D&D

Žaisdami stalo žaidimą, jūs betarpiškai bendraujate su gyvais žmonėmis, o ne virtualiais įvaizdžiais.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...
D&D

#1 Standartinė Fantasy » 2006 07 18 22:02

Gal yr profesionalu... labai noriu ismokt bet tingiu skaityt ta DIDELE IR STORA knyga....
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#2 Standartinė SaZ » 2006 07 18 23:08

pirmiausia pasiskaityk apie kaulus :)
'dices' ir tt.
manau tai butu gera pradzia.

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

#3 Standartinė Fantasy » 2006 07 19 09:26

Ten 30 lapu apie dicus...
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
zio
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:149
Užsiregistravo:2004 11 09 08:44
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

#4 Standartinė zio » 2006 07 19 09:46

Visu pirma reikia zhinoti, kas tai yra stalo rpg, kad visa esme yra savo sukurto zhaidejo atzhaidime. Tai reishkia reikia tinkamai atloshti charakterio bruozhus, kompleksus, atitinkamai elgtis tam tikrose situacijose kaip tavo personazhas darytu, o ne kaip labiau apsimoka. Tai nera esme susikurti kuo krutesni personazha. Antra reiktu igusti prie zhaidimo metodikos. Kiekvienas veiksmas tai yra bandymas, tad tokie dalykai kaip " man jis nepatinka, ash kill him!" visishkai nepateisinami, tu gali bandyti kazhka uzhmushti, pavogti ar dar beleka. Zhinoma smulkintis i visokius menkniekius kaip bandymus sestis ant kedes nereik, betkuriuo atveju GM jei reiks paprashys mest kauliuka.

Yra daug rpg sistemu. Kiekviena turi savo ishskirtinumu, bet ir nemazhai panashumu. Dauguma ju ishmokstama daugmazh zhaidzhiant. Kazhkam atlikti meti atitinkamus kauliukus nuo sistemos, kiek reikia ishmesti priklauso vel nuo sistemos ir susikurto personazho igudzhiu. Geras gm labai ir neijuks i sistema, nes tada gausis, kad metai kauliukus daugiau nei role playini ( vaidini). Delto pradedantiesiems rekomenduochiau pabandyti kaip tik nuo No System( be sistemos pasizhaist). Tuomet bus galima lengviau pasizhet, kas tai yra personazhu atzhaidimas, kauliuku metimas labai paprastas ir susigalvojama aka sistema vietoj. Tada jei patiko zhiuri ir bandai gilintis labiau. Lietuvoj yra pakankamai daug tu rpg fanatu (www.fantastika.lt) , tad tikrai pagalbos susilauksi gan greit :)

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

#5 Standartinė Fantasy » 2006 07 19 10:24

Pas mane yra toks vienas fanatas draugas bet kai jis man atvilko ta knyga man net noras atsoko bet as esu uzsispyrusi... Jis man pasake jog nesugebesiu pazaist bladurs gate ziuresim kas negales... jis ta pati sake apie mtg dabar zaidziu geriau uz :?
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
zio
įtakingas
įtakingas
Pranešimai:149
Užsiregistravo:2004 11 09 08:44
Miestas:Vilnius
Susisiekti:

#6 Standartinė zio » 2006 07 19 14:37

Ish tikro viskas yra gan paprasta, knygose buna priprashyta perdaug skiedalu.

Parodyk jam ^__^v
"Starkle Starkle little twink...now it's time that you guys SINK!!!" -Gilgamesh, FFV

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

#7 Standartinė Fantasy » 2006 07 19 23:16

Gerai uzsiregistravau as ten kaip Fox taciau pastebejau kad ten visi labai protingi taigi nusprendziau siek tiek pasiskaityt kad nepjauciau grybo ir neklausineciau kvailu klausimu...
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Azathoth
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:83
Užsiregistravo:2004 08 08 14:51
Miestas:centre of Chaos

#8 Standartinė Azathoth » 2006 07 24 12:42

Fantasy rašė:Gerai uzsiregistravau as ten kaip Fox taciau pastebejau kad ten visi labai protingi taigi nusprendziau siek tiek pasiskaityt kad nepjauciau grybo ir neklausineciau kvailu klausimu...
nu ne visi ten "labai protingi" ;) visu antra vien to, kad tu perskaitei knyga neuzhteks, nes knygose dazhniausiai tera tik taisykles, kuriomis remiantis zhaidzhiama + pasualio aprashymas (optional). o svarbiausia yra tai, kad perskaichius knyga nieko nepaaishkeja kol nepabandai. o pabandyti sudetinga, nes a) reikia meistro ir b) reikia grupes. jei pasiseks tai rasi jau egzistuojanchia grupe su meistru i kuria tave priims. bet. naujokus priima retas meistras ir reta grupe, nes kaip ir su visais naujokais visose srityse su jais daug bedos, nes viska reikia ant pirshtu rodyti. ishimtys taikomos meistro/zhaideju draugams, nes jie draugai kaip ne kaip. viso shito rezultatas yra liudnas - stalo rpg fanu yra mazhai.

p.s. dideles storos knygos (ne tokia jau ji ir stora ~300psl) skaityti nera didelio reikalo - reikalingas meistras irgrupe, didzhiuma visko ishmoksti zhaisdama.

p.p.s. jei nori pabandyti ar bentjau pazhiureti kas tai yra ir su kuo tai valgoma vyksta toks renginukas kaip RPG fiestos. artimiausia bus rugsejo gale (tame pachiam efantastikos forume renginiu skiltyje yra tema). paprastai buna grupes visishkai zhaliems arba meistrai kuri sutinka priimti zhalia zhmogu i grupe. viena ish geresniu progu susipazhinti.
I am a man who walks alone
And when I'm walking a dark road
At night or strolling through the park

When the light begins to change
I sometimes feel a little strange
A little anxious when it's dark

Have you run your fingers down
the wall
And have you felt your neck skin crawl
When you're searching for the light?

