Mano antrosios puses idealas...

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 17 19:44

as tai to nenoreciau net :)
jau geriau 1 super-duper , negu spiecius tu kuriu normaliai nepazystu :)

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 07 17 20:18

tame spieciuje gal ir rastum ta super duper...
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 17 20:27

Kaa galiu pasakyt as tiesiog uzkalbinu kokia tai kokias 2 h kalbames :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 17 22:36

o jei ta super-duper tavo gleby o spiecius uz metro a ? :lol:

Vartotojo avataras
Mutant
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1696
Užsiregistravo:2004 06 09 13:35

Standartinė Mutant » 2004 07 17 23:44

Turbut Net nezinau
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 07 18 18:11

Kicked_assman rašė:o jei ta super-duper tavo gleby o spiecius uz metro a ? :lol:
:D jap taip dazai ir buna :lol: :lol:
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 18 18:48

now you die! :twisted:

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 07 18 18:50

Kicked_assman rašė:now you die! :twisted:
Kodel :P as tagi is savo patirties sneku :twisted:
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 18 18:54

jei man taip butu tai sakyciau na ir sh...

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 07 18 18:55

trumpiau sakant neikertu visiskai :?
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

Standartinė SaZ » 2004 07 18 18:58

ysijunk organa vadinama smegenimis ir permesk pastaruosius kelis postus :)

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 07 18 19:03

Kicked_assman rašė:ysijunk organa vadinama smegenimis ir permesk pastaruosius kelis postus :)
isijugiau :D aisku .. biskeli nusisnekejot --Kaip suprast super Duper ir ta ,,, tai gan nesamone , seip tas Super ir RRRR tas kitas neprisimenu kas yra galima pasakyt tas pats daigtas(as zmones vadinu taip)xe
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Kovotojas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1557
Užsiregistravo:2004 03 07 15:40
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kovotojas » 2004 07 18 19:25

super duper, yra geresne nei tiketasi... o jei geresne uz gera, tai buna jega
pac tamsiausias dalykas pasauly yra skyle tamsoje

Vartotojo avataras
Nightcom
Dust N' Bones
Pranešimai:3663
Užsiregistravo:2004 05 13 09:39
Miestas:Just a bit to the left
Susisiekti:

Standartinė Nightcom » 2004 07 18 19:33

Kovotojas rašė:super duper, yra geresne nei tiketasi... o jei geresne uz gera, tai buna jega
eina sau mes jau Filosofuojam .... mes isiziurim nu as asmeniskai isiziuriu , ir i gera ir i super duper
Paveikslėlis
Kurt Cobain rašė:"I'm so happy because today I found myfriends-they‘re in my head.“
Laikas | The Force | R.I.P.

Vartotojo avataras
Lucifer
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:42
Užsiregistravo:2004 06 19 02:13

Standartinė Lucifer » 2004 07 19 01:52

Na mano didziausias idealas pats as :wink:
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į