Pokalbiai apie draugus ir draugystę

Skelbti atsakymą

Ar sutinkate, kad "Gero draugo per metus nerasi, o prarasti gali ir per valanda" ?

Taip
30
75%
Ne
10
25%
 
Viso balsų: 40

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 29 08:53

sukurk dar kokia nauja tema :wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 29 17:54

Yra tokia bet dar reikia apderinti.
Pease out !

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 01 30 12:35

Tu temu yra sochiai! puse ju stovi beveik tushchios!

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 30 12:40

o ash turejau nauja tema
Pease out !

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 30 12:55

tuscios todel ,kad neydomios ,o DVD bus laaaabai ydomi
ar ne DVD??????? :wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 30 13:06

Na tiesiai i desimtuka
Pease out !

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 30 13:08

Tai liuxxxxxxxx......!!!!!!!!!!!!!!
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 30 13:11

Na va kaip gerai.
Pease out !

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 01 30 13:13

:roll: Taip :roll:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
DVD
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:944
Užsiregistravo:2003 12 09 13:57
Miestas:Panevezys

Standartinė DVD » 2004 01 30 13:18

Tada puiku
Pease out !

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 02 06 12:53

Aha.................


neturim ka kalbet ........tai persimetam trumpais zodeliais........
kaip tau dabar sekasi ?
o beja turiu gera naujiena ..........nu kaip ir susitaikiau su MAMA tai wa :)))))))))) :D :) :lol: :P :wink: :P :) :lol:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 02 07 10:52

Smagu girdeti puikios naujienos.
One world, one future.

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 02 07 13:44

Su mama pyktis neapsimoka, tada valgyti nebedaro.

Vartotojo avataras
Sioma
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:2197
Užsiregistravo:2003 12 08 13:01
Miestas:Vilnius

Standartinė Sioma » 2004 02 09 10:28

Tai nebuk tinginys pats padaryk ka nors savo mamai...
One world, one future.

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 02 09 10:38

mano mama ,tai daro valgyt, nes laukia ir be manes dar
keturios burnytes :P
tik ,kad neklausia ar nori valgyti ar nenori ir pan. :wink: tai wa man ir dziugu :wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į