Vartotojo avataras
Fantasy
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1358
Užsiregistravo:2003 08 29 14:54
Miestas:Somewhere where dreams meet...

#9 Standartinė Fantasy » 2006 07 24 16:12

skaiciau as paie ta rengini nezinau kaip ten gausis gal atleksiu
The only thing that men and women have in common, is that they both prefer the company of men. Oscar Wilde.

Vartotojo avataras
Azathoth
jaunasis rašytojas
jaunasis rašytojas
Pranešimai:83
Užsiregistravo:2004 08 08 14:51
Miestas:centre of Chaos

#10 Standartinė Azathoth » 2006 08 10 09:57

jei rimtai nori susipazhinti su shituo reikalu tai pasistenk atvazhiuoti, nes suvazhiuoja meistrai ish visu didzhiuju miestu (gal ish klp mazhiau - tolokai visgi) ir gal pavyktu susitarti del priemimo i grupe gimtajame mieste. plius renginys jubiliejinis - 10 fiesta tai gal meistrai ir organizatoriai paruosh ka nors specialaus. shiaip ish asmenines patirties galiu pasakyti, kad paprastai fiestose buna tikrai linksma.
I am a man who walks alone
And when I'm walking a dark road
At night or strolling through the park

When the light begins to change
I sometimes feel a little strange
A little anxious when it's dark

Have you run your fingers down
the wall
And have you felt your neck skin crawl
When you're searching for the light?

Vartotojo avataras
Paladinas
Pranešimai:1
Užsiregistravo:2008 11 26 21:31

Re: D&D

#11 Standartinė Paladinas » 2008 11 26 21:54

Fantasy rašė:Gal yr profesionalu... labai noriu ismokt bet tingiu skaityt ta DIDELE IR STORA knyga....
Na teko nemazai zaisti ir meistrauti DnD pradedant 2 ed ir baigiant 3.5ed tiesa pasakius daugiau neistravau nei zaidziau. profesionalu saves nevadinsiu, nes profesionalai is to gyvena o tai itk mano vienas is pomegiu.. knyga nera tokia didele turiu visus tris core rulle bokus ir daug supplement booku guide booku ir kitokiu booku, siaip zaidejui uztenka vieno players handbook, teko meistrauti is vis beveik neskaiciusiem zmoniem ne ka blogiau.. esme rp yra personazo atzaidime ir jei zaidziama pagal sistema tai .. kartais blogai kad taisykliu isnaudojimas virsta muchkinizmu (panaudojant spragas taisyklejese exploitinama zaidimo mechanika ir sukuriama galingas charas su nereiksmingais trukumais ir to esme charo galingumas o ne asmenybe) taigi kartais uztenka kad meistras zino taisykles ir aiskina jas zaidejui o to prireikia retai ipac man be to as daug home rulsu prikepes kurios supaprastina zaidima naujokam, pataiso kai kuriuos nelogiskumus (mano nuomone) ir pan.
siaip jei jau pasiryzai skaityt ir nenori nes daug tai.. visu pirma neskaityk visiskai visko skaityk tai kas reikalinga visu pirma dnd reikia zinot tik tiek yra d20 (20 briaunu kauliukas) kuris yra pagrindinis ir yra DC (sudetingumo lygis) praktiskia buna taip kazka darant jei meistras mano kad butina tikrinti zaidejas meta d20 prideda jam priklausancisu bonusus toje srityje sakykim noredamas atrakint spyna pick lock skill ir meistras ziuri ar tai lygu ar daugiau nei jo nustatytas spynos DC jei taip tada pavyksta jei maziau tada nepavyksta... combatuose daug slamsto yra bet tereiktu zinot kad viskas tokiu pat principu.. plius as combatu nemegst uman labiau patinka social su cinematic combat kur taisykles yra labai supaprastintos.. daug knygos sudaro spell ir ju aprasymai juos skaityt siulau po truputi ir tik tuos kuriuos tavo personazas noretu turet. ir siaip naujokam uz casteri zaist sunkoka.

p.s. as siaip uzssiimu dnd meistravimu online (tai toli grazu neprilygs gyvam dalykui ir je iyra proga gyvai siulau ja rinktis) naujokam supazindinti su situo dalyku je ikazkas noretu galetu kreiptis. taisykliu zinojimas nebutinas. as labiau akcentuoju pati rp nei taisykles.
In my dearest memories
I see you reaching out to me
Though you're gone
I still believe that you can call out my name

Stallker
nuolatinis dalyvis
nuolatinis dalyvis
Pranešimai:34
Užsiregistravo:2006 01 26 20:55
Miestas:Vilnius

Re: D&D

#12 Standartinė Stallker » 2008 12 15 07:49

Paladinai, o ar dar meistrauji? gal atsirastų vietelė kokioje grupėje ir man? jau gal porą metų nežaidžiau... o taip treba.... Labiausiai patinka tai VTM, bet antroje vietoje D&D 3.5 o jei dar Eberoną pageimintumėm... Labai noriu pageimint už tą... na kaip ten ta rasė vadinasi... enforged berods...

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)