Star Trek Elite Force 2

Žanro tipai: Tactical, Shooter.
Skelbti atsakymą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:
Star Trek Elite Force 2

#1 Standartinė Xolen » 2004 07 14 09:55

Gal kas jy dar prisimenat? Gera saudykle man ji labai patiko daug ginklu, daug ateiviu rusiu, geras siuzetas. Ir dar buvo viena pasakisku formu melynake ateive, kuria ysimylejau :D
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Stactas
rašytojas profesionalas
rašytojas profesionalas
Pranešimai:256
Užsiregistravo:2004 02 06 14:44

#2 Standartinė Stactas » 2004 07 14 13:15

Aišku atsimenu - nėra jis toks senas.
Bet geriausiai atsimenu tuos koridorius po kuriuos reikėdavo bastytis, kad į kokią misiją priimtų, pvz.: nueik į pastato kitą galą ir 6 aukšte pašnekės su kokiu nors "baraška", kai gryši galesim eit į kosmodromą kilt. Gryžti po 10 minučių bastymosi, eini į kosmodromą, o ten žiūrėk reikia dar tą skraiduoklį užvesti. Vienu žodžiu - per dideli klaidžiojimai tarp misijų.
Ir dar minusas, kad tavo komandoje vieni idiotai: kai reikia šaudyt, užkiša savo šikną prieš tavo taikiklį ir nemirtingi jie borods... miršta tik pagal scenarijų...
O šiaip žaidimas cool: ateiviai nerealūs, muzika, grafika, skirtingos planetos...

Vartotojo avataras
Xolen
Lord Malak
Lord Malak
Pranešimai:2754
Užsiregistravo:2004 03 17 15:07
Miestas:Kaunas
Susisiekti:

#3 Standartinė Xolen » 2004 07 14 22:25

Tai tikrai, bet man pasivaiksciot budavo visai smagu, grazus vaizdai, gera grafika, ir siaip atsipalaidavimui tarp misiju. Kas del ateiviu tai man ir labai patiko gerai padaryti, daug rusiu ir t.t. Bet taip tai zaidimas nera kazkuo labai isiskiriantis is kitu.
Brangios Merginos!!! Jeigu pas jus maza krutine, kreivos kojos ir nesimpatiskas veidas: KIRSKIT NAH MISKA - KERSYKIT GAMTAI!!!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių