Logika

Šiame forume skelbiami bendri komentarai
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:
Logika

Standartinė Kovotojas » 2004 06 12 11:50

nu pradziai noreciau pakomentuot mesijo logika :), nu nemazai yra zmoniu kurie vaidina suaugiusius ir jiems kiti atrodo tokie mazvaikiai tokie beprasmiski... nu mane mokykloi labai daznai mergos kazko vadino mazvaikiu, gal gal budavau linksmas ir suda maldavau :), bet jauciausi zymiai geriau nes zinojau kad nesu toks kaip tie galvojantys "tipo as suauges" asq daba surimtejau bet nzn buti vaiku taigi jegele o mazu vaikur irgi... nu nereik gal visiskai vaikiskai sneket, bet buti linksmam, azaisti kokiu zaidimus iseit i lauka ka nors paveikt, taigi labai saunu yra, as pvz ejau su mazeis visokiais zaist 10oj klasej, kai kiti jau nzn kada baigia kur nors eit, ir pasakykit tie rimtieji ar jusu gyvenimas toks geras? seip ce labai tiku ir panom, nes jos atseit "greiciau" subresta :), bet kas tas subrendimas? jei gyveni mastai kaip moteris "jauties kaip moteris" ir kas is to? juk pabut mergaite yra labai malonu, nereik jauniems niekad setengtis greit suaugt, kaikurie net turedami vaiku zaidzia su jais kaip kokie vaikai :), o taj yra labai saunu.... man paziurejus ir tuos rimtus senius ir bobas... negera daros paziekit kokie jie rimti ir jie vien gincyjas, o tie kurie myli vienas kita atrodo visad linksmi, meto juokelius ir t.t, nu as seip riknciaus buti vaiku o ne seniu :)
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 06 12 11:57

nu ir tema.... o apie mesijau logika patylesiu... jis siaip idomiai mastantis zmogus... jo mastyms neatitinka musu.. kitaip tariant jis individualas...bet kartu jis yra LABAI NETOLERANTISKAS padaras....
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 06 12 12:26

nu nzn, seip as ir individualaus mastymo, kaip ir tu.... nu gal jis iseitu tada siektiek pasikeles? nu toks didingas nikas ir..
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
mergicka
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:468
Užsiregistravo:2004 02 29 18:28
Miestas:Klaipeda

Standartinė mergicka » 2004 06 12 18:58

As su tavim sutinku. :D Buti vaiku yra geriausia. As taip nenoriu suaugti mielai vel grizciau atgal, bet praejo laikas. Visiskai nesistengiu vaidint suaugusia ir pan. Paskaitau savo senus dienorascius ir matau kaip pasikeicia mano mastymas. Bet daznai su draugem dukstam siauciam. Uzeina mum taip. Kas pamato isvadina kvaisom ir mazvaikem, na ir kas mum gerai taip. Mes nors neapsimetinejam, bunam savimi. Prisibusim suaugusiais dar ir ilgai. O dabar reik dar atsipalaiduot ir pasidziaugti... :D

Vartotojo avataras
SleepyHead
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:368
Užsiregistravo:2004 04 16 19:59
Miestas:Sala

Standartinė SleepyHead » 2004 06 22 08:54

as dar ir dabar su maziukais kieme bunu (nes visa mano kaimynyste tik maziukai :) ) labai smagu pasijust mazu vaiku, statistika teigia kad dauguma zmoniu buvo laimingiausi vaikysteje

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 06 22 17:49

ne pas jus vienus vaiku darzelis kaiminystei.... :)
tenka su jais pakalbeti :) o kai dar mazameti broli turiu tai isvis labai fainai... stai tokios ir atostogos kiekviena vakara su broliu vakare po 3 valandas tenka pasivaikscioti ir aiskinti kur kokia gelyte ar koks ten vabaliukas, kodel masinos vaziuoja ...ir t.t. kodelciuko metas pas ji dabar :wink:
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 06 22 18:43

nelabai kazkaip isivaizduoju tave maza broly kazka mokant :), gal buvau bloga nuomone susidares,nu tu tokia kur vakarais su bernais trankaisi po klubus ir pns :)
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2005 01 13 18:01

Menininkai neturi logikos :lol: , chia ash apie save

Vartotojo avataras
Sweet...
garbės narys
garbės narys
Pranešimai:233
Užsiregistravo:2004 04 29 16:19
Susisiekti:

Standartinė Sweet... » 2005 01 13 18:38

Ir tai labai gerai, nes didelis logikos ieskojimas visame kame, labai stipriai apriboja pati zmogu. :? O taip...
Have a bright and beautiful day!

Angel-Soft
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:81
Užsiregistravo:2004 05 04 12:23

Standartinė Angel-Soft » 2005 02 08 04:08

Fantasy rašė:nu ir tema.... o apie mesijau logika patylesiu... jis siaip idomiai mastantis zmogus... jo mastyms neatitinka musu.. kitaip tariant jis individualas...bet kartu jis yra LABAI NETOLERANTISKAS padaras....
Ačiū,kad mane iš dalies supranti, bet jei Ashitakius nebutų mano draugas - tai aš pasakyčiau viską,ką apie tave manau. Tai nėra kažkas l.baisaus tiesiog...Tu esi veidmainė. Čia kalbi tėp,bet man atrodo,kad gyvenime tu skirtingai elgies...

Skelbti atsakymą

Grįžti į