Prince of persia 3: The Two Thrones

Žanro tipai: Tactical, Shooter.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#46 Standartinė SaZ » 2005 08 23 16:48

bus panasiai kaip tas sand wraith speju :P

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#47 Standartinė SaZ » 2005 09 11 02:02

www.princeofpersiagame.com

pasirode 4 nauji screenshotai su naujuoju 'dark prince'...
kuris atrodo ganetinai naujai :shock:
su kazkokiom sviecianciom emblemom :P
galvojau leviau atrodys :)
nors tiesa sakant is screenshotu sunku pasakyt...

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#48 Standartinė Justuxe » 2005 09 11 23:09

Princas gavo nuo smelio kazkokia infekcija tai pavirsta tamsiuoju princu...Kaip skaiciau tai kurejai panaudojo kazkoki Arabu mita, apie kazkoki velnia pavadinimu Djiin galinga dvasia. Musu tamsusis Princas ir yra tasai vadinamas Djiin ,,Sukkan al beit'' (gyventojas namuose),jie egzistuoja kartu su zmogumi, jie yra jo dalis maisto ir kasdieninis gyvenimas...
Ta dvasia kalba su princu, isgyvena tuos pacius ivykius, bando atimti is jo pirmenybe.

Gal jis ir bus tas didysis priesas?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#49 Standartinė SaZ » 2005 09 11 23:24

turbut bet nezinau ar skaite bet...

tarkim eini zaidime ir ylipi y ugny... pavirsti dark princu - atsiveri nauji triukai , ginklai , galios... ylipi y vandeny - atvirsti atgal y paprasta princa.
kombinuodamas abu princus turi pereit zaidima.
speju kazkurioje zaidimo vietoj jam pavyks ta dark princa is saves issitraukti... ir tada nugaleti :)
aisku kokie nors dar kiti blogiukai bus... be to pati rodei screenshota su farah... zodziu bus idomu :)

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#50 Standartinė Justuxe » 2005 09 11 23:30

Jo, turi buti idomu. Ta skaiciau kad ilipes i ugni pavirsta tamsuoju.
Ir maciau tokias nuotraukas...Vienoje nuotraukoje soste sedi normalus princas su tuo senuoju durklu rankose, kitoje nuotraukoje sedi tamsusis princas soste su tuo paciu durklu ir tame paciame soste... *75*

suksis-cia mano zmones, cia mano karas, as taves nemaldausiu.
vel as galvoju...mano galva tuojau susprogs :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#51 Standartinė SaZ » 2005 09 11 23:34

jauciu ten kokia nors klaida ,
neapsiziurejo kurejai screenshota darydami.
pagal viska tai su dark princu turetu but daggertailas
o su paprastu - daggeris.
neaisku kuom jie skirias , arba gal abu naudoja ta paty durkla kitaip, bet aisku kad,
tie du daiktai (arba skirtingi daikto panaudojimai) bus labai svarbus zaidime.

del sosto tai speju kad visgi bus du 'endingai' .
vienu atveju laimes gerietis kitu - blogietis.

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#52 Standartinė Justuxe » 2005 09 11 23:45

Stai tos nuotraukos.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Gal neimaciau bet gal tikrai pas tamsuji princa kitas durklas.Sias nuotraukas padariau is video

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
zydrai akys sviecia...idomu
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#53 Standartinė SaZ » 2005 09 11 23:57

greiciausiai paprastas princas naudos durkla kaip ir seniau o dark princas kazkaip kitaip naudos :shock:
kas paprastojo princo kairiai rankai?
* jauciu prikolu prigrus tiek kad ojojoi :P

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#54 Standartinė Justuxe » 2005 09 12 00:06

Tai sakau jam infekcija kaip kurejai sake, tai ta ranka panasiais geltonais dryziais kaip ir pas tamsuji. Ir dar ranka truputi apsukta ta viela kuria naudoja tamusis princas kaip ginkla
Paskutinį kartą redagavo Justuxe 2005 09 12 00:11, redaguota 1 kartą(us).
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#55 Standartinė SaZ » 2005 09 12 00:08

jauciu tiems dryziams panaudos kokius nors krutus efektus kad sviestu visalaika :P
speju ir zaidimui efektas kazkoks bus.
gal regeneruosis smelis kaip pas sand wraith is warrior within.
greiciau isleistu geima goddamnit :twisted:

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#56 Standartinė Justuxe » 2005 09 12 00:11

Greiciausiai iseis Lapkriti :D oi ne... :? svetaineje maciau uzrasyta December... :cry:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#57 Standartinė SaZ » 2005 09 12 14:52

tiek daug zaidimu iseis tuo metu...
blemba reik jau sustatyt grafika siuntimosi keliems menesiams y prieky :lol:

Vartotojo avataras
Justuxe
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:1258
Užsiregistravo:2004 08 07 11:20
Miestas:wln

#58 Standartinė Justuxe » 2005 09 12 15:20

Teisybe...labai daug zaidimu. Intike pamaciau call of duty2 nuotraukas ir issiziojau ,,mano kompas nedatrauks tokios grafikos'' :shock:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
SaZ
Master Builder
Pranešimai:10366
Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
Miestas:field of grass
Susisiekti:

#59 Standartinė SaZ » 2005 09 24 14:41

Kaip jau paaiskejo biski anksciau - visiskai pasikeite dark princo isvaizda.
dabar pasikeite ir zaidimo pavadinimas y 'the two thrones' is ko galima spresti kad kazkas bus su sostais , galbut net abu princai issiskirs kad uzimtu viena ar kita sosta.nu whatever...
oficialiam puslapy pasirode kazkoks gameplay footage.
dabar siunciuos :)

Vartotojo avataras
Darkas
profesionalas
profesionalas
Pranešimai:3645
Užsiregistravo:2004 07 27 23:10
Miestas:SunCity

#60 Standartinė Darkas » 2005 09 24 14:44

Papasakosi kas ten gero
Schliess die Augen sanft, mein Kind
und bleib in meinen Armen
Ich trage Dich hinweg
durch diese alte Welt

Diary of Dreams - Nekrolog 43

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)