[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(./includes/bbcode.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 22: include(): Failed opening './includes/bbcode.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear')
Straipsniai.lt •Pokalbiai apie draugus ir draugystę
Puslapis 135

Pokalbiai apie draugus ir draugystę

Parašytas: 2003 12 12 13:45
SafyrA*
jusu komentarai.

Parašytas: 2003 12 12 15:01
Ashitaka
draugai, turiu labai nedauk ir man ju uzhtenka, va :P

Parašytas: 2003 12 15 11:38
SafyrA*
as taip pat nedaug ju turiu gal geriausius tai tik 1 o is viso kokie 4 daugiausiai jei na maziau/

Parašytas: 2003 12 15 12:38
Fantasy
Pataisa : Draugus prarasti gali per kelias sekundes, ne tas poelgis ar netas zodis...ir... :roll:

Na o as draugu skaiciumi nesiskundziu. Svarbu kokybe o ne kiekybe (nors ir kiekio man ne per mazai :wink:)

Parašytas: 2003 12 15 13:30
Ashitaka
pas mane draugu nedaug, bet 'kokybe' ju nebloga...

Parašytas: 2003 12 15 15:07
SafyrA*
as tuo pasigirt negaliu......... :roll:

Parašytas: 2003 12 16 16:08
Ashitaka
matai safyra visi mano draugai jau nuo ankstyvos vaikystes pazhystami..
ash juos kaip save pazhystu.

Parašytas: 2003 12 17 08:37
SafyrA*
tai tau pasiseke :(
man tai nekas:(
as nuo vaikystes pazystu tik 1 drauge ,bet tikrai ne FANTASY ,o kita......................................tai wa .......:(

Parašytas: 2003 12 17 11:18
Ashitaka
kas ish to kad ash juos nuo vaikystes pazhystu, vistiek
ash jais nepasitikiu...

Parašytas: 2003 12 17 11:38
SafyrA*
ash net savo sheia nepasitikiu tai k kalbet apie draugu!!!

Parašytas: 2003 12 17 12:35
Ashitaka
Zhiuriu tu tokia pat nelaiminga kaip ash

Parašytas: 2003 12 17 12:51
SafyrA*
aha .............
(prie kaskokio labai kvailo kompo sedejau tai tiek raidziu nera ,as tai tiek klaidu nedarau) :cry:

Parašytas: 2003 12 19 13:01
DVD
Tai ko jus visi tokie nelaimingi Kaledos stebuklu metas bukit laimingesni

Parašytas: 2003 12 19 13:08
Fantasy
Nu uztat as nesiskundziu savo nuotaika. Ji kaledini ir as laaaabai linksma :P

Parašytas: 2003 12 19 13:15
DVD
Fantasy ano irgi panasi Kaledos arteja linksma darosi net pagalvojus apie tokia shvente