Puslapis 1 iš 1
Pirmoji meilė
Parašytas: 2004 04 22 18:28
Laurynas
Labai gera tema. Na pralaužiam ledus. Papasakokit, kaip ir ką vaikystėje įsimylėjote?
Parašytas: 2004 04 22 19:50
mergicka
Kazi kada skaitose pirmoji meile? Negi darzelyje. Jei taip tai darzelysje turejau tris draugus: Indre, Tada ir Roka. Mes buvom neiskiriami ir visad susiporave tai as buvau su tuo tadu, bet ten nebuvo jokiu tokiu meiliu, tik taip draugai, zaisdavom, kartais ir seima zaizdavom. Po to buvai siaip simpatiju. As siaip esu pastovi jei isikliopinu tai isikliopinu. Mano pirmasisi vaikinas mane labai iskaudino, todel pirmoki meile buvo nelaiminga. Nenoriu apie tai pasakot, nes iki siol sunku...

Parašytas: 2004 04 27 13:20
Sioma
Pirmoji meile tiklaii net nezinu gal pirmoj antroj klasej o dabar nezinau, gyvenu sau ir nesuku galvos meile ji ateina ir pareiba kita uzsuku ir vel iseina taip ir tesesi...