eRepublik virtualus pasaulis

Bendros diskusijos apie žaidimų pasaulį.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
AragonTom
Pranešimai:3
Užsiregistravo:2009 10 02 01:20
eRepublik virtualus pasaulis

#1 Standartinė AragonTom » 2009 10 02 01:22

Paveikslėlis

eLietuva - musu tevyne virtualiame pasaulyje. Pagrindiniai žaidimo elementai yra politika, ekonomika, karas. Cia jus galite isteigti imone, tureti savo laikrašti, keliauti, dalyvauti politineje veikloje, balsuoti prezidento/kongreso/partijos primininko rinkimuose. Prasidejus karui ar sukilimui, jusu pareiga kovoti už savo tevyne visomis išgalemis. Galimybiu riba šiame žaidime priklauso tik nuo musu fantazijos. Analogiško žaidimo kol kas nera.

Skirtingai nuo daugelio kitu naršykliniu žaidimu, eRepublik nereikalauja daug laiko: užtenka 5-10 min. per diena (pirmomis dienomis). Taciau nereiškia, kad šis žaidimas yra labai paprastas ar kad jame nera daug galimybiu. Pradžioje žaidimas gali pasirodyti kiek monotoniškas ir nuobodus: Padirbi, pavalgai, pasitreniruoji ir viskas. Taciau tai tik pradžia. Veliau žaidejas gali rinktis, ar jis nori dirbti ekonomikos srityje, kurti laikrašti, rašyti straipsnius, o gal suktis politikoje, dirbti seime, vyriausybeje arba prisijungti prie kariniu pajegu ir kovoti už eLietuva ir sajungininkus.

eLietuva - palyginti kol kas maža, nauja valstybe. Daugelis šaliu ja kesinosi užgrobti, taciau eLietuviai kovesi iki pat pabaigos, ir išsaugojo nepriklausoma Lietuva.

Taigi, Lietuvos bendruomene kviecia prisijungti ir padeti išgarsinti Lietuvos varda pasaulyje, išsaugoti eLietuvos nepriklausomybe, o galbut ir padeti atkurti LDK!

Lietuvos bendruomenes forumas: www.erepublik.lt

Kilus klausimams, kreiptis i Naujoku Ministerija.

Jei susidomejote, rekomenduojame pradeti žaidima remiantis pirmosios savaites gidu.
Gidas

Idomiausi faktai:
[xx] Prieš maždaug metus laiko lietuviai, berods kai dar nebuvo net eLietuvos, vos neužgrobe Didžiosios Britanijos, kadangi ivairiu aferu budu bande paimti kongresa.
[xx] Prieš kelis menesius kolumbieciai bande paimti seima eLietuvoje ir lietuviai sugebejo išrinkti teisingas partijas, del to pavyko apsiginti.
[xx] Indonezija ir Vengrija yra užkariavus puse Rusijos.
[xx] Indonezija yra viena stipriausiu respubliku pasaulyje.
[xx] eLietuva turi vienu kaimynu daugiau nei realiame pasaulyje, nors žinoma vienu ir mažiau. Nera Baltarusijos, bet suomiai užkariavo Zemgale, kuria latviai vos atsieme, bet tuo metu suomiai sugebejo užkariauti Latgale. Nors ir kaip stengiames padeti savo kaimynams, deja suomiai mus nugalejo.
[xx] Prieš paskutinius rinkimus buvo gandu, kad Lenkai norejo padaryti politini perversma Lietuvoje, nors jie ir silpnai susiorganizavo, lietuviai vistiek gerai susivienijo ir pasistenge, kad lenkams butu kuo sunkiau.
[xx] eKanada jau krito.

Taigi registruotis galite tiek per mano nuoroda, tiek paprastai, taciau, užsiregistraves per mano pateikta nuoroda, registruotas narys, bei aš pats, gausime po 5 aukso (jei tu pasieksi 6 lygi).

Jei užsiregistraves nieko nesupratai angliškai? Ne problema užsiregistruok www.erepublik.lt ir diskutuok apie žaidima. Pagalba naujokams galite rasti adresu www.erepublik.lt/naujokams.

Mano nuomone, tai tikrai geras žaidimas. Jame mes bandysime visomis jegomis užkariauti visa ePasauli.

Nuorodos: Registruotis per mano ref nuoroda | Paprasta registracija | Lietuviškos diskusijos | Pagalba naujokams

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių