Lietuvoje vyks pirmasis tarptautinis pirkinių festivalis

Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
eviktoras
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010 07 06 11:34

Lietuvoje vyks pirmasis tarptautinis pirkinių festivalis

#1 Standartinė eviktoras » 2010 07 06 11:35

Liepos 9-11 dienomis Kaune pirmą kartą Baltijos šalyse vyks tarptautinis pirkinių („šopingo“ – anglų kalba shopping - apsipirkti) festivalis „Akropolis Kaunas Grand Shopping Festival 2010”, kurį organizuoja prekybos ir pramogų sostinė “Kauno Akropolis“.

Pasak Daivos Žvinytės, „Kauno Akropolio” valdytojos „Resolution Property Management” direktoriaus pavaduotojos, „šopingo” festivaliai vyksta Dubajuje, Šanchajuje, Kanuose. „Visame pasaulyje pirkiniųfestivaliai tapo puikia tradicija. Deja, tačiau iki šiol Baltijos šalyse jie nevyko. Išnaudodami „Kauno Akropolio“ privalumus (vienas iš didžiausių prekybos centrų Rytų Europoje, populiariausias prekybos centras Lietuvoje, ideali geografinė padėtis, didžiausias parduotuvių pasirinkimas regione), nutarėme organizuoti pirmąjį pirkiniųfestivalį ne tik Lietuvos mastu, bet ir pritraukti Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos (Kaliningrado ir Pskovo sričių), Latvijos (Daugpilio, Bauskės ir Jelgavos regionai) gyventojus“, - sako prekybos ir pramogų sostinės „Kauno Akropolis“ valdytojos „Resolution Property Management“ direktoriaus pavaduotoja Daiva Žvinytė.

„Akropolis Kaunas Grand shopping festival“ tikslas – kartą per metus pakviesti į Kauną pirkėjus iš visos Rytų Europos. Juk nuo daugelio Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos miestų mus skiria keli šimtai kilometrų. Be to, oro bendrovės „Ryanair“ plėtros Kaune dėka atsirado tiesioginis susisiekimas su daugiau nei 16 Europos miestų. „Vystant projektą, ateityje festivalio dėka Kaunas galėtų tapti puikia alternatyva Europos mados sostinėms“, - sako D. Žvinytė.

Pirmajame pirkinių festivalyje Lietuvoje dalyvaus apie 300 įmonių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Izraelio, Vokietijos, Čekijos, Prancūzijos, Indijos, Italijos, JAV, Lenkijos, Turkijos. Pagal pirkinių festivalių tarptautines taisykles drabužiai, avalynė, aksesuarai, kosmetika ir parfumerija, prekėms namams, vaikiškos prekės, turizmo ir kitos paslaugos bus parduodamos su nuolaidomis nuo 30 iki 90 procentų, daugelis parduotuvių pasiūlys 50 ir daugiau procentų nuolaidas visoms prekėms. Liepos 9-10 dienomis visų „Kauno Akropolio“ parduotuvių darbo laikas bus pratęstas iki 23 valandos. Festivalio metu klientai bus aptarnaujami ne tik lietuvių, bet ir rusų bei anglų kalbomis.

Festivalio „Akropolis Kaunas Grand Shopping Festival 2010” programoje ne tik nuolaidos, bet ir mados šou, žaidimai, naujų produktų prezentacijos, stilistų konsultacijos, artistų pasirodymai, buitinės technikos aukcionas.

Daugiau informacijos: http://www.facebook.com/kaunoakropolis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)