as unikalus

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
ezg
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:113
Užsiregistravo:2005 06 02 09:49
Susisiekti:

Standartinė ezg » 2006 03 08 17:17

taip mes visi unikalūs, tačiau kiekvienas tai kitaip parodome...

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 03 08 20:12

mm, tai va o db jei galima pereikim prie antro klausimo-
ar esat unikalus daugiau negu norma, ar esat kazkuo tikrai unikalus, kas nera yprasta ir tt

mano nuomone del unikaliu (nucituota autoriui nezinant):
"Plius, Tu visur reikalingas..."
Aciu, mieloji, bet, visgi, taip nera. Nepakeiciamu nebuna. Nepakeiciamu pilnos kapines, as they say.
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Wxtautas
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:116
Užsiregistravo:2006 02 05 13:18
Miestas:Warena... na tox kaimas miskuose....

Standartinė Wxtautas » 2006 03 08 21:09

manau wisi unikalus, net jei kartais ir panasus, ir ne tik fizine prasme. WA! Ir as tarkim issiskiriu is kitu, nors ten kur gywenu, tai nlb wertinama.
Sugalwojau. Nesubrendes zmogus atpazystamas is to, kad uz sawo tixla yra pasiruoses paaukot gywybe, o subrendes - paswesti gywenima. Ka darai TU?

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2006 03 09 12:54

nzn, bet ma atrodo, kad esu unikalus savo mastymu ir gyvenimo supratimu. siaip labai daznai kyla kruvos klausimu, kuriu neistengiu sau atsakyt. tokiu, kaip: ar as laimingas dabar?dabar, kai esu sveikas, studijuoju, dirbu, gaunu stipke, alga, turiu gerus tevus, pakankamai finansu, gyvenu vilniuj, geram bute, geram rajone, su gerais kambariokais, nealkstu, nevargstu, bendrauju su zmonem, kartais pasitusinu....

bet kazkaip vistiek negaliu atsakyt sau i toki klausima. buna, tiesiog jauties blogai, ir aatrodo, vistiek kazko truksta, kazka sudinai padariau...
arba atvirksciai: nors turetum persikes but del ko nors(egzas rytoj, atsiskaitymu kruva....) bet tiesiog jauties nuliovai ir tiesiog sypsai gatvej visiem, ka besutinki, ir viskas atrodo ok. cia anomalijos kazkokios gaunas.

taip pat stebiu ir kitus zmones. stebiu ir bandau analizuot. kuo jie domisi, del ko gyvena, kas jiem svarbu ir ka jie vertina. Kazkaip gan daznai matau bachuru, katriem(kaip susidariau nuomone) gyvenime svarbu uzkalt daxuja pinigu, kuo daugiau prigert ir pakrust mergu.
ir tiek, ir visaks, del to zmogeliai gyvena ir vargo nemato su kitokiom problemom galvos nekvarsindami.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 03 09 18:09

Trolis gumis rašė: bet kazkaip vistiek negaliu atsakyt sau i toki klausima. buna, tiesiog jauties blogai, ir aatrodo, vistiek kazko truksta, kazka sudinai padariau...
arba atvirksciai: nors turetum persikes but del ko nors(egzas rytoj, atsiskaitymu kruva....) bet tiesiog jauties nuliovai ir tiesiog sypsai gatvej visiem, ka besutinki, ir viskas atrodo ok. cia anomalijos kazkokios gaunas.

.
Tai pervargimas pervargsti ir nieko nebesinori, viskas blogai visko truksta.
O pailsejes atsigaves ir buni laimingas.
Kuo daugiau turi tuo daugiau reikia.

Nu pvz as nesu unikalus, esu paprastas, neturiu igimtu talentu, nesu meno zmogus. Esu as, esu savimi.
One world, one future.

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 03 09 18:29

Trolis gumis rašė:nzn, bet ma atrodo, kad esu unikalus savo mastymu ir gyvenimo supratimu. siaip labai daznai kyla kruvos klausimu, kuriu neistengiu sau atsakyt. tokiu, kaip: ar as laimingas dabar?dabar, kai esu sveikas, studijuoju, dirbu, gaunu stipke, alga, turiu gerus tevus, pakankamai finansu, gyvenu vilniuj, geram bute, geram rajone, su gerais kambariokais, nealkstu, nevargstu, bendrauju su zmonem, kartais pasitusinu....

bet kazkaip vistiek negaliu atsakyt sau i toki klausima. buna, tiesiog jauties blogai, ir aatrodo, vistiek kazko truksta, kazka sudinai padariau...
arba atvirksciai: nors turetum persikes but del ko nors(egzas rytoj, atsiskaitymu kruva....) bet tiesiog jauties nuliovai ir tiesiog sypsai gatvej visiem, ka besutinki, ir viskas atrodo ok. cia anomalijos kazkokios gaunas.

