Counter-Strike
Parašytas: 2005 11 21 07:58
Kaip keista bet tokios nemaciau ;D~
tai vat mano foto kur vakar zaidziau su botais ;D~ uzsimaniau labai :] be vis del to sunku su jeis ;D
p.s. kaip manot startuoja CS klanas(bent kiek as suprantau is visko) tad kas norit siuskit demo arba siandien jau turetu but servas eisim pazaist

tai vat mano foto kur vakar zaidziau su botais ;D~ uzsimaniau labai :] be vis del to sunku su jeis ;D
p.s. kaip manot startuoja CS klanas(bent kiek as suprantau is visko) tad kas norit siuskit demo arba siandien jau turetu but servas eisim pazaist
