Uzknisa internetinis bendravimas

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23
Uzknisa internetinis bendravimas

Standartinė Trolis gumis » 2006 06 05 11:53

nezinau, kas man darosi, nu bet kad nieko negaliu sau padaryt.
anksciau buvo jega one.lt pasirasinet su panom,klasiokais buvusiais, paprikolint....
dabar jau kuris laikas net netraukia jokie one, ieskok ar panasiai....
bet taip visiskai, tiesiog knisa, ypac kai dar kas nors paraso ir reikia galvot, ka atrasyt.
foruma ir ta mazdaug skaitau, perskaitau, ir nejauciu, kad dar ka nors darasyt galeciau.
atsisedes prie pc nepuolu tikrint visu mailu is eiles, nes nelabai man rupi, kas te atsiusta gali but.

apskritai: KNISA INTERNETINIS BENDRAVIMAS. suprantu, kai susitinki, pasneki, pasidalini mintim apie viena ar kita, matai zmogaus reakcija, jis mato tavo, visai kitas dalykas.

cia gal persisudymas internetu, gal dar kazkas, bet daabr tai inteneta naudoju siustis geimam ir filmam, daugaiau nelabai kam.
gal dar kam panasiai esa?

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 06 05 11:58

man taip pasidare pries gerus pora mėnesių... MIRC pamirštas, one irgi... skype uzdėta do not disturb. Aš irgi dabar viska siunčiuosi... C"| diske is 20 liko 4gb D:\ is 60 liko 6GB ir nėra ka trinti...
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Trolis gumis
Crowbar Master
Pranešimai:1980
Užsiregistravo:2003 07 19 14:23

Standartinė Trolis gumis » 2006 06 05 12:42

mIRC net nesiruosiu instaliuot, skype isijungiu, kai yra reikalas, ir skambint telefonu nenoriu del saskaitos trukumo(tiksliau - del nebuvimo)

o siaip tai man grauduka darosi, kai matau broli, kuris per savaitgali NE prie kompo praleido susumavus gal 4 kokias valandas is laiko, tarp atsikelimo ryte ir ejimo miegot vakare. mirc, skype, guild wars.....
gal per velai as kompa gavau, kad neisejo man prilipt prie interneto, gal mano toks charakteris, nzn...

Vartotojo avataras
Šaras
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:965
Užsiregistravo:2005 06 28 12:54
Miestas:Kedainiai

Standartinė Šaras » 2006 06 05 13:00

Čia gali išaugti į prikalusomybę... atsargiau... kaipnors nutempk jį nuo kompo.
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 06 05 13:47

man tai jau seniai taip... stengiuosi dziaugtis kiekviena normalaus gyvenimo akimirka, aisku tai nevisada iseina del per ilga laika is kazkur ygautu ydu kaip uzdarumas ir tt.
betkokiu atveju tu nevienas pasipiktines skype'u :)

Vartotojo avataras
pk10
prarasta siela
Pranešimai:1476
Užsiregistravo:2004 11 29 18:56
Miestas:where eagles have been

Standartinė pk10 » 2006 06 05 14:10

mm, kazkaip tas atsalimas su internetu buvo jau pries kury laika, db paskaitau kokius straipsnius (nepainioti su delfi) apeinu kelis forumus, skype, yra keli asmenys su kuriais pastoviai bendrauju bet nepazystu, daugiau yra tik tiek kuriuos pazystu gyvai, su jais skype naudojuosi tik susitark kam nors ar jei nematau ilgiau gyvai
You say it's not the real world,
Though it seems so real to me.

