Pokalbiai apie draugus ir draugystę

Skelbti atsakymą

Ar sutinkate, kad "Gero draugo per metus nerasi, o prarasti gali ir per valanda" ?

Taip
30
75%
Ne
10
25%
 
Viso balsų: 40

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 01 21 13:46

Ne visada
ka gali zinoti kas pakis koja draugystei....man kazkaip nekokia nuotaika siandien :(
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 01 21 14:46

tai tik nuo taves priklauso jai draugiai nekisi kojos ir tau draugas atsakys tuo paciu. Tai draugai liksit ilgam.
One world, one future.

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 21 15:00

FANTASY....baik nervuotis, niu ka padrysi....kad sh.. gavosi

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 22 15:24

Gera sena patarle Nervus i koncervus
Pease out !

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 22 17:07

Nervus i koncervus ir tuos koncervus giiiiliai i shaldytuva

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 22 18:19

Paskiau uzdek tuos koncervus kitais sukoncervuotais koncervais .
Pease out !

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 01 23 10:38

As nesinervuoju mano nuotaika buvo bloga. O vakar man kai kas laaaabai pakelle nuotaika. Vaje kokia sinadien HAPPY :D
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 23 13:05

girdziu kad kaikas mano posaky cia daznai mini.!!!!!!!!!!!!!
ar ne???????????
..................................................... :wink: :wink: :wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 23 14:27

Taip taip...safyra :D
...ir FORUME isivieshpatavo gera nuotaika :)

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 23 18:41

Gerai kad gera nuotaika visur .
Pease out !

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 28 08:30

pasistenksiu neuzknisti jusu su bloga nuotaika ,o dabar tai nuotaika kaip nuotaika ok!!!!!! :wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 28 11:10

Dabar nuotaika..labai gera :P
Tiesiog jauchiu kaip ikvepimas plaukia :P

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 28 12:18

po kol kas manonuotaika gera ir ikvepimas is kazkur atejo .
Pease out !

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 28 15:29

:P DVD, KAM tas ikvepimas atejo..t.y kam ta ikvepima panaudosi?

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 28 18:04

Ikvepimas tai man atejo o kur ji panaudosiu tai nezinau.
Pease out !

Skelbti atsakymą

Grįžti į