Pokalbiai apie draugus ir draugystę

Skelbti atsakymą

Ar sutinkate, kad "Gero draugo per metus nerasi, o prarasti gali ir per valanda" ?

Taip
30
75%
Ne
10
25%
 
Viso balsų: 40

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2003 12 19 13:19

Nieko safyrai nuotaika pakelsiu sia savaite (i biliarda tempiuosi) :P Netures ji laiko liudeti :)
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2003 12 19 13:32

Tai gerai kad tempiesi bilijardo pazaisti gal nuotaika pralinksmes ir bus Linksmesne
Pease out !

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2003 12 22 11:13

Man per kaledas bus liuuudna....o dar va ish dailes ishmete kaledu
proga

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 06 14:36

jooooooooooooo
nors ir po laiko bet tu gavai tikrai gera kaledu dovana
o sheip tai nelabai mes ir nuejom y ta bilijarda ir ne ka nepazaidem! :(
viena namie kaip kanarele narve sedejau ir ciulbejau
vos is proto neishsikrausciau!tai wa man ir labai ,,geros dovanos"
nieko dovanu negavau atseit bloga buvau
o po to kai visiems isdalinau savo nupirktas dovanas pareishke ,kad uzsidirbau sau dovana atpirkdama savo klaidas DOVANOMIS tai wa.
nemazai cia parasiau ir nusishnekejau. :!: ar ne?
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 07 11:16

:lol: Safyra nieko tu nenusishneki....
paskaityk geriau ka ash rashau...nen ty nesamones..

Paveikslėlis

va tau grazhus paveikslelis :)

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 07 11:36

laaaaabai grazus!!! :wink:
o koks cia paukstis nupiestas?
:?:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 07 12:38

NIAZHINAU.... megztu japonu graviuras ir tapyba ant shilko...
taupau pinigus
pats zhadu tokia ish antikvariato nusipirkti...

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 08 13:57

a.tai taupyk taupyk.
o kiek tox pav. gali kainuoti?
mazdaug?....................
....................................
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 08 16:05

Oi susimaishiau :) Ash pirksiu ne tapybos darba o
GRAVIURA...nes tapyba tokia LAAABAI brangi...
Tokia tapybos technika vadinasi YAMOTO
KAi menininkas greitais ir laaabai tiksliais potepiais
per laaabai trumpa laika nutapo va toki paukshteli...
ir virshuje BUTINAI buna eilerashtis trumpas..
O ta graviura XIX amzhiaus, kainuotu apie
600-900 lt....
geras menas daug kainuoja...

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 12 13:27

tai cia jau kas be ko ...... :wink:
aciu kad mane apsvietei! :)
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 20 12:15

prashom, ner uzh ka :D

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 20 13:31

:wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 20 20:40

Jus tik sipsenelimis dalinates ar ir dar kuo nors?
Pease out !

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 01 21 08:59

Nesutinku jai geras draugas tai jo ir neprarasi.
One world, one future.

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 21 11:44

TAip, sutinku

Skelbti atsakymą

Grįžti į