti gerų Hitlerio savybių. Tiesiog Tau reikia išmokti mąstyti objektyviai.
GODhack, niekas nekaltas, jeigu tu nesugebi įžvelgti gerų Hitlerio savybių. Tiesiog Tau reikia išmokti mąstyti objektyviai.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
1) Reiktu manau ikurt ww2 tema. ir nedaryt bardako
tai taip ir padarysiu.
Kas ne apie unikaluma o ww2 tai tesiam cia:
http://www.gamezone.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=3359
tai taip ir padarysiu.
Kas ne apie unikaluma o ww2 tai tesiam cia:
http://www.gamezone.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=3359
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com

Re: as unikalus
Tam, kad zhmogus butu unikalus, jis turi ryshkiai ishsiskirti savo mastymu ir sugebejimais ish kitu zhmoniu. Tokiu zhmoniu nera daug. Tai, kad skirtingai rashot zhodi, nieko nereishkia. Toks unikalumas yra labai pavirshutinishkas. Nedideli skirtumai nerodo ishskirtinumo. Unikaliais galima laikyti tuos, kurie ishsiskiria kokiu nors dideliu talentu arba yra tikrai daug pasieke savo srityje (srityse). Taip pat zhmogus turi sugebeti mastyti uzh save ir nebuti nemastancios minios dalimi (susidaryti nuosava ir pagrista nuomone apie ivairius reishkinius, etc.).pk10 rašė:na ka skaiciau kai kieno rasliavas forume ir iskilo toks klausimas: ar manot kad esat unikalus, ar tik pilkos daleles juroje, galimi ir tarpiniai variantai, rasykit ka manot siuo klausimu
O ash? Ash uzh save lopesniu (kas dar abejotina) fone kai kada kitiems zhmonems atrodau protingas ar panashiai, bet platesniam vaizde esu viso labo toks pat mulkis kaip ir kiti. Nei talentingas, nei pasiekes daug...
- Trolis gumis
- Crowbar Master
- Pranešimai:1980
- Užsiregistravo:2003 07 19 14:23
Niutonas taip pat teigė, kad šviesa yra kažkas materialaus(dabar tiksliai neatsimenu). Na o iš tiesų tai elektromagnetinės bangos. Beje, Niutonas rašė ne tik apie gravitaciją ir obuolius
cia lyg brain sake taip pries keleta puslapiu.
tai va, yra graziai irodyta, kad sviesa yra dalykas unikalus, ir turi ne tik bangines savybes. kvantine svieso teorija smagiai teigia, kad sviesa sklinda kvantais(energijos plorcijomis), sudarytais is sviesos greiciu lekianciu fotonu. ir puikiai fotonai pernesa energija, kuri aprasoma labai smagia formule:
E=mc(kvadratu)
tiretu buti zinoma.
cia lyg brain sake taip pries keleta puslapiu.
tai va, yra graziai irodyta, kad sviesa yra dalykas unikalus, ir turi ne tik bangines savybes. kvantine svieso teorija smagiai teigia, kad sviesa sklinda kvantais(energijos plorcijomis), sudarytais is sviesos greiciu lekianciu fotonu. ir puikiai fotonai pernesa energija, kuri aprasoma labai smagia formule:
E=mc(kvadratu)
tiretu buti zinoma.
- SpammerWebb
- rašytojas profesionalas

- Pranešimai:391
- Užsiregistravo:2006 01 12 16:16
- Miestas:Vievis
- Susisiekti:
geras.....Britai Prancuzai nebijojo Hitlerio!!! Jiem pacioj pradzioj kai dar tik i Reino zona jis izengdinejo butu reikeje tik artilerijos pabuklam isakyt saudyt, pakelt aviacija ir visa Hitlerio "didybe" butu istaskyta ir suarta su duobem, net neivykus tiesioginam armiju susidurimui.
Tiesiog i viska buvo ziurima skystai suvokiant jog bus daug lavonu, bet nesuvokiant kad toks nuolaidziavimas issauks dar desimtis kartu didesni kara.
Ir pk10 technika buvo daugiau nei pakankama Uraganai - puikus naikintuvai, sugebeje nekliudomi nardyt reino zona ir numust neviena isgirtaji "Dorenier" ar "Henkel" bombonesi ir sukele visiska kinku drebinima Hitlerio bustineje, kai generolai beveik maldavo hitleri nutraukt ejima i prieki.
Per invazija i pracuzija simtai siu bombonesiu liko stovet ant zemes ir buvo paimti ir sudauzyti varmachto kareiveliu su sautuveliais. Tai viena is skystumo pasireiskimu.
Toliau pk10 buvo sudarita visi prancuzija kuri kaskaip patapo vokieciu sajungininke ir netgi vienu momentu jos kariai susireme su amerikieciais kurie tiesiog maldavo prancuzu atgaut sveika prota. Paryzius paimtas be suviu. Apie partizanus as pirma kart girdziu. Velgi skystumas.
Jei Stalinas butu zinojes vokieciu planus jau Lvove visa operacija barbarosa butu istaskyta, faktai kalba uz save jokio naivumo cia nereikia.
Amerikieciai nestojo i kara nes ant karo jiem buvo nusisikt tikra to zodzio prasme ir jokios technikos jie nedalijo... iki perl harboro, va kaip perl harbore juos paauklejo jie istojo i kara ir pradejo dalint technika savo rusam. Bet velgi pabrestina kad Hitleris skelbe kara amerikai, o ne atvirksciai
linux + nessus + nmap + exploit +enter = all doors open


