Jusu merginos idealas
Parašytas: 2006 06 26 21:40
Na man labai idomu 
Diskusijos įvairiomis temomis
https://diskusijos.straipsniai.lt/
https://diskusijos.straipsniai.lt/viewtopic.php?f=236&t=3849
Kai tokia sutiksiu (Idealią merginą), tada ir sužinosiu ta Idealą, koks jis yra._A-KILL_ rašė:Na man labai idomu
Ne_A-KILL_ rašė:Nu tu vistiek turi turet ta ideala