Vartotojo avataras
house
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:532
Užsiregistravo:2005 07 07 20:23

Standartinė house » 2006 06 05 14:44

o man ir dbr taip... isijungiu one, bet nifiga nera noro su kuom nors susirasinet... skype visa laika uzdeta ant "away", mircas isvis nzn kada jungtas....
----------------------------------------------------
In the far away fires
Where the hills forever burn
At the feet of our heroes
We try hard to learn
But the lesson is lost there
In the smoke and the mud
That we are one flesh, one breath, one life, one blood

Vartotojo avataras
Afteris
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:383
Užsiregistravo:2005 10 25 19:12

Standartinė Afteris » 2006 06 05 17:17

Trolis gumis rašė:mIRC net nesiruosiu instaliuot, skype isijungiu, kai yra reikalas, ir skambint telefonu nenoriu del saskaitos trukumo(tiksliau - del nebuvimo)

o siaip tai man grauduka darosi, kai matau broli, kuris per savaitgali NE prie kompo praleido susumavus gal 4 kokias valandas is laiko, tarp atsikelimo ryte ir ejimo miegot vakare. mirc, skype, guild wars.....
gal per velai as kompa gavau, kad neisejo man prilipt prie interneto, gal mano toks charakteris, nzn...
Troli, seip jeigu nepastebejai tai per ta savaitgaly IRC, skype buvo tik ijungti , naudotis jais nesinaudoju.Skype panaudojau viena karta kai parase kiked'as :)
del guildwarsu na tai as guildwarsus zaidziu daug, bet del to, kad man ner daugiau ka veikt. nuvarau i lauka visi draugai tingi ka nors daryt..... tai daugiau nebelieka nieko ka daryt tik pazaisti.
That was then, this is now!

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2006 06 05 17:27

eik mergu kabint.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2006 06 06 09:46

Ne tau vienam taip seniau negalejau gyvent be chatu be ieskok.lt dabar baidausi ju kaip muse voro... atsibodo ir tiek :)
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
ZED
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:886
Užsiregistravo:2005 07 08 20:23
Miestas:Kazkur anapus

Standartinė ZED » 2006 06 06 12:21

o kiek cia bendraminciu :) na one dar pasirasau, bet irc tai isvis tennera noro sukuo nors sneketi, ir siaip buvau truputi atsiribojes nuo visokiutokiu dalyku, taip pat ir forumu. na bet kaip sakant sulaiku vistiek tas praeina ir vel norisi bendrauti :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

as bandau nuhakint savo my computer.. bet jis vistiek nerodo man daugiau hardu ir daugiau vietos;/

P.S. (Atsirado daugiau vietos :) )

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2006 06 08 21:44

Zinoma, kad sunku butu isivaizduot monotoniska nora bendrauti. Jis nuolatos keiciasi, kaip ir visa kita. Nepaisant to, jauciu nuolatini nora bendrauti su zmoguciu, sedinciu kazkur toli, anapus interneto signalo... Deje, regis, sis noras nera abipusis. Tokiomis akimirkomis kaip si suprantu, kad laisko rasymas ir atsakymo laukimas yra du visiskai neatsiejami ir vienas kita papildantys dalykai. Toks jau tas susirasinejimas laiskais...
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2006 06 11 12:05

Jo internetinis bendravimas pabodo ir man seniau mirkoj pratupedavau visa diena... O dabar mirkos nera skype irgi... laisku nerasau forume net maziau lankausi, vienintelis man internete rupimas dalykas ziuret rezultatas rungtyniu, pasiskaityt kokios komandu sudetis uz ka galima pastatyti. ir paimti pinigu.
One world, one future.

Vartotojo avataras
DF
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2979
Užsiregistravo:2005 08 14 10:54

Standartinė DF » 2006 06 18 06:02

Ir man taip yra. Seniau tik ir sededavau one.lt arba isijunges skype ten mirkdavau :)

Dabar tokio bendravimo labai vengiu.,neklauskit kodel shio dalyko ir pats nezhinau :lol:
Kai bobu nera - Buna blogai, Bet kai bobu yra - buna dar blogiau..Ishvadas daryk pats.

Vartotojo avataras
Qw3rty
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:217
Užsiregistravo:2006 04 24 21:07
Miestas:VIlnius
Susisiekti:

Standartinė Qw3rty » 2006 06 18 20:20

as ir... visas dienas chatose sededavau, dabar jau ne, zais irgi nesinori,kiekviena laisva akimirka skaitau :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Learning Delphi

Skelbti atsakymą

Grįžti į