Pokalbiai apie draugus ir draugystę

Skelbti atsakymą

Ar sutinkate, kad "Gero draugo per metus nerasi, o prarasti gali ir per valanda" ?

Taip
30
75%
Ne
10
25%
 
Viso balsų: 40

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 02 11 12:00

Kai ash valgyti padarau...
tai visiems apetitas dingsta :))))

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

Standartinė Fantasy » 2004 02 11 13:26

Na as irgi megeja virtuveje pasisukioti :) Tai jei ir susipykciau tai neproblema :wink:
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 02 11 13:50

Ash moku tik arbata ishsivirti, ryzhius skaniai su paprika ir sojos padazhu pasidaryti :)

Vartotojo avataras
slyzka
ultra dalyvis
ultra dalyvis
Pranešimai:689
Užsiregistravo:2003 11 27 09:27
Miestas:Far away

Standartinė slyzka » 2004 02 11 18:29

aj, man taj praeijna koki draugeli wirtuwej pawajkyt, o ju draugu taj as turiu nedaug, bet neesme, wis *

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 02 12 16:31

O tu padarai ka nors tiems savo draugeliams ? :lol:

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 02 13 10:36

MAN TAI KAIP KADA KARTAIS UZEINA KOKIA BANGA NORI KA NORS GAMINTI ,O KARTAIS ZIAURIAI TINGIU
esu tingine nieko nepadarysi :P
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 02 13 12:07

Ash irgi tinginys SAfyra, puikiai tave suprantu....
bet reikia ta tingini nugaleti! Zhinau..tai laaabbaaaaiii sunku!!!!

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 02 19 09:42

aha ir daugiau nieko neturiu ka pridurti tai wat ........ :roll: :!: :?:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 02 19 17:24

:roll: jo.....aha.....

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 02 27 11:11

aha :) jo......:)
kazkaip kalbos pritrukom ar ne?!!!!!!jau per daug prisipliurpem kad jau nebetaip aktyviai kai kas dalyvauja ......................... :roll:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 04 22:56

Laikas daryti isvadas:

1. Gero draugo reikia ne ieskoti, o paciam juo buti.

2. Jei nori jaustis mylimas, pirmiausia turi suteikti si jausma savo artimiesiems.

3. Jei neturi zmogaus, kuris tavim pasirupintu, teks ismokti pasirupint paciu savimi.

4. Jei nezinai ka parasyti-nerasyk nieko :!: (sypseneles ne visados isreiskia tavo mintis.)
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
SafyrA*
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1825
Užsiregistravo:2003 12 08 12:57
Miestas:Kaunas

Standartinė SafyrA* » 2004 03 05 11:22

supratau tavo mintis ir jos yra tikrai nuostabios :P
dar aciu kad parashei kad shypseneles nevisada ishreishkia mano mintis ACIU.rashysiu daugiau. :wink:
TLaukitės visi į šalį - eina Safy* iš daržėlio :D

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 05 11:41

Manau kelios isvados gali labai padeti narpliojant labai sudetingas problemas.
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Vartotojo avataras
Ashitaka
mega dalyvis
mega dalyvis
Pranešimai:891
Užsiregistravo:2003 12 04 13:00
Miestas:Kaunas

Standartinė Ashitaka » 2004 03 06 10:51

Jei nori kad tave myletu, mylek pats....
chia vienas geras zmogus pasake ir NIEKAD ash nepamirshiu :P

Vartotojo avataras
Squall
The Leader of SeeD
The Leader of SeeD
Pranešimai:1461
Užsiregistravo:2004 02 28 01:42
Susisiekti:

Standartinė Squall » 2004 03 06 12:47

Is esmes 2 isvada tai ir reiskiam, tiesiog kitais zodziais.
Aš būsiu čia...lauksiu tavęs...pažadu...
Uzsuk: http://www.ff8-gidas.5u.com

Skelbti atsakymą

Grįžti į