[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Melas
Puslapis 11

Melas

Parašytas: 2004 04 23 00:57
Administratorius
Ar dažnai meluojate? Šioje temoje galite, ką nors pameluoti :)

Parašytas: 2004 04 23 07:47
Zalias
Oi pastoviai, tevam trinu kad mokykloij viskas OK.

Parašytas: 2004 04 23 09:01
Kovotojas
stengiuos nemeluot, jei reiktu, bandau issisukti nuo klausimo :)

Parašytas: 2004 04 23 13:54
mergicka
O as deja meluot nemoku kaip ir tevas, tikriausiai is jo paveldejau. Visad matos kai as meluoju. Tada stengiuos nemeluot arba tiesiog nieko nesakyt nutylet.

Parašytas: 2004 04 24 12:23
Fantasy
Kartai menkas melas yra tiesiog butinas kad neiskaudinti kito... bat tai labiau pavadinciau ne melu o tiesig faktu nutylejimu ...

Parašytas: 2004 04 24 12:23
Fantasy
Kartais menkas melas yra tiesiog butinas kad neiskaudinti kito... bet tai labiau pavadinciau ne melu o tiesiog faktu nutylejimu ...

Parašytas: 2005 01 13 22:45
Sweet...
Oi, as melage is prigimties...ir labai gerai apsimetineti moku...bet pamatyti kai as taip elgiuosi tenka tik isrinktiesiems... :lol: Dazniausiai tai pasireiskia kai man buna gera nuotaika... :D
Jau gan senokai pamirsau, kad galima meluoti, bet seniau man tai patikdavo..ir netgi labai. :wink:

Parašytas: 2005 01 15 13:56
Sioma
Nemeluoju nes nemegstu kai man meluoja, jai turiu sunkia padeti kad jai pasakysiu tiesa bus blogiau tada tyliu... Keiciu tema.

Parašytas: 2005 01 16 11:31
<Darkness>
Buna,kad meluoju,o siaip stengiuosi nemeluoti...

Parašytas: 2005 01 16 13:41
egliukas
man atrodo mes visi meluojam, tik vieni daugiau, kiti maziau. AS pati irgi kartais meluoju

Parašytas: 2005 01 19 12:40
SafyrA*
nu ash tai tokia durnele ,kuri nemoka meluoti ,o jei reikia tai tik ish reikalo kam nors pameluoju ;)

Parašytas: 2007 01 17 20:59
Juodasis_deimantas
Tenka garbė pameluoti,bet dažniausiai visada sakau tiesą...
Nes kaip yra sakoma,jog Verčiau karti tiesa,nei saldus melas :lol:

Parašytas: 2007 01 18 00:18
Laurynas
Dydziausi melagiai tai Politikai ir Verslininkai. Teko su ju melu praeitais metais susidurti.

Yra toks posakis nekaltas melas - as uz ji. Kartais galima sumeluoti, pavyzdziui kai nenori iskaudinti mergina.

Taciau stengiuosi nemeluoti, jei tave kazkas isprovokuoja meluoti - tu automatiskai pralaimi. Menas yra sugebeti issisukti, nedasakyti, nukreipti tema. Tada tu laimi.

Parašytas: 2007 01 18 01:45
Juodasis_deimantas
Laurynas rašė:Menas yra sugebeti issisukti, nedasakyti, nukreipti tema. Tada tu laimi.
Drysčiau paprieštarauti :oops:
Nevisada nebaigimas kažko sakyti ar temos nukreipimas,gali padėti "laimėti",melo atžvilgiu... Dažniausiai pralaimima,nes tas asmuo,kuriam nenori sakyti tiesos į tai atkreipia dėmesį labiausiai ir atsižvelgia į tai su įtarimu...Bent jau taip manau aš :oops:
Taip pat dar gali išduoti fiziniai veiksmai..Delnų trinimas,dešinia ranka braukimas per plaukus,per veidą,žvilgsnis išsiblaškęs...