Puslapis 1 iš 3
Baliukai, pramogos ir reivas
Parašytas: 2004 03 20 02:10
Marchius
Tai va blioliai ir seserys ir kitokia liaudis, prisvaigau sita temuke tik del to jog noreciau suzinoti kas per toosofkes vyksta LT.
Parašytas: 2004 03 20 03:15
Kovotojas
tooosai... snekekim lietuviskai, baliai. ce su tuo zodziu man kazkaip... toks jausmas kad "toosinas" nepilnameciai, o "baliavoja" pilnameciai, tai va baliavoju daznai a kas?
Parašytas: 2004 03 22 09:18
Squall
Baliavoti reikia kuo reciau, nes kitaip net linksmiausi baliai pabosta!
Parašytas: 2004 03 22 13:07
Kovotojas
baliavot gerai, jei sugeby ryte 7 kelt, man dazniausiai tenka ketvirtadieniais, o 5dieni mokslai nuplaukia...
Parašytas: 2004 03 22 14:26
Fantasy
Sutinku su Squalll'o nuomone... Baliukai gerai tol kol jie saikingi ir nedazni... Juk rimtai visa tai tikrai gali atsibosti

Parašytas: 2004 03 22 15:43
Kovotojas
ziurint su kokia liaudim, kai kuriems zmonem pasebejau baliai neatsibosta, pvz buvo mum 1 kart pirty, kita kart klube, trecia bare po zalgirio ir t.t, o zinau ir pora asmenu urie baliavoja nuo 4dienio iki 7dienio, i jiem nepabosta, gal tik sazine siektiek griauztu, kad laika svaistai

Parašytas: 2004 03 22 22:45
Marchius
o as manau jog baliukai, toosofkes ir kitokie linksmybiu telkiniai turetu buti daznai, bet neturetu buti nei vieno tokio pat. juk galima sugalvot visokiausiu budu kaip baliuka padaryti netradiciniu.
Parašytas: 2004 03 23 06:44
Squall
Zinoma, bet reikia skirti laiko ir issiblaivymams!

Parašytas: 2004 03 23 13:47
SafyrA*
o ash sutinku ir su squal'o ir su Fantasy nuomone
Parašytas: 2004 03 24 14:45
Sioma
Tusofkes o man patinka tik kad jos stipriai per kisene kerta. Va didziausia beda o del manes su linksma liudim nors kas antra diena.
Parašytas: 2004 03 24 23:20
slyzka
ash tai nesitusinu dar-ne tas amzius
Parašytas: 2004 03 27 22:51
Cooper
Man irgi truputi per anksti.
Parašytas: 2004 03 28 21:32
slyzka
joooooooooo (mano pop postas)
Parašytas: 2004 03 29 15:31
Cooper
O kiek tau metu?
Parašytas: 2004 03 31 15:25
Squall
Prastas klausimas.
Gal ka nors originalesnio pa'post'intum?