Pokalbiai apie draugus ir draugystę
jooooooooooooo
nors ir po laiko bet tu gavai tikrai gera kaledu dovana
o sheip tai nelabai mes ir nuejom y ta bilijarda ir ne ka nepazaidem!
viena namie kaip kanarele narve sedejau ir ciulbejau
vos is proto neishsikrausciau!tai wa man ir labai ,,geros dovanos"
nieko dovanu negavau atseit bloga buvau
o po to kai visiems isdalinau savo nupirktas dovanas pareishke ,kad uzsidirbau sau dovana atpirkdama savo klaidas DOVANOMIS tai wa.
nemazai cia parasiau ir nusishnekejau.
ar ne?
nors ir po laiko bet tu gavai tikrai gera kaledu dovana
o sheip tai nelabai mes ir nuejom y ta bilijarda ir ne ka nepazaidem!
viena namie kaip kanarele narve sedejau ir ciulbejau
vos is proto neishsikrausciau!tai wa man ir labai ,,geros dovanos"
nieko dovanu negavau atseit bloga buvau
o po to kai visiems isdalinau savo nupirktas dovanas pareishke ,kad uzsidirbau sau dovana atpirkdama savo klaidas DOVANOMIS tai wa.
nemazai cia parasiau ir nusishnekejau.
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio
Oi susimaishiau
Ash pirksiu ne tapybos darba o
GRAVIURA...nes tapyba tokia LAAABAI brangi...
Tokia tapybos technika vadinasi YAMOTO
KAi menininkas greitais ir laaabai tiksliais potepiais
per laaabai trumpa laika nutapo va toki paukshteli...
ir virshuje BUTINAI buna eilerashtis trumpas..
O ta graviura XIX amzhiaus, kainuotu apie
600-900 lt....
geras menas daug kainuoja...
GRAVIURA...nes tapyba tokia LAAABAI brangi...
Tokia tapybos technika vadinasi YAMOTO
KAi menininkas greitais ir laaabai tiksliais potepiais
per laaabai trumpa laika nutapo va toki paukshteli...
ir virshuje BUTINAI buna eilerashtis trumpas..
O ta graviura XIX amzhiaus, kainuotu apie
600-900 lt....
geras menas daug kainuoja...