taip pat stebiu ir kitus zmones. stebiu ir bandau analizuot. kuo jie domisi, del ko gyvena, kas jiem svarbu ir ka jie vertina. Kazkaip gan daznai matau bachuru, katriem(kaip susidariau nuomone) gyvenime svarbu uzkalt daxuja pinigu, kuo daugiau prigert ir pakrust mergu.
ir tiek, ir visaks, del to zmogeliai gyvena ir vargo nemato su kitokiom problemom galvos nekvarsindami.
o tau neatrodo kad is tokios mases zmoniu tikrai yra tokiu kurie kelia sau tokius pacius klausimus?

o tu pamegink sypsotis kad ir kaip tau sunku, buna kad kartais kitas zmogus tave apdovanoja nuosirdzia ir nesuvaidinta sypsena ir tada labai malonu, tada jau is tikruju pradedi sypsotis kad ir kaip blogai butu
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2006 03 09 19:01

This thread is load of crap ...


Manau jus cia visi vargstat ir nezinot kaip atsakyti i pateikta klausima (Ar esat unikalus?), o gal jus nepilnai suprantate zodi "unikalus" arba kiekvienas atskirai supranta zodi "unikalus" prasme ...

Nu jus diskutuokit, bet as manau si diskusija vyksta "Is tuscio i kiaura".

Good luck,
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 03 09 19:32

mm, praktiskai atsakydamas y sita klausima zmogus pasako labai daug apie savo mastysena, apie pasitikejima savimi ir tt, man nlb ydomu atsakymas, tema sukuriau tik tam kad paziuret kokie ce zmones renkasi db, nes taip rimtu temu ce nlb ir yra, paprastai ce buitines temos kurios nlb ka pasako
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 03 09 19:38

Miegale rašė: butent. tik deja galima daznai pastebeti zmogu rekianti koks jis unikalus ir nepakartojamas, taciau dazniausiai jis tera per daug save aukstinantis ir per mazai savikritiskas.
sakymo kad esu toks pat kaip ir kiti savikritika nepavadinciau, tai greiciau zlugus morale.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 03 09 20:03

GODhack rašė:
Miegale rašė: butent. tik deja galima daznai pastebeti zmogu rekianti koks jis unikalus ir nepakartojamas, taciau dazniausiai jis tera per daug save aukstinantis ir per mazai savikritiskas.
sakymo kad esu toks pat kaip ir kiti savikritika nepavadinciau, tai greiciau zlugus morale.
godhack, ka manai apie sopenhauerio ir nyces darbus?
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 03 09 20:06

Manau kad jie buvo beprociai kaip ir hitleris kuris juos skaite ir tikejo jais.

Nors kaskodel placioji nuomone jog tik hitleris buvo beprotis, o man tokia nuomone kvailai skamba.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sordex
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:429
Užsiregistravo:2004 06 05 13:32
Miestas:Post Nuclear World
Susisiekti:

Standartinė Sordex » 2006 03 09 20:09

pk10 rašė:mm, praktiskai atsakydamas y sita klausima zmogus pasako labai daug apie savo mastysena, apie pasitikejima savimi ir tt, man nlb ydomu atsakymas, tema sukuriau tik tam kad paziuret kokie ce zmones renkasi db, nes taip rimtu temu ce nlb ir yra, paprastai ce buitines temos kurios nlb ka pasako
Nu taip tu esi teisus buitiniu temu nestokoja sis forumas o vat kzko ipatingesnio nebuvo ... nu turiu pripazinti si tema tikrai idomi :) Tik vat man atrodo, kad si diskusija yra begalo bekrasto ...

O as manau jau atsakiau i si klausima savo pirmajame poste (sioje temoje).

Nu tada enjoy ir rasykit i valias, nes as outta here ...
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones."
Albert Einstein (1879 - 1955)

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 03 09 20:27

GODhack rašė:Manau kad jie buvo beprociai kaip ir hitleris kuris juos skaite ir tikejo jais.

Nors kaskodel placioji nuomone jog tik hitleris buvo beprotis, o man tokia nuomone kvailai skamba.
tai pagal tavo logika jei hitleris buvo vegetaras visi vegetarai blogis?
o leisk paklaust tu juos skaitei?
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
GODhack
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:4469
Užsiregistravo:2005 03 18 21:13
Susisiekti:

Standartinė GODhack » 2006 03 09 20:29

Ne as ju neskaiciau tik esu susipazines su turiniu ir idejomis is straipsniu ir t.t.

Beje su vegetarais cia netikes palygijimas. Hitleris butent ir vede ta politika pagal Nyces idejas, as tik stebiuos kaip keista kad pasaulis smerkia politikia o slovina idealoga nors jie buvo to pacio proceso dalis.
Nepatikti blogiems - girtinas dalykas. SENEKA
__________________________________________
progenic.com
library.2ya.com
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 03 09 20:37

mm kiek zinau (nes niekaip neprisiruosiu perskaityt) nyce savo filosofijom bande pasakyt kad norint islikt laisvu individu visuomineje reikia but kazkuo auksciau negu zmogus, kuo hitlerio politika su tuo siejasi :roll:
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Skelbti atsakymą

Grįžti į