Prince of persia 3: The Two Thrones
- SaZ
- Master Builder
- Pranešimai:10366
- Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
- Miestas:field of grass
- Susisiekti:
www.princeofpersiagame.com
pasirode 4 nauji screenshotai su naujuoju 'dark prince'...
kuris atrodo ganetinai naujai
su kazkokiom sviecianciom emblemom
galvojau leviau atrodys
nors tiesa sakant is screenshotu sunku pasakyt...
pasirode 4 nauji screenshotai su naujuoju 'dark prince'...
kuris atrodo ganetinai naujai
su kazkokiom sviecianciom emblemom
galvojau leviau atrodys
nors tiesa sakant is screenshotu sunku pasakyt...
Princas gavo nuo smelio kazkokia infekcija tai pavirsta tamsiuoju princu...Kaip skaiciau tai kurejai panaudojo kazkoki Arabu mita, apie kazkoki velnia pavadinimu Djiin galinga dvasia. Musu tamsusis Princas ir yra tasai vadinamas Djiin ,,Sukkan al beit'' (gyventojas namuose),jie egzistuoja kartu su zmogumi, jie yra jo dalis maisto ir kasdieninis gyvenimas...
Ta dvasia kalba su princu, isgyvena tuos pacius ivykius, bando atimti is jo pirmenybe.
Gal jis ir bus tas didysis priesas?
Ta dvasia kalba su princu, isgyvena tuos pacius ivykius, bando atimti is jo pirmenybe.
Gal jis ir bus tas didysis priesas?

- SaZ
- Master Builder
- Pranešimai:10366
- Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
- Miestas:field of grass
- Susisiekti:
turbut bet nezinau ar skaite bet...
tarkim eini zaidime ir ylipi y ugny... pavirsti dark princu - atsiveri nauji triukai , ginklai , galios... ylipi y vandeny - atvirsti atgal y paprasta princa.
kombinuodamas abu princus turi pereit zaidima.
speju kazkurioje zaidimo vietoj jam pavyks ta dark princa is saves issitraukti... ir tada nugaleti
aisku kokie nors dar kiti blogiukai bus... be to pati rodei screenshota su farah... zodziu bus idomu
tarkim eini zaidime ir ylipi y ugny... pavirsti dark princu - atsiveri nauji triukai , ginklai , galios... ylipi y vandeny - atvirsti atgal y paprasta princa.
kombinuodamas abu princus turi pereit zaidima.
speju kazkurioje zaidimo vietoj jam pavyks ta dark princa is saves issitraukti... ir tada nugaleti
aisku kokie nors dar kiti blogiukai bus... be to pati rodei screenshota su farah... zodziu bus idomu
Jo, turi buti idomu. Ta skaiciau kad ilipes i ugni pavirsta tamsuoju.
Ir maciau tokias nuotraukas...Vienoje nuotraukoje soste sedi normalus princas su tuo senuoju durklu rankose, kitoje nuotraukoje sedi tamsusis princas soste su tuo paciu durklu ir tame paciame soste...
suksis-cia mano zmones, cia mano karas, as taves nemaldausiu.
vel as galvoju...mano galva tuojau susprogs
Ir maciau tokias nuotraukas...Vienoje nuotraukoje soste sedi normalus princas su tuo senuoju durklu rankose, kitoje nuotraukoje sedi tamsusis princas soste su tuo paciu durklu ir tame paciame soste...
suksis-cia mano zmones, cia mano karas, as taves nemaldausiu.
vel as galvoju...mano galva tuojau susprogs

- SaZ
- Master Builder
- Pranešimai:10366
- Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
- Miestas:field of grass
- Susisiekti:
jauciu ten kokia nors klaida ,
neapsiziurejo kurejai screenshota darydami.
pagal viska tai su dark princu turetu but daggertailas
o su paprastu - daggeris.
neaisku kuom jie skirias , arba gal abu naudoja ta paty durkla kitaip, bet aisku kad,
tie du daiktai (arba skirtingi daikto panaudojimai) bus labai svarbus zaidime.
del sosto tai speju kad visgi bus du 'endingai' .
vienu atveju laimes gerietis kitu - blogietis.
neapsiziurejo kurejai screenshota darydami.
pagal viska tai su dark princu turetu but daggertailas
o su paprastu - daggeris.
neaisku kuom jie skirias , arba gal abu naudoja ta paty durkla kitaip, bet aisku kad,
tie du daiktai (arba skirtingi daikto panaudojimai) bus labai svarbus zaidime.
del sosto tai speju kad visgi bus du 'endingai' .
vienu atveju laimes gerietis kitu - blogietis.
Tai sakau jam infekcija kaip kurejai sake, tai ta ranka panasiais geltonais dryziais kaip ir pas tamsuji. Ir dar ranka truputi apsukta ta viela kuria naudoja tamusis princas kaip ginkla
Paskutinį kartą redagavo Justuxe 2005 09 12 00:11, redaguota 1 kartą(us).

- SaZ
- Master Builder
- Pranešimai:10366
- Užsiregistravo:2004 04 13 19:46
- Miestas:field of grass
- Susisiekti:
Kaip jau paaiskejo biski anksciau - visiskai pasikeite dark princo isvaizda.
dabar pasikeite ir zaidimo pavadinimas y 'the two thrones' is ko galima spresti kad kazkas bus su sostais , galbut net abu princai issiskirs kad uzimtu viena ar kita sosta.nu whatever...
oficialiam puslapy pasirode kazkoks gameplay footage.
dabar siunciuos
dabar pasikeite ir zaidimo pavadinimas y 'the two thrones' is ko galima spresti kad kazkas bus su sostais , galbut net abu princai issiskirs kad uzimtu viena ar kita sosta.nu whatever...
oficialiam puslapy pasirode kazkoks gameplay footage.
dabar siunciuos
Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)





