Puslapis 1 iš 2
Ar yra weikiantis ps2 emuliatorius ant pc ?
Parašytas: 2005 07 14 22:39
Darkas
Vieni sako kad yra kiti kad ne . Tai kaip isrimtuju . Siais laikais daug geimsu isleidziami tik ant ps2 ar kitu konsoliu todel butu malonu palost nors per emliatoriu . Butu malonu jei parasytumet kokie emuliatoriai veikia ( jei iswis tokie yra)
Parašytas: 2005 07 14 23:18
Trolis gumis
metal gear solid nauja palost nori?
o rimtai tai as pries kiek laiko ieskojau ps2 emu nes norejau gran turismo palost.
radau info, kad dar niekas nenuleakino normaliu ps2 biosu(ps1 jau seniai nuvogta todel ir yra emuliatoriai ps1).
taigi chebra kuria sava softa.
geriausiu atveju kaip perskaiciau paema koky testini ps2 diska ir specialiai jam kuria emuliatoriu, bet netgi ir tokiu atveju testinant pasiekiama ne daugiau kaip 10% viso.....emm...nzn kaip lietuviskai, bet angliskai performance. vienzo, geriausiu atveju padaro tik 10% tos geimo kokybes, kokia butu per normalu ps2.
vienzo, arba niekas dar nepadare veikiancio emuliatoriaus arba niekas dar nepadare veikiancio emuliatoriaus.
Parašytas: 2005 08 05 13:44
SaZ
per piratebay.org
radau ps2 emuliatoriu
bet negaliu jo isbandyt nes neturiu ps2 zaidimu

Parašytas: 2005 08 05 16:16
Mutant
deja meginau daug emuliatoriu ir zaidimu o ps2 zaidimu turiu normaliai (nors pacio ps2 neturiu)
ir galiu pasakyt kad niekas normaliai neveikia
Parašytas: 2005 08 09 09:17
Bleidas
http://www.emulator-zone.com/
Cia yra daug emuliatoriu ir visokiu as nemegines bet galit jus pamegint jei kas nors veiktu tai parasykit...
Parašytas: 2005 08 21 12:06
gta
ira

Parašytas: 2005 08 21 14:45
SaZ
oi gudruolis... kur?

Re: Ar yra weikiantis ps2 emuliatorius ant pc ?
Parašytas: 2005 08 22 17:21
game
Dark/Mc rašė:Vieni sako kad yra kiti kad ne . Tai kaip isrimtuju . Siais laikais daug geimsu isleidziami tik ant ps2 ar kitu konsoliu todel butu malonu palost nors per emliatoriu . Butu malonu jei parasytumet kokie emuliatoriai veikia ( jei iswis tokie yra)
Weikia
Parašytas: 2005 08 22 18:10
Darkas
Koks pavadinimas , ir kas isbande ir kas swarbiusia ant kokio kompo ?
Parašytas: 2005 08 26 00:46
house
as tai jau lb seniai norejau ismeginti Final Fantasy kuria nors daly,bet taip pat nerandu emuliatoriu jei kas is jusu tam zaidimui zinot nebloga emuliatoriu parasykit

Parašytas: 2005 10 30 02:30
Little Ghost
shiaip yra veikianchiu, bet jusu kompiuteris turetu booti kaip *** kas nes ant tikrai padoraus kompo emuliatorius veikia 5 fps....
Parašytas: 2005 10 30 11:15
SaZ
Little Ghost rašė:shiaip yra veikianchiu, bet jusu kompiuteris turetu booti kaip *** kas nes ant tikrai padoraus kompo emuliatorius veikia 5 fps....
isvada: jeigu 5 fps tai tas emuliatorius tikrai NERA padorus

Parašytas: 2005 10 30 11:29
extreme
Dark/Mc rašė:Koks pavadinimas , ir kas isbande ir kas swarbiusia ant kokio kompo ?
ira kaskur seniau buvau parsisiuntes ta ps2 programa ant pc

Parašytas: 2005 10 30 11:50
Trolis gumis
komikai zmones kurie sako kad yra emuliatorius bet nepasako koks, is kur gaut ir kaip ji isbande?
Parašytas: 2005 10 30 13:41
SaZ
mhm... siaip butu visai nieko jei kas padarytu emuliatorius kazkokiem specifiniam zaidimam.
pvz ima ir padaro jade empire emuliatoriu...
